Sari la conținut

Masaj Erotic Tao 0746439913 si 0733144491


Vizitator shnip

Postări Recomandate

  • Oras:bihor
  • Oras:bihor

   Dupa aparitia pozelor noi pe site eram curios de feelingul live al fetelor asa ca programat si ajuns la locul faptei unde am gasit 2 fete frumusele zambarete care mi-au adus la cunostinta preturile si anume 150 cu una ori 200 la pachet,fiind in jurul orei 17 am intrebat de oferta afisata pe site unde scrie clar Happy Hour 12-18, 100 ron masaj nud la care ele "sa schimbat programul Happy Hour 12-16" atunci le-am multumit si plecat am fost nu inainte de a le ruga sa  corecteze informatiile pe site deoarece am avut impresia ca taxarea se face in functie de client adica daca musca e ok(aici banuiesc ca se bazeaza pe faptul ca daca tot a venit nu mai pleaca pt acest mic amanunt) daca nu da-l incolo vine altul.Deci am ramas cu un gust amar cu toate ca per ansamblu salonul e ok.

Bafta multa....!!!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna,

Ne pare rau pentru neintelegere, vina este in totalitate a noastra, fetele au fost informate gresit in legatura cu promotiile salonului. Ca sa ne revansam fata de dumneavoastra dorim sa va oferim doua sedinte de masaj cu preturi de happy hour adica 100 de lei/ora/maseuza, indiferent la ce ora ajungeti. La receptie va fi notat acest lucru pentru "clientul Likeus". Cafea si apa din partea noastra.

Ne cerem incaodata scuze!!

Cu stima,

Tao Masaj

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bihor
  • Oras:bihor

   Multumesc dar nu am sa abuzez de bunavointa dv. iar observatia (care eu am facut-o in scop constructiv exclusiv fara nici o alta intentie si pt o imbunatatire al serviciilor) nu a fost facuta sa obtin oarece facilitati doar cu scopul ca altii sa nu aiba acele momente penibile astfel sa fiu si eu de folos cu ceva pe acest forum.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romanika
  • Oras:Romanika

Saptamana trecuta am trecut si eu pe la acest salon pentru prima data. N-am timp de povesti, ca e radar :)

 

Amplasament: 7 (aglomerat, vecini cam multi, ar fi mai OK undeva mai izolat)

Locatie (interior):  9+, chiar e super ok inauntru, discretie asigurata, nu se intersecteaza clientii ca la alte saloane.

Igiena: 10

Maseuza: 9+, se implica, cu experienta

Masaj: 9+, peste ce am mai experimentat in Oradea (a se vedea recenziile mele la alte saloane)

Finalizare: 10, fata stie meserie

Nota de plata: 150 lei

 

Recomand, m-am simtit foarte bine, masajul de cea mai buna calitate, eu pentru masaj am mers.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romanika
  • Oras:Romanika

Da, scuze, nu i-am retinut numele, ca nu m-am dus acolo sa memorez nume de maseuze :))

Dar vazand intrebarea ta, intemeiata de altfel, am intrat la ei pe site la galerie, sa vad fetele, ca s-o pot identifica pe cea cu care am fost eu. Dupa poze, fata cu care am fost este 99% Vivien. O recomand cu caldura.

Link spre comentariu
  • Oras:Romanika
  • Oras:Romanika

Revenit la acest salon, de data asta pe alt "schimb de ture". :)
Am ales-o pe Ramona, mai e o recenzie mai sus la ea, subscriu la recenzia de mai sus, fata e zambitoare, comunicativa, deschisa, asa cum ar trebui sa fie de fapt orice maseuza. Vivien avea alt stil de masaj, care parca mie mi-a placut mai mult, acum depinde si de gustul fiecaruia.

Nu mai intru in detalii, notele:

 

Locatie: 9+

Igiena: 10

Maseuza: 9

Masaj: 9

Finalizare: 8.5

 

decartat 150 lei, dus, si acasa.

 

Recomand.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romanika
  • Oras:Romanika

Saptamana asta am trecut si pe la acest salon dupa cateva luni. Surpriza, o fata noua, una dintre fetele mai vechi a plecat (cea mai plinuta dintre cele 4). Am ales-o pe asta noua (parca Tania zicea ca o cheama), sa vedem ce si cum. Fata destul de comunicativa, cu bun simt, insa fara experienta, ceea ce s-a si vazut la masajul erotic. Face masaj bun de relaxare, insa la erotic mai are de invatat. Finalizarea e cam saraca, aici se vede clar lipsa de experienta, cand am fost la celelalte fete, soldatelul era sus imediat ce incepea masajul erotic, de data asta, mi-a trebuit ceva timp sa finalizez. Are insa fata vreme sa se mai perfectioneze.

