Sari la conținut

Postări Recomandate

ALINA, 23 ani, sexy, dulce si cu stil, senzuala si lipsita de inhibitii te invit sa te rasfat si sa te satisfac, ofer companie intima de calitate, 23 Aug 15:15 0729.724.406post-10547-133409718823_thumb.jpgpost-10547-133409718824_thumb.jpgpost-10547-133409718825_thumb.jpgpost-10547-133409718826_thumb.jpgLocatie - de la Piata Alba Iulia spre Mall Vitan, ultimul bloc pe patea stanga, apartament inchiriat, destul de modestPrestatie - oral bun cu un pic de DT, lins de oo. Oralul fara preze "depinde de igena"Normal - implicare, schimbare de pozitii; din propria initiativa vrea deasupraAnal - nu face (a precizat la telefon)Costuri: 150 o finalizare; 200 ron doua finalizariEste o fata nu foarte frumoasa dar cu un corp de exceptie, asta daca va plac fetele snur - stiti cum: fara tate, fara cur.Am stat pentru doua finalizari. Mi-a placut prestatia si faptul ca nu a comentat la marime.

  • Like 1
Link spre comentariu
Daca alegi 200ron 2 finalizari' date=' trebuie sa te incadrezi intr-o ora?Multumesc anticipat![/quote']Asta nu pot sa-ti spun, dar nu cred ca sunt probleme (nu am contorizat cat am stat, dar am facut dus cand am ajuns, dupa prima finalizare dus, iar pana la a doua a durat ceva). In plus fata e cu prea mult bun simt ca sa comenteze.
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Asta nu pot sa-ti spun' date=' dar nu cred ca sunt probleme (nu am contorizat cat am stat, dar am facut dus cand am ajuns, dupa prima finalizare dus, iar pana la a doua a durat ceva). In plus fata e cu prea mult bun simt ca sa comenteze.[/quote']O am si eu in vizor , de ceva timp :Multumim pentru informatii,te rog sa completezi urmatoarele detalii daca nu este prea greu :1) inaltime(fara tocuri) si greutate, aproximativ ?2) accepta French Kiss ("sarut") ?3) accepta CIM/COF?4) sunt si alte fete in locatie sau lucreaza singura?
Link spre comentariu
O am si eu in vizor ' date=' de ceva timp :Multumim pentru informatii,te rog sa completezi urmatoarele detalii daca nu este prea greu :1) [i']inaltime([/i]fara tocuri) si greutate, aproximativ ?2) accepta French Kiss ("sarut") ?3) accepta CIM/COF?4) sunt si alte fete in locatie sau lucreaza singura?
1) Inaltime aproximativ 1.80, greutate cred ca pana in 55 - slim2) FK nu stiu3) pe corp - din spusele ei4) mai are o colega, am auzit cand a venit
Link spre comentariu
Vizitator Ms.BIG
Reputație: 0

Locatie , exact cum a fost descrisa mai sus, eu am stat pt o singura finalizare, si a fost ok,oral si normal , finalizarea la mine s-a facut in preze, fata arata ok, are un corp frumos, dar cum s-a spus mai sus, sani si fundul nu prea sunt,e o experienta fara nimic iesit din comun, am stat 25 min cu dus

Link spre comentariu

Am fost si eu zilele trecute.Locatie:Fata actioneaza intre 10.00 si 18.00, locatia este decenta.La baie e ok, asa ceva spartan, fata iti da prosop curat.Despre ea:La scurt este foarte ok, cu lins pe oo si DT, la normal iarasi ok, incearca sa te faca sa te simti bine. In orice pozitie vrei, cum vrei. Ejaculare in preze, oral fara preze, dupa igiena.Despre corp:Slaba, chiar foarte slaba, insa dreapta, nimic stramb.Sanii, d-abia daca ii vezi, sunt practic ca niste alunitze :))fundul e ok, usor aplatizat, carnea tare, pielea alba, pasa roze (epilata), si se pare ca e un pic uzata.La fatza:Asa si asa, nimic special, cu semne de la acnee pe obraji (gauri), blond vopsit, par usor ars.Face conversatie, nu prea cine stie ce, dar e ok. Nu se uita la ceas si incearca sa te faca sa te simti bine si in pat si pe langa.O sa mai revin numai la nevoie ptr ca e aproape de mine, in rest nimic special care sa ma faca sa ma intorc.Numai bine

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...