Sari la conținut

Raluca-0721794085-rond alba iulia


Postări Recomandate

Perosana e cine?

Esti deja evident de jenant in interesul tau de dinigrare a fetei. Nu comentez mai mult! Cam multe postari naspa de la un fost multi extra vizitator. Te-a inselat in asteptarile de unic futac cumva? Ca altfel nu inteleg!

Sincer nu stau sa imi bat capu cu tine...incerci si tu sa futi ceva pe gratis:)).... ia vezi poate iti iese :))...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna sincer mom nu pot pune poze k mine ,dar o voi face cat de currand,iar serviciile sunt tot aceleas la fel ca si tariful....adica oral nep sau protejat..normal protejat....sau masaj....tariful este 150 ron o jum de ora ,200 ron ora ..o zi buna...

CIM? COM? FK?

Și în ce zona ești acum?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

face-face tot tacamu:)) dar.....conteaza si cum :)) :D bafta la futai !!!

 Bai da' esti tare ofticos! Dupa N vizite la fata in care ti-a placut (ca altfel tampit sa fii sa mergi din nou!) te-ai gandit sa-i bagi strambe! Esti doar un looser trist! Mai ca imi pare rau pentru tine, daca nu erai asa de fraier!

Link spre comentariu

 Bai da' esti tare ofticos! Dupa N vizite la fata in care ti-a placut (ca altfel tampit sa fii sa mergi din nou!) te-ai gandit sa-i bagi strambe! Esti doar un looser trist! Mai ca imi pare rau pentru tine, daca nu erai asa de fraier!

Eu nu ma ofitc deloc...din-contra vreau sa va fac voua un bine;)....ca eu am experienta calumea cu fata asta:)) ....si nu platind :))

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Eu nu ma ofitc deloc...din-contra vreau sa va fac voua un bine;)....ca eu am experienta calumea cu fata asta:)) ....si nu platind :))

 Ba da esti direct muie! Adica n-ai platit (zici acuma) si ai fost de multe ori la ea. Te-a tratat  cu pizda gratis si tu o denigrezi! Pai esti mai rau ca raia! Sa nu te superi dar asta e! Esti un labagiu frustrat! Bine, eu nu cred o iota din ce zici ca nu se leaga. Asta e pentru fraieri. Te bati singur cu pula peste gura fraiere!

Ia mai bine sa-ti faci tu un bine si sa dispari! Ne-am lamurit cu tine. Asta a fost postarea ta maxima! Marsh!

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

 Ba da esti direct muie! Adica n-ai platit (zici acuma) si ai fost de multe ori la ea. Te-a tratat  cu pizda gratis si tu o denigrezi! Pai esti mai rau ca raia! Sa nu te superi dar asta e! Esti un labagiu frustrat! Bine, eu nu cred o iota din ce zici ca nu se leaga. Asta e pentru fraieri. Te bati singur cu pula peste gura fraiere!

Ia mai bine sa-ti faci tu un bine si sa dispari! Ne-am lamurit cu tine. Asta a fost postarea ta maxima! Marsh!

:)) hai ca poate cine stie obtii si tu pasarica pe gratis:)) ... o seara buna:)) 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

:)) hai ca poate cine stie obtii si tu pasarica pe gratis:)) ... o seara buna:)) 

 

O seara buna si tie! Eu nu sunt milog sa caut pasarica gratis. Si nici sa plang dupa ce nu mai primesc, asa ca tine, ca asa ziceai! Cu tastele tale! Somn usor loosere!

Link spre comentariu

O seara buna si tie! Eu nu sunt milog sa caut pasarica gratis. Si nici sa plang dupa ce nu mai primesc, asa ca tine, ca asa ziceai! Cu tastele tale! Somn usor loosere!

Bai eu nu sunt looser ca nu stau ca tine aici pe sait sa caut pasarici:)). Eu incerc sa va explic ceva prin ce am trecut sa stiti si voi la cine va duceti si cine nu ...nu alceva... La revederci ! nu am mai vrut eu pasarica nu ca nu mi-a mai dat ea:)) daca nu stii taci....asa ca stai linistit in banca ta....si cauta in continuare:)) ... 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Bai eu nu sunt looser ca nu stau ca tine aici pe sait sa caut pasarici:)). Eu incerc sa va explic ceva prin ce am trecut sa stiti si voi la cine va duceti si cine nu ...nu alceva... La revederci ! nu am mai vrut eu pasarica nu ca nu mi-a mai dat ea:)) daca nu stii taci....asa ca stai linistit in banca ta....si cauta in continuare:)) ... 