 

Notele:

Locatie: 9

Maseuza: 8 (daca avea sanii mai mari era de 9)

Masaj relaxare: 9

Masaj erotic: 6

Finalizare: 6

GFE: 8

 

Recomand daca doriti ceva nou si "proaspat", areun fundulet f. frumos. Eu o sa mai revin la ea dupa ce se mai specializeaza putin.

 

Spor!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Va salut pe toti si am bucuria sa imi prezint si eu prima recenzie pe acest forum. Si asta nu va fi prima vizita, voi mai trece la acest salon.

Am fost la domnisoara Ramona desigur, datorita aspectului precum si recenziilor foarte pozitive, m-a primit frumos inauntru, dupa care un dus scurt si ne-am apucat de actiune. 

Descrierea actului in sine este conform celorlalti amintit mai sus, insa mie ce mi-a placut cel mai mult a fost partea cand se pune pe tine cu tot corpul uns si s-a frecat pe o durata de timp. :) 

Un singur lucru ce pot pune minus este ca nu ofera sarut, sau putin GFE la inceput, pentru mine asta conteaza mult, indiferent cu ce domnisoara esti in pat. 

Note : 

Locatie : 10 (nu sunt pretentios de locatii...)

Igiena : 10* 

Masajul : 9 

Fata : 9 - este frumoasa, dotata, nu ai ce sa pretinzi mai mult, foarte deschisa si iti face placere sa vorbesti cu ea.

GFE : 7 - lipsa de implicare gen preludiu si mai ales sarut, in rest mangaierile au fost cum se cade. 

Pret : 100 lei / h (happy hour) , clar is de recomandat si alte vizite !! 

Multumesc

 

Am sa mai trec pe la domnisoara Ramona, sperand si pentru o implicare mai multa, dar si din partea mea. 

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna .. Va salut pe toti ! Sunt un client fidel al salonului Tao si este pentru prima oara cand am placerea sa va scriu pe acest forum ! Avand in vedere faptul ca vizitez salonul de cate ori ajung in oradea am vizitat toate fetele . Si va voi scrie despre fiecare din fetele vizitate recent de mine si anune : Symina,Tania si Bela ! Symina o fata cu un aspect fizic destul de ok o tarana roscata , m'a primit inauntru ,mi'a oferit un prosop si m'a trimis la dus adica chestiile tipice .. Nimic nou aceeas tehnica de masaj veche masajul incepe de la talpi .. Nimic nou si special la ea . Masajul erotic de proasta calitate fiind fata cam frigida si tremurand .. Finalizarea a venit cu greu si cu multa concentrare .. Igiena fetei ok cat de cat !Nota pentru Symina: masaj de relaxare 5 aceeas tehnica .. Nimic nou ! Plictisitor chiar ! Masajul erotic : 3-fata este foarte frigida si chiar tremura intre timp ! Finalizare : 5 handjobul sec .. Igiena : 8 curatica cat de cat . Fata - 6 aspect fizic ok dar inafara de faptul ca rade si se prosteste nu stie face aproape nimic ! GFE :5 lipsit de implicare ! Acum voi trece la urmatoarea fata si anume Tanya : o fata foarte ok cu un aspect fizic atletic : note pentru Tanya : masaj de relaxare : 5 aceelas ca la Symina nimic nou ! Masaj erotic : 8 este ok ! Finalizare 9 este priceputa ! Fata : 8 aspect fizic placut o privire patrunzatoare ! GFE : sa zicem 7 din lipsa comunicari ! Igiena 10 ! O fata ok o recomand ! Si acum si nu in ultimul rand voi vorbi despre Bela ! Am pastrat ce e mai bun pentru sfarsit ! Bela o fata foarte frumoasa si deosebita (fiind client fidel al salonului am vizitat toate fetele cum am mentionat si mai sus dar Bela chiar m-a impresionat placut ) masaj de relaxare : 9 are o tehnica de masaj diferita fata de restul fetelor de la salon (iar cum mie si oricarui barbat ne plac lucrurile noi si ni le dorim am fost profund impresionat avand in vedere faptul ca fata este abia de 1 luna in domeniu ) masajul incepe de la spate la ea ... (Finalmente o fata diferita) ! Masajul erotic : 9* M-a impresionat .. A fost cel mai intens si excitant masaj primit in accest salon (se vede ca fata chiar se implica ) Finalizare : 8 foarte ok dar are niste sani perfect si mari care te fac sa ejaculezi numa privindui deci handjobul a durat 2 minute pentru ca nu m-am putut abtine ! Igiena : 10 fata mirosea extrem de bine iar parfumul ei se simtea inca de cand intrai in salon ! Fata : 10 aspect fizic excitant buze senzuale ,sani mari perfect rotunzi ,sfarcuri micute si frumoase roz ! Foarte sociabila,foarte zambitoare si glumeata ! GFE: 10 : plina de interes in permanenta vorbeste te intreaba daca iti place (vocea ei foarte excitanta) ! Iar salonul Tao din partea mea are nota 10* pentru igiena si locatie ! Va recomand cu incredere !

