Jump to content

❤️DELIA SILICONATA❤️ZONA DRISTOR❤️0731526080❤️

Recommended Posts

Lipsa FK e singurul lucru care ma retine sa vizitez o fata frumoasa ca tine. Nu ca nu m-as impaca cu situatia dar daca tot este pretul mare prefer sa platesc experienta (GFE complete) mai degraba decat prezenta sau felul in care arati. In fond platim un serviciu prestat impreuna cu tine nu faptul ca ne uitam la tine cat de bine arati :)

• Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Superbă ❤

Mai sunt disponibilă doar azi și mâine . anunț când revin .

Bună dragii mei, mă numesc Delia,am 20 de ani,poate unii dintre voi ați avut deja onoarea de a mă cunoaște! M-am gândit că ar fi ok începând prin a vă prezenta câte ceva despre mine,sunt o fire sociab

Posted Images

Am citit,dar nu vad FK ca fiind o optiune ,sau nu mai vad eu bine :) :)

Nu acolo trebuia sa citești!

Ci faptul ca am precizat ca nu am schimbat și nici nu am sa o fac, tot același Delia sunt, pentru cine este ok bine, pentru cine nu, iar bine!

Lipsa FK e singurul lucru care ma retine sa vizitez o fata frumoasa ca tine. Nu ca nu m-as impaca cu situatia dar daca tot este pretul mare prefer sa platesc experienta (GFE complete) mai degraba decat prezenta sau felul in care arati. In fond platim un serviciu prestat impreuna cu tine nu faptul ca ne uitam la tine cat de bine arati :)

Sunt atâtea fete, le poți vizita pe ele :)

Nu acolo trebuia sa citești!

Ci faptul ca am precizat ca nu am schimbat și nici nu am sa o fac, tot același Delia sunt, pentru cine este ok bine, pentru cine nu, iar bine!

Lol, am inteles de ce ai dat drumul la munca de acum. Ai zis sa mai faci si tu un ban pana nu se intorc la treaba fetele care ofera si servicii pe bune😂

Buna miscare, felicitari.

Iar baietilor care au chef sa riste 20000 de lei pentru o muie cu cauciuc si un futai mediocru, mult noroc. O sa aveti nevoie.

In lumea ta reala femeile nu-si fac toate alea insirate de mine? Si se accepta naturale asa cum le-a facut ma-sa si tac-su?

In "lumea reala" numita Romania majoritatea populatiei se trezeste de dimineata gandindu-se ce naiba o sa le puna copiilor pe masa, nu ce story sa puna pe instagram sau cum sa isi mai tuneze sanii. Evident ca atunci cand asemuiesti nevoia de a te tuna cu cea de a manca, esti fix la fel de ager la minte ca Maria Antoaneta a Frantei care zicea ca revolutionarii ar putea sa manance si ei o briosa, daca se plang ca n-au paine. In loc sa ii multumeasca, au ghilotinat-o un pic.

• Like 2

Nimeni nu isi pune intrebarea de ce aceleasi conturi "nemultumite" isi spun off-urile in mod direct sau indirect pe topicul Deliei de pe contul principal sau de clonele create zilnic si nu sunt atentionate sa se opreasca. Revenind la problema ca Delia munceste, nu ati facut scandal pe la alte usi, pe la alte tipe care nu au avut o singura zi libera si muncesc la foc continuu.

• Like 1

Nimeni nu isi pune intrebarea de ce aceleasi conturi "nemultumite" isi spun off-urile in mod direct sau indirect pe topicul Deliei de pe contul principal sau de clonele create zilnic si nu sunt atentionate sa se opreasca. Revenind la problema ca Delia munceste, nu ati facut scandal pe la alte usi, pe la alte tipe care nu au avut o singura zi libera si muncesc la foc continuu.

Si nici nu s-au imbolnavit de asa zisul virus in aceste doua luni lucrand non stop

Din partea mea sa revina toate

:)

Atunci pana in 2022 nu mai intra pe site de curve

Stai in plm la stiri sa iti mai distrugi creierul si poate ne auzim pa aici in 2025

Bafta la gico di mano 2 ani d'aici incolo

Nu ai înțeles cum sta treaba cu el, el sta aici pe forum de 3 ani zi de zi ora de ora, mai sunt și cei ca ei cu probleme mintale dar na ce sa facem, ne adaptam.

Ohhh doamne, tu nu îl cunosti pe depresivul? Pe ăla care are 25 de ani și cu o minte de copil de 3 ani?

Acel băiat care atunci când era mic nu se juca niciun copil cu el, acum când este mare nu îl angajează nimeni pentru ca are experiența 0 in nimic?

De 3 ani se tot plânge la mine pe topic, nu este nimic nou :)

Am înțeles Delia, băiatului îi place "scato" pasiv...Știi ce zic :)