Sari la conținut

Masaj Erotic Tao 0746439913 si 0733144491


Vizitator shnip

Postări Recomandate

  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

draga futake, daca e adevarat ce scrii tu, un cu adevarat mare futake reusind ce nu au putut multi altii inaintea ta... dar poate faci public acel nr de tel, sa ne bucuram si noi de nurii domnisoarei...

din pacate, cele spuse de mine s-au petrecut in urma cu un an si ceva, cam prin preajma craciunului, cu cateva zile inainte... nr d-soarei, cel pe care il am, e expirat si nu mai dau de ea. ultima data cand m-am intalnit cu ea a fost cam prin aprilie anul trecut, dar nu la salon ci in privat, adika la ea acasa. iar la tao nu mai e, a plecat de acolo, probabil la un alt salon. tot ce stiu de ea e ca e la faculta la relatii internationale. sincer, v-as da nr ei, dar dupa cum scrie regulamentul, nici nu a fost publicat nicaieri si nici nu are rost sa vi-l dau ca nu mai e activ. pe d-soara o chema mihaela, asta pot sa va spun. daca mai stie cineva ceva de ea, mi-ar place sa stiu si eu. o zi buna si spor in toate!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Salut,

 Am fost si eu o data la acest salon(Tao) si pot sa spun ca nu am avut o experienta prea placuta. Fetele sunt sictirite,esti atentionat de la inceput care sunt regulile,dar pe un ton aproape agresiv. Cand am ajuns erau 2 fete disponibile, aratau destul de bine,am ales o bruneta bine facuta,frumusica dar ulterior am aflat ca si foarte intepata,Ioana s-a prezentat. Masajul foarte bun ,in tacere, nu s-a putut vorbi nimic cu ea ,raspundea monosilabic si plictisit. Mi-a disparut tot cheful,tipa se misca mecanic cu privirea in gol,asa ca motanul vroia sa plece la culcare.Cu chiu cu vai am finalizat in semierectie. Nu cred ca voi reveni cel putin nu la ea.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Salutare prieteni.

 

Tao: de cateva saptamani bune sunt client fidel al acestui salon. Am testat toate fetele insa nu am apucat sa scriu nici-o recenzie din pacate. Acuma insa am timp si e foarte bine pentru ca sunt proaspat venit de acolo.

 

Pe la finalul intalnirii din Oradea cu cativa dintre confrati, am sunat la sus numitul salon sa-mi fac o programare pentru 22:30. Am intrebat la telefon cate fete disponibile au, iar raspunsul a fost 3 fete. Buuuuuun. Luat taxiul si mers la locatie in cartierul Europa.

 

Sun la sonerie si raspunde matroana care deja ma cunoaste. O tipa blonda undeva la 30+ ani foarte simpatica ( si foarte sexy imbracata astazi trebuie sa adaug ). Am stat si am povestit vreo 5 minute pe canapea dupa care tipa ia o telecomanda in mana si apasa. M-am gandit ca vrea sa mute canalul la tv sau sa-l stinga. Mi-a spus ca nu mai merge telecomanda si vad ca merge dupa fete. O intreb: telecomanda aia ii sa le anunti sa vina sa se prezinte? Ea: da , la care eu am intrebat-o daca mi-o da si mie acasa sa daca nu-mi ies si mie niste fete din camara. In fine, nu va mai plictisesc cu astea sa trecem la ce ii mai interesant

 

Se prezinta 3 tipe: Maya, Alina si inca una la care ii uit tot timpul numele ( inalta si bine facuta ). De data asta am ales masaj cu 2 tipe. Au promotie masaj nud cu 2 fete la 200 lei ( pret foarte bun avand in vedere ca masajul cu 1 tipa ii 150 lei dupa ora 18:00) . Platesc si urc scarile spre camera cu Alina in fata mea si Maya in spatele meu. Privelistea a fost superba, nu ma suparam daca urcam niste scari in spirala de 50m inaltime. Odata ajunsi in camera am inceput rutina obisnuita. Ma dezbrac, primesc prosop, ma duc la baie sa fac dush. Fetele au inchis usa si mi-au dat cheia. Odata terminat dusul ma duc sa deschid usa, si ma intind pe burta. La nici 10 secunde apar si printelesele mele in camera.

