Sari la conținut

Raluca-0721794085-rond alba iulia


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Opaa.... ia uite cine a venit înapoi cu coada între picioare... :laugh2

Cum ziceam: s-o fi dus pe la Germanica să facă turul bordelurilor - numai că socoteala de acasă nu se potriveşte cu cea din târg! Acolo dacă nu "prestezi" pentru bănuţul primit şi începi cu căcaturi ca la noi... se duce neamţul înapoi la casierie, îşi primeşte bănuţul înapoi şi rămâne mândra noastră şi futută şi cu banii luaţi... :laugh2

Aşa că vorba aia: fie pula cât de rea, tot mai bună-n ţara ta! :laugh2 :laugh2 :laugh2

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Opaa.... ia uite cine a venit înapoi cu coada între picioare... :laugh2

Cum ziceam: s-o fi dus pe la Germanica să facă turul bordelurilor - numai că socoteala de acasă nu se potriveşte cu cea din târg! Acolo dacă nu "prestezi" pentru bănuţul primit şi începi cu căcaturi ca la noi... se duce neamţul înapoi la casierie, îşi primeşte bănuţul înapoi şi rămâne mândra noastră şi futută şi cu banii luaţi... :laugh2

Aşa că vorba aia: fie pula cât de rea, tot mai bună-n ţara ta! :laugh2 :laugh2 :laugh2

Deci, te-ai căcat?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Opaa.... ia uite cine a venit înapoi cu coada între picioare... :laugh2

Cum ziceam: s-o fi dus pe la Germanica să facă turul bordelurilor - numai că socoteala de acasă nu se potriveşte cu cea din târg! Acolo dacă nu "prestezi" pentru bănuţul primit şi începi cu căcaturi ca la noi... se duce neamţul înapoi la casierie, îşi primeşte bănuţul înapoi şi rămâne mândra noastră şi futută şi cu banii luaţi... :laugh2

Aşa că vorba aia: fie pula cât de rea, tot mai bună-n ţara ta! :laugh2 :laugh2 :laugh2

 

Here mate, have some of this:

 

http://img.timeinc.net/time/daily/2008/0802/360_prozac_0226.jpg

Link spre comentariu

Opaa.... ia uite cine a venit înapoi cu coada între picioare... :laugh2

Cum ziceam: s-o fi dus pe la Germanica să facă turul bordelurilor - numai că socoteala de acasă nu se potriveşte cu cea din târg! Acolo dacă nu "prestezi" pentru bănuţul primit şi începi cu căcaturi ca la noi... se duce neamţul înapoi la casierie, îşi primeşte bănuţul înapoi şi rămâne mândra noastră şi futută şi cu banii luaţi... :laugh2

Aşa că vorba aia: fie pula cât de rea, tot mai bună-n ţara ta! :laugh2 :laugh2 :laugh2

Buna asta:))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sincer nu stau sa-mi bat capul cu nimeni.....asa cum comentati voi pe aici si eu as putea face despre voi acelas lucru sincer ....dar am prea multe alte lucruri mai importante de facut decat sa stau sa tot comentez pe aici asa cum o faceti voi.....o zi buna.....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna sincer mom nu pot pune poze k mine ,dar o voi face cat de currand,iar serviciile sunt tot aceleas la fel ca si tariful....adica oral nep sau protejat..normal protejat....sau masaj....tariful este 150 ron o jum de ora ,200 ron ora ..o zi buna...

Link spre comentariu
  • Oras:outside
  • Oras:outside

Sincer nu stau sa-mi bat capul cu nimeni.....asa cum comentati voi pe aici si eu as putea face despre voi acelas lucru sincer ....dar am prea multe alte lucruri mai importante de facut decat sa stau sa tot comentez pe aici asa cum o faceti voi.....o zi buna.....

Unul dintre acele lucruri importante ar fi invatarea gramaticii.

  • Like 2
Link spre comentariu

aveți grijă ce și cum......

Așa, în general? Mulțam de sfat!

Pai va zic atat tot ceea ce face sau in tot ceea ce face se preface ..... si sunt multe chesti daca stau sa scriu pe aici :)).....eu doar va zic asa aveti grija...:D...voi stiti mai bine ce sa faceti :P...nu ai pentru ce . o sa va mai scriu mai multe chestii dar incetu cu incetu :D

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

cred ca iti dai si singur seama din ce fel raspunde pe aici .... ce fel de perosana e....

 

 

Perosana e cine?

Esti deja evident de jenant in interesul tau de dinigrare a fetei. Nu comentez mai mult! Cam multe postari naspa de la un fost multi extra vizitator. Te-a inselat in asteptarile de unic futac cumva? Ca altfel nu inteleg!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...