Sari la conținut

0732937889


Postări Recomandate

  • Oras:xxx
  • Oras:xxx

Cabinet de masaj particular, doamna 33 ani, experienta, atestat, ofer masaj terapeutic, masaj de relaxare profesional, masaj cervical, lombar, intretinere corporala, central, discretie, curatenie, azi 14-21 0732937889 100 L ora 0732937889

post-57415-0-62810000-1429793987_thumb.jpg

post-57415-0-50764000-1429793988_thumb.jpg

post-57415-0-59596200-1429793989_thumb.jpg

post-57415-0-47746000-1429793990_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost...

Masaj, cu happy end.

Fiind prin oraș si un pic stresat.. Zic hai sa caut masaj.

Am tot sunat din secțiunea masaje... Dar nimic liber.

Căit in A-T, văd masa masaj... Sun ma programez imediat. Ajung imediat.

Ma întâmpina dupa USA... OK...

 

Ma întreaba dacă stau.

Am zis da...

Dus, sus pe masa de masaj.

Masaj de relaxare-30-35 min.

O tentativa de masaj erotic, dar care m-a excitat bine vreo 10-15 min.

O întreb dacă pot sa finalizez între sâni... Zice da... Si ii dau drumul.

 

Locație- 8, Burebista

Gfe... 8

Aspect7-8

Masajrelaxare; 8

Erotic-- 8.

Halat- 100.

Nu cred ca revin..

 

Pare a fi cea din al doilea set... Dar cred ca o avantajează mult. Totuși, sânii sunt mari si ok.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor
100 L ora

TANARA experienta, atestat, ofer masaj de relaxare profesional, masaj de intretinere, masaj cervical, lombar, capilar, masajul de face pe masa de masaj, locatie centrala, discretie, foto reale din locatie, 06 Feb 16:42


  0732937889         Selecteaza

http://stor1.anuntul.ro/media/foto/thumb/2015/4/3/110428531.jpg http://stor0.anuntul.ro/media/foto/thumb/2015/1/31/95529411.jpg http://stor2.anuntul.ro/media/foto/thumb/2015/1/31/95529401.jpg http://stor2.anuntul.ro/media/foto/thumb/2015/2/8/97530521.jpg

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu

Am vizitat-o si eu de vreo 3 ori pe lady. De 2 ori cand locuia undeva intre Timpuri Noi si Nerva Traian si o data la noua adresa de pe Burebista. Prea multe nu sunt de spus. Curat asa in general. Iti ofera papuci ( care nu sunt de unica folosinta)..baia ok, gel de dus, sampon...prosoapele cred ca sunt curate dar cam rigide, parca sunt de 32497239482 de ani, ar trebui sa mai umble putin la ele. Ca aspect, stiti doar .. gusturile nu se discuta, mie unul nu pot sa imi zic ca mi-a placut , dar nici nu mi-a displacut. Inaltuta 1.70 si ceva cred..sani mari si cam lasati. Ca prestatie, aici lasa de dorit. Un simplu masaj, desi s-a laudat ca a tot luat cursuri, care de fapt sunt niste mangaieri. M-a lasat de fiecare data sa o ating, i-am bagat si degetul in pizda ( destul de larga ) cred ca a prestat mult in afara tarii. M-am dus la ea cu gandul ca poate, poate cedeaza pana la urma...dar nicio sansa, doar vrajeli. Finalizarile au avut loc cu " magica labuta " si de fiecare data am cam aruncat copiii pe fata ei, nu stiu daca ii place sau nu..dar acolo au ajuns. Acum sa trecem si la note:

 

Locuinte ( Burebista si Nerva Traian ) - general sa zic 8 ( curat, are tot ce iti trebuie )

Aspect - 7.5

GFE - 7.5 Ii place sa te vrajeasca poate mai vii si data viitoare, dar in general cred ca e ok.

Masaj - 5 Nu prea are nicio treaba

Masaj erotic - 7 Nu wow, dar nici degeaba

Preturi - prima dat au fost 200 de lei ( 100/H mi-a spus la telefon, cand am ajuns mi-a spus 130 nud ). N-a avut sa imi dea rest si m-a trimis sa schimb. Mi-a fost lene sa ma duc si i-am lasat 200 cadou ( cu gandul ca data viitoare se intampla si altele ). Celelalte 2 sedinte 130/H.

Si cam atat. Sincer, ca prestatie generala nu prea merita.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost la ea. Ca prezenta persoana e agreabila. Face eforturi sa se faca placuta, nu are 34 de ani, asta e clar, arata de putin peste 40, dar se tine bine. sani mari, placuti la atingere si, ca multe altele ca ea, se considera o doamna. daca stii cum sa vorbesti, poti obtine o futere, un sex oral, poate din prima intalnire. Toate mseuzele sunt obsedate sa nu ceri detalii la telefon, doar cand ajungi la adresa....

Putina politete, niste banishori in plus, si o futi pe tipa asta din prima, sau ii dai muie, cum preferi....

Oralul nu e de nota 10, dar nici de lepadat.

Nu stiu sa zic daca e de evitat sau de revenit, e intre cele doua decizii, fiecare cum crede......

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator caproshu
Reputație: 0
Acum 42 minute, informatorii a spus:

Cum , adica, si-a reluat jobul? A fost o vreme cand l-a abandonat, ca sa il reia acum?

Pai uite te între postarea ta și cea anterioara ce timp este!!! 

Link spre comentariu

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest
On 1/1/2021 at 4:14 PM, informatorii said:

Am fost la ea. Ca prezenta persoana e agreabila. Face eforturi sa se faca placuta, nu are 34 de ani, asta e clar, arata de putin peste 40, dar se tine bine. sani mari, placuti la atingere si, ca multe altele ca ea, se considera o doamna. daca stii cum sa vorbesti, poti obtine o futere, un sex oral, poate din prima intalnire. Toate mseuzele sunt obsedate sa nu ceri detalii la telefon, doar cand ajungi la adresa....

Putina politete, niste banishori in plus, si o futi pe tipa asta din prima, sau ii dai muie, cum preferi....

Oralul nu e de nota 10, dar nici de lepadat.

Nu stiu sa zic daca e de evitat sau de revenit, e intre cele doua decizii, fiecare cum crede......

Îmi cer scuze ca întreb. Eu nu am mai fost la doamna aceasta de vre-o 10 ani. Și as mai merge o data de curiozitate și cum zicea cineva pe aici " În memoria vremurilor apuse". Cum mai arata? S-a mai îngrășat? A mai slăbit? Ca pozele e clar ca au vre-o 13-14 ani tot asa cu nasul pe sus este? Știu ca nu accepta oralul dar te lasă la cuni chiar ii plăcea, mai accepta? 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...