 

Alina s-a pus in stanga mea si Maya in dreapta mea. Au inceput sa faca masaj la talpi, urcand treptat spre spre cap. Stiluri diferite de a masa in rest singura diferenta ii ca Alina are mainile putin putin mai aspre ca ale lui Maya chiar si cu ulei pe ele. Odata terminat masajul, Alina se pune langa mine in timp ce Maya incepe sa se dea cu ulei pe corp. Incepe distractiaaaa. Body masajul a inceput ca de obicei de la picioare cu urcat treptat spre cap. De mentionat ca dintre toate fetele, Maya are corpul cel mai "fierbinte" in sensul ca practic simti cum emana caldura cand se freaca de tine. Dupa ce si-a terminat ea numarul, trece Alina la aparat. Se da si ea cu ulei si isi face si ea numarul. 

 

Dupa ce a terminat si ea, Maya zice: Poti sa te intorci la care eu: Eu stiu ca pot, intreaba-ma daca vreau, la care ea: Intoarce-te!!! ( de mentionat ii ca isi permite sa faca glume din astea cu mine deoarece am mai fost la ea ). Buuun, acuma devine interesanta treaba. Se pun amandoua pe lateral langa mine si incep sa ma mangaie, sa ma dea cu ulei si sa-i ofere atentie lui Alejandro ( nu radeti ca si voi vi-ati dat nume la penis ) . Am intrebat-o pe Alina daca pot s-o ating si am primit un raspuns afirmativ. Pe Maya n-am mai intrebat-o pentru ca am stiut ca pot. Dupa vreo 4-5 minute de mangaieri  a trecut Maya deasupra si a inceput iar cu body masa dupa care a trecut Alina. Incet incet stiu ca se apropia melodia de final, deja o stiu pe de rost la naiba....( pentru cei care nu stiu, la Tao fetele stiu cand se termina timpul in functie de cand se termina melodia la cd-player sau ce or avea ). A trecut Alina la handjob, timp in care Maya se freca de mine in diagonala. Aici a fost un moment foarte intens deoarece a facut-o foarte pasional, isi apropia buzele de ale mele la 1mm distanta, iar sanii ii lipea de fata mea si de gura mea. Da prieteni stiu...e greu sa te abtii sa n-o saruti sau sa nu-i lingi sfarcurile dar astea is regulile :). Dupa un timp a trecut Maya la handjob si Alina langa mine. De mentionat ca in tot acest timp mainile mele se plimbau pe sanii lor si fundurile lor apetisante si date cu ulei. 

 

La final le-am ajutat eu cu terminatu deoarece eu ma termin foarte greu si am stilul meu cu care m-am obisnuit de " dat la ciocan ". Dupa 2 minute de facut biceps zbaaaang a iesit laptele din Alejandro. Au luat servetele, m-au sters si valea la dush. De mentionat este faptul ca la dushul de final ai optiunea de a merge cu ea/ele la dush insa acuma nu am facut-o deoarece era si tarziu si eram si obosit. Pe tot timpul masajului am ras impreuna, am glumit ne-am simtit bine de parca ne cunosteam din gradinita si acuma ne faceam de cap. Fetele sunt foarte dragute si simpatice si daca sunteti si voi cat de cat sociabili sunt sigur ca la fel se vor comporta si cu voi.

 

Note:

 

Locatie : 10 , eu nu am probleme de intimitate sau de discretie pentru ca nu am nici-o obligatie sociala insa locul este foarte bine pozitionat intr-un cartier in care sansele sa cunoasteti pe cineva sau sa treaca cineva cunoscut pe-acolo sunt minime. 

Fetele: Maya 10, Alina 9. I-am dat doar 9 lui Alina din cauza ca nu s-a ridicat chiar la nivelul lui Maya. Poate daca nu stiam cum maseaza Maya ii dadeam si ei 10, insa asa avand cu cine sa o compar... :)

Actiune: 10 curat, m-am simtit foarte bine, s-au simtit si  ele, pentru mine este clar ca fac ceea ce fac cu placere !