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Salut ... nu sunt din Oradea dar vreau sa spun ca nu regret nici un moment ca am dat de acest salon nu atat pentru salon cat de domnisoara care am avut placerea de a imi face masaj!!! Un masaj de relaxare de calitate 10*** un bodym foarte bine executat finalizare de nota 10** am fost placut impresionat !!! Cu siguranta de cate ori am posibilitatea ma voi duce cu mare drag !!numele maseozei e Vivien(sper ca am scris corect:) o recomand pentru ce i ce apreciaza calitatea !!! NOTE 10 ----

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

SA traiti confrati futaciosi ,asa cum bine stiti masajul erotic este placerea mea cea dintai si savurez fiecare clipa cand ajung la un salon de profil .Fiind in Oradea am decis sa vizitez un stabiliment care practica masajul erotic si am sunat la primul numar de telefon la care mi sa raspuns, salonul Tao si am purces la dansul .Am luat un taxi am ajuns in cartierul Europa am sunat la usa stabilimentului unde ma asteptat o domnisoara in blugi si pulover ...secretara ,care ma introdus intr-un salon de asteptare mare si intunecos unde mi sau "dictat" regulile pe un ton foarte promt ,reguli foarte stricte dealfel si mi sau prezentat 2 fete Tania si Adelina.....Tania frumusica....bruneta...bronzata....supla...Adelina ,satena,par lung,voluptoasa.Am ales Tania am platit oferta 100 ron 1 ora si am purces la etaj unde am mers la dus.Baia curata, frumoasa ,gel de dus ,prosop curat ,frumoasa .....camera cu saltea pe jos cu lumanari peste tot ,oglinda mare lateral si pe tavan si pe saltea un prosop care era curat intradevar si uscat dar totusi as prefera cearceafurile de hartie de unica folosinta.Tania a inceput cu masajul de relaxare de la talpi si tot asa ,fiecare "element"al corpului tacticos fara graba ,cu o apasare ferma si in acelasi timp gingasa,dupa care a trecut la Body Masaj ...dar eu grabinduma, am dorit sa finalizez ,asa ca mam intors pe spate si manual ma finalizat lasandu-ma sa i pun mana la pasarica sa ma joc cu labiile dansei.Note :Aspect Fata-9 Aspect corp-8 (sanii mici,slabuta)Atitudine-7(rece,fk slab)Masaj de relaxare-8 Masaj erotic -6 (dar aici adevarul e ca nu am lasat fata sa isi faca numarul ca ma grabeam)Are pontential ,dar regulile sunt foarte stricte ,trebue introdus sarutul in meniu si linsul la pasarica .Recomand, Tania e cuminte.

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Sa traiti confrati futaciosi,si cum am trecut prin Oradea Mare, am purces la stabiliment pentru o relaxare benefica dar dupa cum o sa cititi in continuare a fost o vizita pe care o consider nereusita si timp pierdut.Am ajuns la stabiliment si nu era decat Viviana ,intuneric in camera de primire nu se vede nimic ,fata frumusica la prima vedere pe tocuri cu paru legat ....atitudine de stapana ....de la inceput vorbea taios fara zambet ..in fine ...daca tot am ajuns acolo hai sa raman ...si am purces la dus ..am iesit de la baie si a venit si Domnisoara dar fara tocuri cu paru desfacut parca nu mai o recunosteam era alceva ....intram in camera ,incepe un masaj superficial doar strange tare pielea si alceva nimic niste mangaieri de la picioare pana pe spate aiurea doar sa treaca timpul fara nici un zambet ...parca iti zice printre dinti .....of ca abia astept sa te duci odata .Vorbeste pe un ton de parca ea te plateste ,are un aer de superioritate fara nici o baza si chiar ilar .Povesti  ,ca e veche de 3 anii la salon si tertipuri si bazaconi insiruite ...pusa pe profit si atat ...cu asfel de atitudine sictirita nu atrage clienti...dar politica salonului daca i permite e alta poveste.Deoarece la vizita anterioara cu Tania a fost bine ,concluzia este una calda alta rece si nu generalizez prefer sa o evit pe Domnisoara Viviane in viitor si sa am norocul sa dau peste alte domnisoare de alta factura.Note:Atitudine-0(zero)Corp-7Masaj relaxare -5 Body masaj 4 Halatul 100 leuti.

  • Like 9
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...