Sari la conținut

Raluca-0721794085-rond alba iulia


Postări Recomandate

  • Oras:Arkham
  • Oras:Arkham

Clona asta de balamuc si xoxo par sa fie una si aceasi, postare la cateva minute.

E alt dement/psihopat cu sute de clone jucate la fazan care e ff suparat ca nu a apucat sa le foloseasca crezand ca poate sa schimbe ceva pe ultima suta de metri. O sa intri in vizorul lui, cel mai probabil acum se intereseaza de tine. Prostul are mintea odihnita.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

RECENZIE:
Locatie: 9.5 (Unirii, referinta Vogue)
Aspect: - (bruneta, frumusica foc, undeva la 1.65 cm, corp slim, abdomen plat, slim, sani micuti superbi, picioare frumoase, fund bombat)
Oral: 9 (ON, foarte bun, batut peste limbuta, mai multe viteze, umed, deep foarte bun inca 2 cm sa fie pana la cotor)
Normal: 9.5 (NP, implicare maxima, panteruta)
Gfe: 10 (saruta pe corp, FK)
Atitudine: 10+ (placuta, deschisa la discutii, haioasa, atenta la detalii)
Igiena: 10 (piele fina, catifelata)
Halat: 300 RONI (o ora)

Naratiunea:
Am luat legatura prin telefon si am stabilit intalnirea in aceasta perioada. Locatia este pe Unirii, referinta Vogue, usor de gasit.
Raluca este o domnisoara bruneta, frumusica foc, undeva la 1.65 cm, simpatica, corp slim, abdomen plat, slim, sani micuti superbi, picioare frumoase, fund bombat.
M-a intampinat intr-o tinuta super sexy pe tocuri.

Am fost la igienizare, vorbit inainte de toate pentru a recupera timpul pierdut (ultima vizita facuta ei fiind in 2017) .
Oralul (neprotejat) este foarte bun, batut peste limbuta, mai multe viteze, umed, deep foarte bun inca 2 cm sa fie pana la cotor, incercat si 69.
La normal (protejat) ii place sa preia controlul, propune pozitii, se implica maxim, te strange in brate, te trage in ea, ii place ce face. Am schimbat mai multe pozitii, pe durata unei ore avand o singura finalizare.

Notes)
1)Nu a mentionat nimic de banuti, i-am lasat la urma
2)Raluca este aceasi fata glumeata, plina de viata, politicoasa si cu mult bun simt.
3)Pentru iubitorii de fete slim este vis
4)Pozitia care o avantajeaza cel mai mult este doggy (in pat, la marginea patului, langa perete si nu numai :) )
5)DTD au fost mai mult de 60 min

M-am simtit foarte bine cu Raluca si o recomand, voi reveni :D

  • Like 14
  • Minus 1
Link spre comentariu

Zilele trecute am facut o vizita Ralucai.Micuta de statura ,slabuta ,tate micute cum imi plac mie,una peste alta o prezenta agreabila in tinuta si pe tocuri.Dupa ceva discutii pentru a ne cunoaste un pic m-am dus sa fac dusul rapid pentru igienizare.Oralul foarte bine facut,deep cu atentie si la ouote.Dupa montarea prezervativului si la propunerea ei am inceput sa pompez in ea in pozitia caprita,am schimbat mai multe pozitii si am terminat victorios cu mainile ei pe curul meu tragandu-ma in ea ca sa intru cat mai adanc.Numarul doi a decurs cam la fel.Una peste alta mi-a placut mul si am sa o mai vizitez.

GFE nota 10

Oral 9

Normal 9

Cadou 300

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot in UE
  • Oras:Peste tot in UE

RECENZIE:

Locatie: 9.5 (Unirii, referinta Vogue)

Aspect: - (bruneta, frumusica foc, undeva la 1.65 cm, corp slim, abdomen plat, slim, sani micuti superbi, picioare frumoase, fund bombat)

Oral: 9 (ON, foarte bun, batut peste limbuta, mai multe viteze, umed, deep foarte bun inca 2 cm sa fie pana la cotor)

Normal: 9.5 (NP, implicare maxima, panteruta)

Gfe: 10 (saruta pe corp, FK)

Atitudine: 10+ (placuta, deschisa la discutii, haioasa, atenta la detalii)

Igiena: 10 (piele fina, catifelata)

Halat: 300 RONI (o ora)

 

Naratiunea:

Am luat legatura prin telefon si am stabilit intalnirea in aceasta perioada. Locatia este pe Unirii, referinta Vogue, usor de gasit.

Raluca este o domnisoara bruneta, frumusica foc, undeva la 1.65 cm, simpatica, corp slim, abdomen plat, slim, sani micuti superbi, picioare frumoase, fund bombat.

M-a intampinat intr-o tinuta super sexy pe tocuri.

 

Am fost la igienizare, vorbit inainte de toate pentru a recupera timpul pierdut (ultima vizita facuta ei fiind in 2017) .

Oralul (neprotejat) este foarte bun, batut peste limbuta, mai multe viteze, umed, deep foarte bun inca 2 cm sa fie pana la cotor, incercat si 69.

La normal (protejat) ii place sa preia controlul, propune pozitii, se implica maxim, te strange in brate, te trage in ea, ii place ce face. Am schimbat mai multe pozitii, pe durata unei ore avand o singura finalizare.

 

Notes)

1)Nu a mentionat nimic de banuti, i-am lasat la urma

2)Raluca este aceasi fata glumeata, plina de viata, politicoasa si cu mult bun simt.

3)Pentru iubitorii de fete slim este vis

4)Pozitia care o avantajeaza cel mai mult este doggy (in pat, la marginea patului, langa perete si nu numai :) )

5)DTD au fost mai mult de 60 min

 

M-am simtit foarte bine cu Raluca si o recomand, voi reveni :D

recenzie fake facuta de moldo aka brett

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator raluka7755
Reputație: 0

🤪🤪🤪🤪😘😘Disponibila pt programarii In aceasta seara pana la ora 00-30 maxim 1 🤪🤪😘😘😘

post-265459-0-93141700-1544625962_thumb.jpeg

  • Like 17
Link spre comentariu
Vizitator raluka7755
Reputație: 0

Buna dragilor din pacate a intervenit ceva neprevizibil si numai pot fi la servici timp de cateva zile , va pupacesc si voi scrie cand o sa revin . Seara frumoasa va doresc .

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...