Pret: 200 lei . Aici salonul are promotie, pretul normal fiind de 250 lei. Pentru mine cel putin, 200 lei 60 minute cu 2 tipe nud este mai mult decat ok.


Eu unul cu siguranta voi mai reveni saptamana viitoare la o sesiune solo cu Maya. Cu timpul voi mai merge si la celelalte fete din nou si voi face recenzie pentru fiecare in parte.

PS: Inainte erau 4 fete, acum sunt doar 3. O tipa Ramona ( mai mica de statura ) a plecat in urma cu cateva zile. Ceea ce inseamna decat un singur lucru: vor angaja pe cineva nou ( SPER :) )

 

Va salut si distractie placuta prieteni :)

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Va salut din nou prieteni futaciosi. Ieri la ora 14:30 am fost din noua la masaj la salonul TAO si din nou am plecat fericit de-acolo. De data aceasta am luat-o in custodie pe Alina deoarece pe Maya m lasat-o umui confrate :)

 

Am mers sus in camera, m-am dezbracat in 15 secunde de tot ce aveam si am luat prosopul in fuga spre baie ca sa fac eu dush primul. Dupa ce am terminat dushul m-am aruncat ca o balena esuata pe saltea. In camera era temperatura potrivita pentru masaj deoarece mergea aerul conditionat (un mare plus pentru AC in dotare ).Masajul a inceput ca de obicei de de la talpi pana spre ceafa. In timpul actiunii am socializat foarte bine cu Alina, fiind foarte dragutza. Body-masajul l-a facut foarte senzual ceea ce mi-a placut foarte mult. Dupa ce m-am intors cu carbashtanu in sus s-a pozitionat aproape de mainile mele sa ma pot plimba pe corpul ei cat mai lejer. Tipa arata foarte bine si mi-a facut foarte mare placere sa o ating. In special mi-a placut cel mai mult sa ma joc cu sfarcurile ei care erau excitate la maxim. Dupa un alt body-masaj reusit a trecut la hand-job. Aici m-am simtit foarte bine pentru ca este foarte priceputa. La finalul sedintei, a reusit in PREMIERA sa ma termine!!! Este prima oara cand ma termina o fata cu mana!!! am fost foarte uimit ca a reusit aceasta performanta. 

    Dupa ce m-am terminat m-a sters cu servetele cam peste tot deoarece Alejandro al meu a stropit ca un furtun cu presiune prea mare. La final am facut dush ca de obicei dupa care am stat la un pahar de apa plata cu ea pana l-am asteptat pe confrate sa termine si el treaba cu Maya :)

 

Igiena: 10/10 ca de obicei

Fata: 9/10 corpul este foarte frumos insa nu pot sa-i dau 10/10 dn cauza ca nu  ma atrage fatza ei in mod special

Masajul : s-a axat mai mult pe masaj de relaxare si de aceea ii dau numai 9/10

Hand-jobul: 10/10 aici a trecut cu brio :)

Pret: 100 ron

 

Numai bine!

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea Town
  • Oras:Oradea Town

Buun... dragi tovarasi...si preteni...

Am fost si eu ieri la acest salon, dus de un confrate, nu ii dau numele :)))

pentru o prima experienta in aceasta viata a mea la masaj erotic, acest confrate mi-a recomandat-o pe Maya, pentru care putea garanta calitatea si faptul ca e sociabila.

Am ajuns cu confratele acolo, am urcat in camere.. el a insistat ca merge primul la dus, astfel incat am asteptat in camera cu Maya. Trecut la dus, apoi, putin timid ca de obicei..mi-am lasat mai cu greu expresia goala la vedere... D-soara Maya insista ca in 2-3 sedinte, va avea grija sa scap de timiditate... (pot confirma spusele confratelui, fara sa ii dau numele, ca intr-adevar a socializat cu respectiva d-soara, s-a auzit si la noi in camera :))   )

Masajul a inceput cu ulei, de la talpi, intins pe burta.. picior dupa picior, spate, gat, maini.. peste tot.. Apoi, intors cu "expresia in sus :)   eu de ani de zile numesc obiectul muncii "Ricky Martin" .. (  ca tot ziceam ca Ricky Martin e ca p..a)  :))

