Sari la conținut

Claudia - 0751765503 (Iza)


Postări Recomandate

Vizitator boots6boy
Reputație: 0
Am incercat si numarul de tel. precizat in thread adica 0751765503 si deasemenea si tel. precizat de Johnny 0740872966 si deasemea si YM-ul aalexandra.clauditza si nimic...mai presteaza Claudia stie careva? eventual si noul nr de tel ...
Nu stiu daca mai resteaza ca si pana acum dar am inteles ca si-a schimbat putin profilul. Am auzit ca poate fi gasita la un "centru" de masaj erotic.
Link spre comentariu
Vizitator apuci
Reputație: 0

Salut boots6boy. Ai putea spune mai precis daca stii, sau macar punct de reper la care salon lucreaza Claudia? Eu am fost client fidel al ei, si din decembrie nu mai dau de ea. Mersi.

Link spre comentariu

Salut, nici eu nu reusesc sa dau de andreea... in perioada in care mai treceam pe la ea statea in zona "Regiana" , si era una din prefelatele mele am mai fost la vreao 3-4 din oras dar nici una nu imi era ple plac ba se comportau ca niste increzute si nu prea isi dadeau interesul ca eu sa ma simt bine bau aratau asa de ne ingrijite de "micul" sef abia a vrut sa se bage in actiune. Andreea a fost chear okay, oralul NP pentru mine a fost de nota 9 iar si la normal dadea interesul se misca foarte bine si chiar nu se lasa obosita pana eu nu ma descarcat deci chiar mi`a placut de ce stie fata.. dar nu mai dau de ea.. :| ma poate ajuta cineva? :D la ce salon s`a angajat ?

Link spre comentariu
Vizitator apuci
Reputație: 0

Salut Deavolo.

Imi pare rau,dar Claudia din dec.embrie inca a disparut ca magarul in ceata,fara urme. :no2 Sunt ceva zvonuri ca si cum s-a angajat la ceva salon de masaj,dar nimic exact.

Link spre comentariu

Mai bine ca s-a lasat ... in afara de sanii aia fain n-avea nimic fain, nici macaratitudine.

 

La oral se ajuta mult de mana, normal nu-i placea prea mult deasupra, in schimb am incercat si umeri-craci si pe marginea patului cu ea ...

 

Era mult mai ok decat colega ei grasuta Alexandra. ..

 

Oral: 6

Normal: 7

Atitudine: praf - 5

Locatie: 7 - mult jeg si murdarie in acel apartament de pe iza

Corp: 7

 

Overall: 6.5

  • Like 1
Link spre comentariu

pe claudia o stiu de pe vremea cand activa la blocurile din zona podului, garsoniere. atunci avea tarif de 180 lei/h doar normal. ( anul 2009)

In 2011 am fost la ea, zona calugareni.

 

Oral: 6(protejat..)

Normal: 6 ( cam larga si uzata deja)

Atitudine: 4 - fara chef, naspa

Locatie: 3 ( garsoniera foarte mica si insalubra, din uscatorie)

Corp: 6 ( doar sanii o avantajeaza)

tarif 100 lei/h

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...