Sari la conținut

❤️DELIA SILICONATA❤️ZONA DRISTOR❤️0731526080❤️


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

eu vreau sa ajung la zi cu recenziile deci o sa postez si aici. am fost mai pe final de 2016 si la (aceasta) delia, cand inca activa aparent.

Locatie: 9,5/10 putea sa fie mai central dar in rest ireprosabil

Aspect: 9/10 - foarte aranjata, arata high class, dantura impecabila, manichiura, coafura, tatuaje, vestimentatie, tatuaje cu bun gust. pici pe jos daca o vezi in club. cand s-a dat jos de pe tocuri s-a vazut o usoara disproportionalitate in zona soldurilor si sanii nu erau prea mari, dar per total, hot. 

Oral:8/10 np, umed, suav as zice, folosit si mana intr-un joc dibaci, atentii adiacente, dar insuficient sa mascheze no deep si no CIM

Normal: 8/10 bun. se misca bine, schimbat ceva pozitii, dar sensibilitati la marime si nimic deosebit. e foarte frumoasa in timpului actului, cam asta era cel mai bun punct

Anal: N/A

GFE:9,5 draguta, rade, stie sa te relaxeze si sa te faca sa te simti bine

Experienta per total: 

Halat: 300 tigrisori/o tura de carusel 

Recomandare: mi s-a parut overpriced pt no deep, no CIM si no anal. dar daca vrei variatie si nu-ti pasa neaparat de bani, merita incercat.

@Delia, scuze ca spamez tarziu pe topic, dar cred ca o sa gasesti in sufletul tau net superior acum puterea sa ma ierti :) 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

eu vreau sa ajung la zi cu recenziile deci o sa postez si aici. am fost mai pe final de 2016 si la (aceasta) delia, cand inca activa aparent.

Locatie: 9,5/10 putea sa fie mai central dar in rest ireprosabil

Aspect: 9/10 - foarte aranjata, arata high class, dantura impecabila, manichiura, coafura, tatuaje, vestimentatie, tatuaje cu bun gust. pici pe jos daca o vezi in club. cand s-a dat jos de pe tocuri s-a vazut o usoara disproportionalitate in zona soldurilor si sanii nu erau prea mari, dar per total, hot. 

Oral:8/10 np, umed, suav as zice, folosit si mana intr-un joc dibaci, atentii adiacente, dar insuficient sa mascheze no deep si no CIM

Normal: 8/10 bun. se misca bine, schimbat ceva pozitii, dar sensibilitati la marime si nimic deosebit. e foarte frumoasa in timpului actului, cam asta era cel mai bun punct

Anal: N/A

GFE:9,5 draguta, rade, stie sa te relaxeze si sa te faca sa te simti bine

Experienta per total: 

Halat: 300 tigrisori/o tura de carusel 

Recomandare: mi s-a parut overpriced pt no deep, no CIM si no anal. dar daca vrei variatie si nu-ti pasa neaparat de bani, merita incercat.

@Delia, scuze ca spamez tarziu pe topic, dar cred ca o sa gasesti in sufletul tau net superior acum puterea sa ma ierti :)

 

 

Te iert :) si mulțam pt recenzie :*

  • Like 11
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Am văzut , dar ce sa fac eu dacă ea este proasta ? A zis ca a facut baie dupa o săptămana , eu am facut dupa 3 =))

Nu aceasta este problema . A apelat la alt tip de procedura facuta de catre un novice care si-a dat corijenta pe sanii ei  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...