Maya s-a dat si ea cu ulei si a inceput showul.. unul pe cinste, cu senzatii deosebite.. sanii trecuti pe la gurita mea, atingeri minunate pe la organ, un fel de 69 in care aveam voie doar sa o ating pe fund si sa ii privesc superba aratare dintre picioare, abia ma abtineam sa nu o ating cu limba... desi imi doream mai mult ca orice in acel moment sa fac asta... in acel 69, nu a folosit gura, ci o tehnica mai speciala, cu organul frecat intre gat si umar...superb... apoi a inceput masajul cardiac la organ... prins frumos cu ambele maini, ulei...si freaca draga mea...

Din pacate, pe langa faptul ca de obicei termin foarte greu, pana acum in aceasta viata, niciodata nu am fost terminat manual de altcineva in afara de mine.. dupa o scurta perioada, in care am realizat ca mi-o freaca degeaba, am rugat-o sa ma ajute in alt fel... sa ma lase sa o frec eu, ea sa se intainda peste mine si sa se frece de mine cu corpul. Pfuu..au fost cele mai minunate momente ale acele sedinte... parca treceau curenti prin noi, mi-a facut impresia ca si ea s-a excitat putin, ii auzeam respiratia..cu o mana frecam pe Ricky, cu cealalta o mangaiam pe fundulet si incheietura picioarelor, iar cu obrazul si buzele ma atingeam de sanii ei superbi.. intre timp ce o auzeam cum gafaie, ma mai atingea pe la ureche cu buzele... wow.. un moment superb, nu mai stiu cum sa il exprim. La un moment dat atat era de intens momentul incat, stateam nas in nas si ne priveam in ochi, doamne ce privire..exista riscul sa ma indragostesc.. parca citeai placere in ochii ei.. iar buzele noastre aproape ca se atingea, poate s-au si atins putin, fara sa ne pupam sau sarutam... supeeeerb

Apoi, finalizat frumos..cred ca o excita si faptul ca o atingeam pe picior si cu mana cu care frecam si ii dadea o senzatie placuta..iar cand am ejaculat, parca ii venea sa ma muste mai tare de ureche..nici nu mai retin momentul exact, a fost ceva foarte foarte intens...

Garantez ca voi reveni la Maya...

 

Aspect fizic 10 (putin mai plinuta, dar foarte pe gustul meu... micuta de inaltime, cam la 160-165), ochi superbi...

Locatia  10  foarte curat, AC, gel de dus, prosop curat

Igiena 10  ireprosabil

Masajul per total 10 +

Hand Jobul..atat cat s-a atins de Ricky..a fost superb..dar nu dau nota pt ca nu am lasat sa ma finalizeze (probabil nu reusea, din cauza mea, ca sunt idiot si nebun

Pret 100 lei

 

Si-a castigat un abonat

 

P.S.  multumesc confratelui care m-a dus acolo (nu ii dau numele)   :))

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

hai noroc.

 am vizitat si eu salonul acesta saptamana trecuta, dupa ce am citit recenziile de aici.

locatia, 7 in cartierul europa, la casa, nu mi se pare nimic iesit din comun, gel de dus, prosoape curate, loc de parcare in fata casei, oricum toti vecinii stiu ce se intampla, nu e niciun secret pt nimeni.

fetele: erau 3 fete, maya, alina, adelina, mie nu mi au prea placut dar e doar opinia mea, cateva kg in plus ca tot omul,plictisite dar cam asa sunt toate nu?, asteapta sa se termine cd-ul cu muzica si astfel ora,  am ramas cu una dintre ele pt ca eram destul de infierbantat.

masajul propriu zis: 6 sau fix pula...

masajul erotic: 8 stie meserie, mult ulei, ti o freaca la greu....

halat: 100 ron

recomand doar avand in vedere tariful de 100 lei pana la ora 18 parca...in rest am vazut altele mai frumoase la alte saloane.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Revin cu o recenzie la acest SALON DE MASAJ nr tel0746439913  este locatie de lux facuta programarea ma prezint  am ramas surprins de gingasia de fata  ce ma

 

intampinat "a fost un inger" 

 

LOCATIE -9,99 (lux )

 

