Sari la conținut

Raluca-0721794085-rond alba iulia


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna tuturor as vrea sa va anunt ca din momentul acesta nu voi mai lucra o perioada lunga de timp....nu stiu cand voi mai reveni sincer ...dar voi anunta cu siguranta ....va pup....si toate cele bune...

 

Alta care se duce la futut în Germania. Nemţii sunt vestiţi că vor întotdeauna ceva nou. Aşa că după ce o să facă turul PUF-urilor din toate cele 16 landuri o s-o revedem probabil peste vreo 2-3 ani. Să-i dorim succesuri! :laugh2

  • Minus 2
Link spre comentariu

Alta care se duce la futut în Germania. Nemţii sunt vestiţi că vor întotdeauna ceva nou. Aşa că după ce o să facă turul PUF-urilor din toate cele 16 landuri o s-o revedem probabil peste vreo 2-3 ani. Să-i dorim succesuri! :laugh2

 De unde plm stii tu ma ca se duce in Germania la futut? Ce plm te gasesti tu sa comentezi ?;) Labaru puli... Poate si-a gasit si ea un job calumea ....nu te gandesti si la asta;) nebunule comentezi tu repede

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De unde plm stii tu ma ca se duce in Germania la futut? Ce plm te gasesti tu sa comentezi ?;) Labaru puli... Poate si-a gasit si ea un job calumea ....nu te gandesti si la asta;) nebunule comentezi tu repede

Te-a suparat atat de rau incat ai iesit din silenzio stampa? Sau era si asta un cont clona si acum ca s-a retras nu mai este nevoie de el?

  • Like 1
Link spre comentariu

Te-a suparat atat de rau incat ai iesit din silenzio stampa? Sau era si asta un cont clona si acum ca s-a retras nu mai este nevoie de 

 

Te-a suparat atat de rau incat ai iesit din silenzio stampa? Sau era si asta un cont clona si acum ca s-a retras nu mai este nevoie de el?

 

>

Te-a suparat atat de rau incat ai iesit din silenzio stampa? Sau era si asta un cont clona si acum ca s-a retras nu mai este nevoie de el?

Nu ma nebunule nu e nici o clona nimic.....sunt cineva care o stie bine de tot si nu accept sa comentati voi aici ca labagii ca face ea nush ce..;) ...A zis fata ca o perioada nu o mai gasiti nu sariti voi cu gura acuma ca face ca drege;) ok ?....

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu ma nebunule nu e nici o clona nimic.....sunt cineva care o stie bine de tot si nu accept sa comentati voi aici ca labagii ca face ea nush ce..;) ...A zis fata ca o perioada nu o mai gasiti nu sariti voi cu gura acuma ca face ca drege;) ok ?....

</blockquote>

 

Bine ma nebunule, pai de ce nu spui asa. Stam toti la colt si nu mai spunem nimic...

Link spre comentariu

</blockquote>

 

Bine ma nebunule, pai de ce nu spui asa. Stam toti la colt si nu mai spunem nimic...

Asa sa faci sa numai spui nimic ;)...Poate si-a gasit ceva de lcuru si numai face jobu asta ;) ....o seara buna si numai comentati aiurea fara sa stiti ! ...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sincer nu va intereseaza de ce sa lasat sau alte chestii . Fata va anutat frumos asa ca va doresc o zi buna si sper sa nu mai vad pe aici comentarii aiurea...O zi buna ! 

 Tu ti-ai facut cont doar ca sa fii lingaul Ralucai? 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am facut acest cont ca sa numai comentati voi aiurea ca de ce sa lasat si plm;) sa va vedeti de treaba voastra...nu e problema nimanui de ce sa lasat ea;).

...implicit nici problema ta (asta daca nu esti cumva chiar Raluca).

Acum serios vorbind, daca nu apareai pe aici cu figuri de-astea ca ne pui tu la punct si nu mai vorbeste nimeni neintrebat de tine, cel mai probabil topicul era deja ingropat pe pagina a doua sau a treia. Cu cat incerci tu sa faci pe cavalerul care apara onoarea domnitei (desi nici tu nu esti cavaler si nici ea domnita, ca sa nu spunem ca nici onoare de aparat nu este), cu atat topicul va "sta sus", deci un efect contrar la ceea ce astepti. Asa ca daca doar pentru asta ti-ai facut contul, poti sa-l stergi. Asa obtii ce iti doresti, stai linistit ca fata nu era cine stie ce piesa sa o regrete lumea.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

NU STIU DC TOT COMENTATI ATAT ASUPRA MEA SINCER ,UNII DINTRE VOI NICI NU MA CUNOASTETI PERSONAL SI VA-TI APUCAT SA COMENTATI PREA MULT SINCER,NU CRED CA ESTE TREABA VOASTRA DC AM RENUNTAT LA ACEST JOB,ESTE STRICT PROBLEMA MEA ...IAR DOMNUL CARE TOT SCRIE PE AICI CA MA CUNOASTE ,AR TREBUI SA NU MAI O DEA IN BARCII CU MINE ,NU AM NEVOIE DE APARAREA NIMANUI...SI CHIAR DORESC CA ACEST TOPIC SA-MI FIE STERS ...MULTUMESC O ZI BUNA.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

E clar....

Imi pare rau ca o singura data ma programasem la tine si am anulat din cauza unor probleme personale.Si cand am fost la Alexandra as fi vrut sa te cunosc macar dar aveai ceva treaba la telefon in camera alaturata...

ASta e...moving on...:(

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

SI INCA CEVA PT DOMNUL HORMI ,CA TOT COMENTEAZA ATATA,NU OI FI EU VREO PIESA ASA CUM SUSTINE,DAR MACAR NU AM FOST VRE UNA CARE SE FUTE PE 50 DE LEI SINCER ACUMA SA FIM SERIOSI....FIECARE DINTE NOI ARE DREPTUL SA FACA CE VREA ...TOATE CELE BUNE .

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

SI INCA CEVA PT DOMNUL HORMI ,CA TOT COMENTEAZA ATATA,NU OI FI EU VREO PIESA ASA CUM SUSTINE,DAR MACAR NU AM FOST VRE UNA CARE SE FUTE PE 50 DE LEI SINCER ACUMA SA FIM SERIOSI....FIECARE DINTE NOI ARE DREPTUL SA FACA CE VREA ...TOATE CELE BUNE .

 

Asa este Raluca, fiecare face ce vrea si doarme cum isi asterne.

Succes pe mai departe si toate cele bune!

Link spre comentariu

NU STIU DC TOT COMENTATI ATAT ASUPRA MEA SINCER ,UNII DINTRE VOI NICI NU MA CUNOASTETI PERSONAL SI VA-TI APUCAT SA COMENTATI PREA MULT SINCER,NU CRED CA ESTE TREABA VOASTRA DC AM RENUNTAT LA ACEST JOB,ESTE STRICT PROBLEMA MEA ...IAR DOMNUL CARE TOT SCRIE PE AICI CA MA CUNOASTE ,AR TREBUI SA NU MAI O DEA IN BARCII CU MINE ,NU AM NEVOIE DE APARAREA NIMANUI...SI CHIAR DORESC CA ACEST TOPIC SA-MI FIE STERS ...MULTUMESC O ZI BUNA.

Nu o dau in Barci cu tine , dar nu suport sa ii vad pe astia ca , comenteaza aiurea de tine si alte chestii pentru ca te stiu foarte bine si nu suport sa vad cum comenteaza unii pe aici numai prostii....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...