 

Bai fraiere! Eu nu stau aici sa caut pasarici! Ma uitam la Cincinnati ca joaca Halep. Si te mai bagam in seama uneori. Dar din pacate te-ai dat de gol prin postarile tale de looser plangacios. Nu mai imi da pizda! Offf! Nu mai e cazul sa mai comentezi. Te-ai relevat intoata splendoarea ta! Fugi la nani!

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Eu nu ma ofitc deloc...din-contra vreau sa va fac voua un bine;)....ca eu am experienta calumea cu fata asta:)) ....si nu platind :))

Adica ai avut o relatie cu fata? Era iubita ta?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Domnul ronaldo te crezi mare si tare dar In schimb esti praf ...si nu mai comenta atata despre mine ...k nu mai ai nici un drept ..sau ai vrea din nou pasarica pe gratis sau ce....??si nu mai minti ca nu stiai ceea ce fac ....k stiai destul de bne ....asa ca ai face bne sa nu mai comentezi atata...pasarica este scumpa domnul ronaldo....si nu prea te pricepi atat de bine sa minti...nu ma face pe mine sa spun prea multe ...esti praf...din toate punctele de vedere....mai bne ai face sa stai In banca ta .....

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

A fost cu bani, apoi love, apoi gratis, apoi cearta intre voi si final de poveste. Asta este viata si mergem mai departe.

Aveti drumuri separate acum, gata cu cearta!

Sa curga recenziile!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

...aham....dar nu stiam ceea ce face.... si nu stiam cat de falsa poate sa fie...de accea va spun sa aveti grija...o zi buna va doresc ...ca sunt la munca....

 

 

Asta si ce a scris fata a clarificat destul "speta". O cam mirosisem bine! Asta e amice, a fost cat a fost. Io zic sa iti vezi de viata. oricum nu e frumos sa denigrezi o persoana care a tinut cat de putin la tine, din moment ce "va iubeati" gratuit. Zi merci si mergi mai departe, nu mai da cu noroi aiurea! Mie doar imi functioneaza nasul mai bine uneori la treburi din astea. Stai linistit ca nu-s urmas de futac gratis. Am mai zis, am o singura vizita la fata. Mi-a placut si atat. Si nu mi s-a parut normal ce ai incercat sa faci tu. Sa fii sanatos si iubit!

Link spre comentariu

Domnul ronaldo te crezi mare si tare dar In schimb esti praf ...si nu mai comenta atata despre mine ...k nu mai ai nici un drept ..sau ai vrea din nou pasarica pe gratis sau ce....??si nu mai minti ca nu stiai ceea ce fac ....k stiai destul de bne ....asa ca ai face bne sa nu mai comentezi atata...pasarica este scumpa domnul ronaldo....si nu prea te pricepi atat de bine sa minti...nu ma face pe mine sa spun prea multe ...esti praf...din toate punctele de vedere....mai bne ai face sa stai In banca ta .....

Hmmm comentez atat timp cat stiu multe chestii care ar trebuii sa le stie si oamenii astia care vin la tine;)...sau poate no sa mai vina asa ar trebuii... pasarica ta sincer nu imi mai pasa de ea mii sa luat sincer sa fiu :)) ... acuma zici ca sunt praf a?:)) hmmm nu ma fa sa zic multe chestii aici  ca sa fii un nimeni aici :)).... o seara buna ca am si alte treburi nu sa stau sa comentez aici:)) . si gramatica aia mai invata putin .... ce ai vrut sa zici cu '' mai bine ai face sa stai in banca ta '' ca nu am inteles:))... o seara buna va toresc tuturor . bafta la futai va doresc !!! 

Link spre comentariu

A fost cu bani, apoi love, apoi gratis, apoi cearta intre voi si final de poveste. Asta este viata si mergem mai departe.

Aveti drumuri separate acum, gata cu cearta!

Sa curga recenziile!

Nu a fost cu banii:).....eu nu stiam cum sta treaba....si am aflat cand am terminat ce am terminat cu ea cum sta treaba ;) . Adica am aflat toata falsitatea ei ;). adica adevarata fata a ei ! ...Gata e ultimu comm pe care il dau ca nu stau sa...am si eu gagica care vede ca scriu pe aici si dupaia cine stie ce crede...va doresc o seara buna si spor la treaba ! .... nu o sa mai raspund la nimic . Eu am zis sa va deschid ochii bine atat ! .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...