MASAJ-8,80(mult ulei folosit si foarte parfumat dupa dusul efectuat mirosul a ramas imprimat in piele )

 

ASPECT FATUCA-10+++ (este noua)

 

SATISFACTIE GARANTATA-10

 

HALATUL-200 ron timp de 1 ora si 20 min nu ma grabit a fost ceva de vis

 

Recomand cu incredere eu am fost foarte multumit!!! :hihat

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea Town
  • Oras:Oradea Town

Hmmm... ieri, dupa o lunga perioada, la insistentele unui confrate care s-a oferit sa imi faca un cadou in avans pentru ziua mea, numai sa merg impreuna cu el, am revenit la acest salon. Sincer, bucuria mea cea mai mare nu a fost ca urma sa primesc un masaj erotic, cat a fost ca urma sa o revad pe Maya.. ea fiind de fapt placerea gasita in acest tip de masaj.

Programat, intrat, Maya la fel de superba ca in urma cu 6 luni, sau cat a trecut de cand am fost ultima data.. am ramas surprins ca isi amintea de mine, inclusiv mare parte din ce am vorbit data trecuta.

De data asta, mai familiarizata cu mine, a fost mult mai dezghetata, lucru care l-am apreciat foarte tare, pacat de starea mea mai nasoala, datorata unor probleme ...

 

Inceput cu un dus, apoi vreo 15-20 minute masaj de relaxare, foarte placut..timp in care am povestit multe si marunte... apoi, trecut la masajul erotic... s-a dat cu ulei si a inceput miscarile... mai intai intins pe burta, apoi pe spate... de multe ori in timp ce se freca de mine, ii simteam respiratia la urechea mea, apoi ma musca usor...

Am ajuns si spre final, cand in mod normal trebuia sa termin..dar datorita gandurilor si starilor actuale, am simtit ca nu pot termina, asa ca am preferat sa stau imbratisat cu ea, sa o simt lipita de mine. Of..e superba. Ador acei ochi superbi, acea privire nebuna, care te face sa o doresti la maxim.

 

La un astfel de masaj, singurul lucru interesant l-am gasit in aceasta privire a ei.. Mi se pare un masaj dezamagitor, te exciti foarte puternic, ai fi in stare sa iti dai si casa acelei fete, numai sa se "infiga"... dar nu se intampla asta...

 

Oricum, o experienta foarte placuta, voi reveni, dar nu atat pentru masaj, cat pentru a o avea din nou lipita de mine pe Maya.

 

Note:

Maya.. Aspect 10 +   foarte pe gustul meu, superba, ochi minunati, forme superbe

Igiena: 10

Masajrelax+erotic  9 (depunctez putin, desi a fost superb.. dar, nu a facut ceva ce mi-a facut prima data)

Atitudine:  10   acum ca ne stiam deja, a fost foarte zambareata, prietenoasa,implicata... super

 

Halat nu am avut, doar prosop: 100 lei (cadou..cu multumiri confratelui nef...)

 

Tarifele parca sunt 100 lei cu o fata intre 14-18, apoi 150 nud... nu mai retin.. gasiti date exacte pe site..

 

Mi s-a adus la cunostinta,ca, fata de data trecuta, au in "meniu" produse noi.. masaj sado-maso/dominare (cu optiune de uro), tarifele parca 150 ora cu o fata, 250 cu doua... Nu fac reclama, doar aduc la cunostinta confratilor, poate sunt interesati.

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Ce tigan! vezi ca incep maratonul si n-o sa mai faci fata la citit recenzi! ma faci tu pe mine nefutut...pfuuu. Astea fiind spuse...

