Sari la conținut

Mikky- 0735324211


Postări Recomandate

  • Oras:-
  • Oras:-

Uite-te și tu la ea... e perfectă!!! Are tot ce-i trebuie!!!

Mulțumim, Doamne, că ai creat așa niște minunății!!! :gifs_ojos

 

Eu tot nu reușesc să văd altceva decât o piticanie... sorry!

 

Fiecare vede cu ochii proprii si simte in felul lui ceea ce vede. Idealul de frumusete feminina e diferit in functie de cate feluri de barbati suntem. Eu vad in aceste imagini multa gingasie, delicatete si feminitate, nu e perfect dar e ceva care ma impresioneaza ori de cate ori le privesc. :) daca Mikky ar pune pe ea putina masa musculara (nu-i trebuie foarte multa) ar arata teribil de sexy (IMHO). Nu am zis ca nu e sexy si asa.. :)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania...
  • Oras:Transilvania...

Fiecare vede cu ochii proprii si simte in felul lui ceea ce vede. Idealul de frumusete feminina e diferit in functie de cate feluri de barbati suntem. Eu vad in aceste imagini multa gingasie, delicatete si feminitate, nu e perfect dar e ceva care ma impresioneaza ori de cate ori le privesc. :) daca Mikky ar pune pe ea putina masa musculara (nu-i trebuie foarte multa) ar arata teribil de sexy (IMHO). Nu am zis ca nu e sexy si asa.. :)

ai dreptate...cei care o stim si o urmarim pe Mikky de la aparitia ei pe forum nu cred ca nu remarcam evolutia ei fizica in bine...fata asta se face pe zi ce trece mai frumoasa,cred ca-i pica bine ce  face! :laugh2  te pup Mikky! :kiss3

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună dimineața dragii mei :*

Vă mulțumesc din suflet tuturor pentru voturi, mă bucur foarte mult că v-au plăcut fotografiile, le mulțumesc deasemenea celor doi fotografi (atât de dragi mie) pentru eforturile depuse!

Iar pentru ca astăzi este 1 Martie vă doresc tuturor cea mai frumoasă primăvară :*

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dragii mei, am o veste....

La sfârșitul lunii adică pe 30 Martie mă voi retrage.Sper că v-ați simțit bine în prezența mea.

În ultima zi de "lucru" o să vă scriu câteva gânduri și amintiri cu oameni

minunați pe care i-am cunoscut în această perioadă.....vă pup!

  • Like 1
Link spre comentariu

Dragii mei, am o veste....

La sfârșitul lunii adică pe 30 Martie mă voi retrage.Sper că v-ați simțit bine în prezența mea.

În ultima zi de "lucru" o să vă scriu câteva gânduri și amintiri cu oameni

minunați pe care i-am cunoscut în această perioadă.....vă pup!

 

bine ca ne-ai anuntat din timp.

ne bucuram ca te retragi, ne pare rau ca te pierdem...

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Comuna cu Tramvai
  • Oras:Comuna cu Tramvai

Dragii mei, am o veste....

La sfârșitul lunii adică pe 30 Martie mă voi retrage.Sper că v-ați simțit bine în prezența mea.

În ultima zi de "lucru" o să vă scriu câteva gânduri și amintiri cu oameni

minunați pe care i-am cunoscut în această perioadă.....vă pup!

Ma cuprins o tristete :cry2

Nu am apucat sa te vizitez :no2

Link spre comentariu
  • Oras:Pe langa pat
  • Oras:Pe langa pat

Dragii mei, am o veste....

La sfârșitul lunii adică pe 30 Martie mă voi retrage.Sper că v-ați simțit bine în prezența mea.

În ultima zi de "lucru" o să vă scriu câteva gânduri și amintiri cu oameni

minunați pe care i-am cunoscut în această perioadă.....vă pup!

Imi pare rau(pt mine ca nu am reusit sa te intalnesc), dar ma bucur sincer pentru tine
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cum adica te retragi???

Nu accept asa ceva!

Mi-a placut la nebunie ca ne-am intalnit, dar ma supara faptul ca nu cred ca ne mai revedem...

Îmi pare rău dragul meu :(

Îti dăruiesc o floare să mă ierți :*post-162477-0-13888000-1456844375_thumb.jpgpost-162477-0-45169400-1456844388_thumb.jpg

  • Like 22
Link spre comentariu

  • Oras:Undeva departe
  • Oras:Undeva departe

În ultima zi de "lucru" o să vă scriu câteva gânduri și amintiri cu oameni

minunați pe care i-am cunoscut în această perioadă.....vă pup!

Na ca ma dezvirginez si eu pe forum la comentarii. Si eu iti multumesc pentru clipele minunate petrecute. Mi-ai spus de ultima oara cand ne-am vazut ca probabil nu o sa ne mai vedem - eu ajungand mai rar in Romania - dar in sinea mea tot am sperat. Ma bucur ca te tii de plan si te retragi cand ti-ai propus. Cum orice trebuie aiba un sfarsit, sper din toata inima ca in continuare sa faci numai ce te face fericita si ceea ce iti place si sper sa ai alaturi de tine persoana care te merita. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...