Sari la conținut

Raluca-0721794085-rond alba iulia


Postări Recomandate

NU ESTE NIMIC SCHIMBAT, DAR E Mult MAI Scumpa!! Ce tare! Inteleg daca ai fi introdus ceva nou, ceva in plus dar asa... tu te auzi ce spui?? Cum justifici marirea de pret??

cui nu-i da mana, sa inerce la una Alina -face oral pe la televizor. Oral politic! Pe aia, daca o plaresti la kilogram viu, e scumpa rau.

Link spre comentariu

Buna Seara  Domnilor!

 

Am fost la Raluca – 0721794085.

 

Contactul: Telefonic, sunat la numarul de mai sus. Voce OK (neutra, nu este genul care sa te ‘’topeasca’’, ori vocabularul meu a fost cam greu de inteles/procesat), placuta, explicat  detaliile.

 

Locatie: Zona central, reper Vogue. Apartament curat, baia curata, dotata cu strictul necesar. (Mai are o colega, dar nu am simtit absolut nici o miscare, probabil nu era prezenta). Dormitorul aranjat si curat, patul este mare, lenjeria proaspat schimbata.

 

Raluca: Estimez 29-30 de ani, 1,66m. Bruneta slim, ochi verzi, fata neutra, nu este o frumusete, DAR nici urata! Amabila si orientata catre client. Este vorbareata, dar sa nu discutati in termeni elevati, pentru ca intelege mai greu sau deloc. Dantura nu este impecabila, plus o dezordonare a acesteia, dar nimic deranjant. Slabuta, tinde spre genul skinny. Sanii estimez numarul doi, nu fermi, dar placuti atingerii. Carnea, la fel, nu foarte tonifiata, dar nici nu am putut observa urme de vergeturi sau celulita (nici nu m-a ajutat lumina din camera). Pielea fina. Fundul nu este mare. Are un corp armonios pentru genul slim/skinny, dar nu are acea forma de clepsidra care sa ma innebuneasca (strict parerea personala, legat de ceea ce imi place si ma atrage la o femeie). Manichiura, pedichiura acceptabile. Pasarica frumos conturata (este destul de stramta). OP: bun, dar mai are de invatat! Normal: lipicioasa, pupacioasa, te strange in brate, pasionala. (Nu cred ca ii place doggy-style, am schimbat repede pozitia, la fel si LOT, la misionar se implica maxim).

 

Igiena: No comment.

 

Servicii: Bune.

 

Per total: 8+.

 

Achitat: 300 RON/68 minute.

 

De revizitat: Probabil spre DA.

 

Tungsten!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

Bifat si eu o vizita la Raluca in urma cu vreo 2-3 saptamani, convins de recenziile bune pe care le are domnisoara.

 

Locatia: 9.5, curat. Nu am avut nevoie sa merg la dus, pentru ca am venit fresh de acasa.

Aspect domnisoara: 8.5, pozele reflecta realitatea. Arata foarte bine pentru un MILF (asa se considera).

Oral: 10, np, chiar mi-a placut asa soft. Inclusiv atentie zonelor adiacente.

Normal: 9.5, se implica, te saruta pe gat, pe corp, se misca bine si da contre.

GFE:10, atitudine super ok, fk, pachet complet.

Halat: 300 RON pentru 1h cu 2 finalizari. Din pacate, nu am reusit la a foua finalizare, dupa lungi incercari m-am lasat pagubas.

 

O recomand, este o experienta buna. As reveni doar daca ar mai corecta putin tarifele.

 

Numai bine!

Fumf

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

Bifat si eu o vizita la Raluca in urma cu vreo 2-3 saptamani, convins de recenziile bune pe care le are domnisoara.

 

Locatia: 9.5, curat. Nu am avut nevoie sa merg la dus, pentru ca am venit fresh de acasa.

Aspect domnisoara: 8.5, pozele reflecta realitatea. Arata foarte bine pentru un MILF (asa se considera).

Oral: 10, np, chiar mi-a placut asa soft. Inclusiv atentie zonelor adiacente.

Normal: 9.5, se implica, te saruta pe gat, pe corp, se misca bine si da contre.

GFE:10, atitudine super ok, fk, pachet complet.

Halat: 300 RON pentru 1h cu 2 finalizari. Din pacate, nu am reusit la a foua finalizare, dupa lungi incercari m-am lasat pagubas.

 

O recomand, este o experienta buna. As reveni doar daca ar mai corecta putin tarifele.

 

Numai bine!

Fumf

Multumesc si te mai astept cu drag.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...