 

Am fost si eu iar la masaj dupa o lunga perioada de absenta de pe forum si din activitatile amoroase pe bani. Cum nu am putut sa o aleg pe Maya ( din cauza tiganului de mai sus ), am ales-o pe Ramona la care am fost mai demult si a reusit sa ma termine atunci spre minunea mea, insa acuma nu nu nu. Am urcat in camera, m-am dezbracat repede sa fiu primul la dus ( poti sa-mi iei femeia dar nu si prioritatea la dus ), m-am dusulit bine dupa care m-am aruncat pe burta pe saltea. Incepe a mea cu masaj la talpi, gambe, coapse si spate. La body masaj tot imi sufla in ureche, excitant moment. Ma intorc, face body masaj iar dupa care incepe sa se joace cu Alejandro. Na, aici vine partea interesanta. A dat Ramonica mea la ciocan pana ia venit rau. Mai aveam putin si ameteam uitandu-ma la mana ei. O intreb la un moment dat: " te ajut"? - nu nu lasa ca ma descurc, "daca tu zici". SI da si da si da si nimic nu iese din mine. Timpul fiind scurs demult si confratele de mai sus era deja dusulit si ma astepta jos, am decis sa iau "problema" in mainile mele. Am reusit si eu cu chiu cu vai, mers la dush, imbracat. La revedere :)

 

Locatie: 9/10 - cand mi-a fost lumea mai draga si cantam in gand vine un jet de apa rece pe mine

Aspect Ramona: 7/10 Sani mari dar lasati, miniona cu burtica, fund frumos si pasarica aspra, simteam un inconfort,

Actiune: hmmm 8/10?

Igiena: 9.5/10

Plata: 100 ron

  • Like 5
Link spre comentariu

http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/tao-salon-masaj-erotic/7b0d667e70686255.html

titlul TAO salon masaj erotic

anunt Valabil din: 16.01.2014 - 07:28

Cel mai profesionist salon de masaj erotic din oras te asteapta sa beneficiezi de serviciile noastre de masaj erotic si dominare/sado-masso .

post-46074-0-06067000-1390252204_thumb.jpg

post-46074-0-47140200-1390252212_thumb.jpg

post-46074-0-64448300-1390252226_thumb.jpg

post-46074-0-85268700-1390252237_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Telefon: bossu_mare20
  • Oras:Regiunea de VEST
  • Telefon: bossu_mare20
  • Oras:Regiunea de VEST

Am fost si eu pe la acest salon, am sunat si ma programat dupa vreo 15 min. Ajuns la locatie, in cartierul Europa, am dat un tel si mi sa spus sa sun la usa care a fost deschisa de o tipa blonda, reeptioniera, am fost invitat sa iau loc pe o canapea. Mi-au fost explicate regulile acestui salon dupa care au aparut 2 fete din camera de vis-a-vis, am ales pe una de statura mai mica, bruneta parca Ramona o chema in jur la 21-22 ani. Am ales la 100 lei/ora-nud fiindca era inainte de ora 18 si era "promotie". Ajunsi in camera am fost rugat sa trec pe la dus, bineintele cum se mai spunea, domnisoara a iesit din camera inchizand usa cu cheia care mi-a fost data mie. Masajul a inceput cu cateva minute de atentie la talpi, pulpe, fese si apoi la spate. Domnisoara a fost destul de comunicativa si chiar ii puteai spune ce si cum sa te atinga. Dupa aprox 20 de minute am fost rugat sa ma intorc pe spate incepand cu cel mai important lucru si cu un masaj body super ok. finalizarea a fost pe sanii ei. Facut dus impreuna si plecat.

 

Notele:

Locatie - 8 (cam multi vecini)

Igiena: 10/10

Masajul - 9 (destul de bun, si cu maineile si cu corpul)

Fata - 8 la corp, cam micuta, sani destul de mari si foarte moi, 9 la comportament

Finalizare 10 - super

Plata - 100 lei/ora-nud

 

Numai bine,

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna domnilor?

Am creat si noi un cont pe acest forum, sa fim in legatura cu clientii nostrii.

Si totodata sa imbunatatim serviciile oferite de catre salonul nostru.

Va stam la dispozitie daca aveti intrebari sau propuneri, iar daca aveti cumva nemultumiri incercam sa le solutionam.

 

cu stima,

Tao Masaj

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

Ati actualizat site-ul doar ca daca dai click pe "Ramona" esti directionat pe pagina cu preturile si "Adelina" n-are poze. :D Nu ar strica un pic mai multa atentie la detalii legate de functionalitatea siteului. Si apropo', nu trebuie sa raspundeti fiecarui mesaj in parte pentru a nu fi banati pe motiv de spam.

Numai bine! :hihat

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...