Sari la conținut

❤️DELIA SILICONATA❤️ZONA DRISTOR❤️0731526080❤️


Postări Recomandate

  • Oras:Buc, cta, bv, tm, ord, cj, sb
  • Oras:Buc, cta, bv, tm, ord, cj, sb

Disponibila ❤

M-a puteți găsi între orele 14:00 pana la 00:00

Zona: Piata muncii

Deci cu poza asta sa incheiat smekeria... Ma Primesti si pe mine la tn daca te rog frumos?...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat-o pe frumoasa Delia chiar inainte de ultima strigare. Tipa e trasnet! Una dintre cele mai bune la care am fost. Tanara, carne tare, sani beton, un clit dulce si labii sa-ti acopere toata fatza. Se implica, se pare ca ii si place, geme foarte excitant. E clar ca e profesionista, de fapt mi-a si spus ca lucreza intr-un FKK in Elvetia. Eu m-am simtit excelent. Dupa un numar de o lungime rezonabila (mi-am dat drumul cand s-a pus capra, fundul ei m-a innebunit), am petrecut restul orei discutand, in timp ce nu ma mai saturam sa-i privesc formele perfecte.

Mi se pare ciudat ca nu are mai multe recenzii, nu stiti ce ati pierdut daca nu ati incercat-o. 

 

Eu ii dau 10 pe linie, mai putin locatia (e musai sa iei un taxi ca sa ajungi la locatie, desi odata ajuns interiorul e OK).

Am stat 1h, platit 250 inainte de lupta. 

 

Mi-as dori s-o revad pe Delia, fie in tara sau in afara ei.

  • Like 1
Link spre comentariu

hmmm!! eu sunt un novice aici pe site.. nu trebuie sa tineti cont de parerea mea sau sa va deranjeze postul meu, dar... 250 de lei pt totul protejat??!! oralul protejat e un fel de laba chinuita.. parerea mea :))).. la normal nu m as risca nici eu ca de altfel nimeni, banuiesc.. dar cand ceri atatia bani, trebuie sa si oferi..

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

hmmm!! eu sunt un novice aici pe site.. nu trebuie sa tineti cont de parerea mea sau sa va deranjeze postul meu, dar... 250 de lei pt totul protejat??!! oralul protejat e un fel de laba chinuita.. parerea mea :))).. la normal nu m as risca nici eu ca de altfel nimeni, banuiesc.. dar cand ceri atatia bani, trebuie sa si oferi..

 

La mine oralul a fost NP! Este probabil in functie de igiena fiecaruia. Daca ai mararul de jumate de metru si cu damfuri din piata, de ce mai astepti NP? Asa ca fata spune politicos ca nu face.

 

P.S. Vad ca Delia s-a hotarat sa va mai delecteze o vreme :-)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La mine oralul a fost NP! Este probabil in functie de igiena fiecaruia. Daca ai mararul de jumate de metru si cu damfuri din piata, de ce mai astepti NP? Asa ca fata spune politicos ca nu face.

 

P.S. Vad ca Delia s-a hotarat sa va mai delecteze o vreme :-)

:) da am mai rămas o vreme pe aici pe la voi ! :-*
  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

pai de ce as vrea eu sa te fac fericita pe tine? conform fisei postului, tu trebuie sa ne faci fericiti pe noi :laugh2

Lasand gluma la o parte, prin postul meu am vrut sa-ti atrag atentia asupra felului in care pui problema, pentru ca nu cu aroganta iti atragi clientii, si formularea ta a fost putin aroganta. Avand in vedere ultima luna si sperieturile pe care le-au tras unii (pentru detalii vezi postul cur misto), chiar cred ca nu are nimeni chef de figuri, ca ne-au ajuns. Cat despre trecut, nu cred ca o sa mai trec pe la nimeni o perioada, pana nu se face o cura puternica de penicilina :laugh2 :laugh2

 

In rest, iti urez succes in cariera si cat mai multi clienti satisfacuti

 

Nu, nici vorba de aroganta. Ai inteles gresit maestre. Pe ea, ca si pe multe altele de pe aici, nu o ajuta IQ-ul, care dealtfel nu este necesar.  Cuvintele astea sofisticate pe care le aud si ele la TV sunt grele si nu le stiu intelesul sau in ce context sa le foloseasca.

 

Numai bine.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...