Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:B
  • Oras:B

ALINUTA SENZUALA apetisanta, te astept pe tine, domn cu pretentii si manierat sa-ti ofer tot ceea ce iti poti dori, sex oral cu finalizare, normal fantezii erotice, eu pot fi alegerea ta potrivita, locatie centrala, 20 Aug 11:24 0762.452.908/ 0762.452.908 Pret 150LO cunoaste cineva?

post-1438-133409718377_thumb.jpg

post-1438-133409718378_thumb.jpg

post-1438-133409718379_thumb.jpg

post-1438-13340971838_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

Am fost la Alina ieri dupa-amiaza. Locatie: Piata Alba Iulia ,un apartament de 2-3 camere mobilat destul de modern .Baia este curata si contine o cabina de dus destul de ok doar ca una dintre usi e cam subreda . In camera desfasurarii aciunii(cea folosita de mine pt ca sunt 2) se afla un pat comod si care nu scartaie precum si o comoda pe care poti lasa obiectele personale. Cand am intrat pe usa m-a asteptat Alina imbracata in sutien si chilotei tanga si urcata pe tocuri cui de cel putin 10 cm.Primul lucru care mi-a sarit in ochi sunt sanii enormi(cred ca nr 5 daca nu sigur 4,5) dupa parerea mea par mai mici in poze.In rest domnisoara e miniona(in jur de 1.60 fara tocuri cred ,give or take) are picioare frumoase ,fundulet rotund ,ceva burtica dar micuta si nederanjanta,piele fina si f bronzata(Cred ca tipa e "Brazilianca" dar pe mine nu m-a deranjat deloc acest aspect).La fata e draguta rau are nas finut, ochi migdalati caprui, gurita mica .Dupa ce mi-am lasat lucrurile in camera Am fost poftit la dus si mi s-a oferit gel barbatesc Axe.Apoi a facut si ea un dus scurt(Pe moment am zis ca vrea sa traga de timp dar nu a fost asa pt ca nu se uita la ceas pe parcursul "intalnirii").Oricum fata de tipele care i-au furat pozele si despre care se vb aici: se vede ca Alina tine mult la igiena ei dar si a clientului.Era putin suparata ca i s-au furat pozele pt ca pierde clienti in felul asta.Ostilitatile au inceput cu un oral nepro facut de Domnisoara ,incet dar strangand placut cu buzele de maciuca in timp ce eu ma jucam cu sanii.Sanii sunt putin lasati dar foarte tari(willy era lemn cand strangeam tatele fetei in palme).Am cerut un preze dupa care am trecut la misionar.Ce pot spune e ca fata se implica ,ma strangea in brate, se uita in ochi mei sagalnic, nu statea ca scandura.La inceput Imi propisesem sa termin pe sani dar simtind pasarica f stramta am preferat sa termin inauntru(Senzatia a fost foarte intensa).Dupa primul nr am discutat diverse banalitati,afaceri si alte teme.Pt 19-20 ani cat cred ca are fata nu e proasta deloc Si e finuta, politicoasa(nu vorbeste urat nu folosete expresii de cartier etc.).Din ce am discutat cu ea prefera clientii fideli deci se straduieste sa se faca placuta si chiar ii reuseste.La al doilea nr mi-a facut un oral cu ceva schimbari de ritm dar ajutat si de manuta.La sfarsit am finalizat pe sani dar se poate si CIM. Ca o concluzie pot spunde ca am facut click cu ALina din primul minut si cred ca voi reveni.Oricum la 150 pe ora n-am gasit pana acum ceva asa dulce.Note:sani: 10fata: cu indulgenga 10 (des gustibus)locatie: 8corp: 9

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator I_am_Weasel
Reputație: 0
Nu ea e doar colega cu Alina si raspunde la 0760117488 acum.Isi spune Andreea.
La cautarile pe numarul din titlul threadului apare o tipa bruneta cu un corp asemanator cu al Alinei din primul post de aici (banuiesc ca s-a vopsit). Avand in vedere ca momentan esti singurul vizitator al domnisoarei, poti sa-mi spui, te rog, cand ai vizitat-o tu era blonda sau bruneta?
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
am fost la ea si am rupt pinoaca. mi-o zis sa o las mai moale dar am dat in ea ca disperatu tinandu-ma de bidoane. are un metru jumate da intra pula bine
Recenzia ta este incompleta, asteptam completarile pana maine seara. Mersi anticipat.

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

Recenzia ta este incompleta' date=' asteptam completarile pana maine seara. Mersi anticipat.[/quote']Am fost la ea sapt trecuta. Locatie din rondul de la alba iulia, banca transilvania mai exact este ok. In apartament mai erau 2 "fete" la care nu as fi ramas. Alina este foarte micuta dar de treaba, am luat 100 ron o finalizare si am intrebat-o daca mai vreau una cat mai e , a raspuns inca 50ron. Prima finalizare a inceput cu un oral, se chinuia putin la oral asa ca am trecut la futut unde am inceput in forta. am sesizat ca nu prea ii place, probabil o durea si i-am propus sa terminam tot cu oral. scos prezervativ, terminat in gura. nu prea accepta sa i-o bag eu, oral slab, dar fata de treaba. n-am mai stat pt al 2-lea numar. M-am dus la ea din cazuza pozelor cu sanii imensi , dar din cauza inaltimii mi-a fost incomod sa ii pipai bine :)) sa dau si eu niste note :sani: 9 mari si destul de tari. fata incearca sa fie placuta, dar se vede ca e plictisitafata: 7 locatie: 8corp: 8.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...