Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

Fiind in timpul serviciului nu am putut opri, insa la iesirea din Ploiesti spre Targoviste, mai exact putin dupa pod am vazut o blonda tanara si tare draguta. Din pacate cum spuneam nu am putut opri sa intreb preturi, dar arata foarte bine tipa. Daca si-ar inchiria o garsoniera cu siguranta ar putea cere 100-150ron numai pentru look, dar evident depinde si de ce presteaza si calitate.

Salutare

o cheam larisa.Cica unul di soferi-coleg de al meu a testat-o-cica face totul protejat.

ma documentez mai bine si revin stima,

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salut,

referitor la fetele care presteaza  imediat dupa Bucov spre Valea Calugareasca, practic pe partea dreapta in directia de mers spre Buzau, domnisoara inalta bruneta face totul protejat cu 50 lei dar combinat oral+normal. 

 

O cheama Oana, vrea 150 lei/ora, ostilitatile se desfasoara la Colina Grande in valea Calugareasca, 50 lei camera tranzit.

 

Doar am vorbit cu domnisoara, mi-a facut o impresie foarte buna, este foarte ingrijita, dantura, ten, par foarte curate. Are un tatuaj pe mana dreapta, un cur fara cusur si craci mari. Cred ca are lejer fara tocuri 1,75.

 

Saptamana viitoare sper sa ma destrabalez cu dansa. Va tin la curent.

Link spre comentariu

Salut,

referitor la fetele care presteaza  imediat dupa Bucov spre Valea Calugareasca, practic pe partea dreapta in directia de mers spre Buzau, domnisoara inalta bruneta face totul protejat cu 50 lei dar combinat oral+normal. 

 

O cheama Oana, vrea 150 lei/ora, ostilitatile se desfasoara la Colina Grande in valea Calugareasca, 50 lei camera tranzit.

 

Doar am vorbit cu domnisoara, mi-a facut o impresie foarte buna, este foarte ingrijita, dantura, ten, par foarte curate. Are un tatuaj pe mana dreapta, un cur fara cusur si craci mari. Cred ca are lejer fara tocuri 1,75.

 

Saptamana viitoare sper sa ma destrabalez cu dansa. Va tin la curent.

Cere-i si un nr de telefon... spune-i de site-ul asta poate o intereseaza sa isi faca publicitate... asteptam noi impresii

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

 

Salutare

o cheam larisa.Cica unul di soferi-coleg de al meu a testat-o-cica face totul protejat.

ma documentez mai bine si revin stima,

Da Larisa o cheama a facut de curand 18 ani. Eu am fost de circa 8-9 ori la ea. Este comunicativa si nu te grabeste , dar nu stie prea bine oral. Face totul protejat. Aveam un numar de telefon , dar il schimba la saptamana deci nu cred ca mai este valabil. 

Link spre comentariu
  • Oras:Pretutindeni
  • Oras:Pretutindeni

Salut,

referitor la fetele care presteaza  imediat dupa Bucov spre Valea Calugareasca, practic pe partea dreapta in directia de mers spre Buzau, domnisoara inalta bruneta face totul protejat cu 50 lei dar combinat oral+normal. 

 

O cheama Oana, vrea 150 lei/ora, ostilitatile se desfasoara la Colina Grande in valea Calugareasca, 50 lei camera tranzit.

 

Doar am vorbit cu domnisoara, mi-a facut o impresie foarte buna, este foarte ingrijita, dantura, ten, par foarte curate. Are un tatuaj pe mana dreapta, un cur fara cusur si craci mari. Cred ca are lejer fara tocuri 1,75.

 

Saptamana viitoare sper sa ma destrabalez cu dansa. Va tin la curent.

Hello,

eram dator cu o postare. O sa fiu la ,,subiect" ( nu sunt in forma, exact asa am fost si la intalnirea cu domnisoara Oana.

Ca de obicei dupa ora 16.00 o gasesc pe Oana intre Bucov si Valea Calugareasca.

Ca modalitate de contact: exclusiv contactul vizual la fata locului. Ca in toate cazurile de genul asta deviza este: vazut, placut, futut.

Avand in vedere sa sunt un tip destul de ,,complex" de cele mai multe ori nu ma pot multumii cu o muie in fuga in masina.

Acestea fiind spuse, vorbesc cu domnisoara sa mergem la hotel. Aici va marturisesc ca mai vorbisem cu ea, eram oarecum familiari, sincer sa fiu (fara modestie) cred ca ma si place. Nu stiu daca o sa mearga din prima cu voi la hotel, este destul de rezervata.

In fine, ...noi doi in masina...vorbim,...ajungem la hotel ....cumparat un suc..platit camera...luat cheia..ajuns in camera.

Eu..destul de stresat, sunau telefoanele de la servici, nevasta, ....toti sfintii. 

Eu butonez televizorul....,,prietena" merge sa faca un dus. Mi-a placut..a facut un dus ca dupa o zi de lucru in constructii, intens si prelung. Deci igiena super. Apare de la dus, in toata splendarea ei de fata frumoasa, cu ochii verzi, si piciare de capreoara. Are un corp de model, slaba, craci lungi si tate mici. 

Ii spun ca ma sperie, ea rade complice, o complimentez...ii place.

Plec si eu la dus, fac dusul binevenit si ma intorc ca un baietel timid in camera. Intre timp, telefoanele nu mai sunau.

Ma asez in pat, o iau in brate, incepem un pic de actiune-un fel de romantism, in acelasi fel cu care asfaceo cu amanta. II place, sincer cred ca are nevoie de afectiune. II pap tatele mici cu sfarcurile, o musc usor de gat, incepe sa geama. imi spune ca totusi eu trebuie sa ma sint bine, ca doar eu am platit. Aproape ca uitasem..lucru asta.

Ma intinde pe spate, si incepe sa ma sarute pe piept, coborand in jos la ,,prieten". Pana sa il trezeasca, imi da niste limbi minunate pe oo( imi zice ca nu face asta e regula, cu mine face o exceptie). Cu ,,prietenul" treaz, se urca pe mine si incepe sa se miste. Placut, nu mecanic, ca in liceu cu colegele.

Eu, avand probleme cu cauciucul, ma fac mic. Sesizeaza si ia masuri. O ia in gurita cu destul de multa dragoste si mana, in acelassi timp. Nu imi place manuta, dar nu ma plang.

II spun ca o vreau pe la spate, rade..si zice ca ii place.

Se aseaza capra, oferindu-mi o priveliste splendida, cam ca picturile mele (glumesc). pe bune, foate incitant. Intru incet, cateva miscari ferme, mainile mele pe bucile ei, gemete, gaozelul ei ras, explozie in plastic. Se misca..pana termin de tot. Rade..imi spune ca pozitia aia ii termina pe toti.

Ma curata cu atentie, o tin in brate, mai mult ca pe nevasta-mea.

NOTE:

oral protejat, 8 hent cu mana

normal protejat, 8 pentru capra si pentru ca am eu problema cu cauciucul, sunt sigur ca in conditii normale ar fi de 9-10.

gfe , 10 fara dubii, apreciaza atentia pe care i-o acorzi si raspunde la fel.

tarif, 150 lei/ora, eu am stat 50 min, 50 lei/hotelul.

 

Deja mi-e dor de ea, mai servesc.

 

Succesuri

  • Like 3
Link spre comentariu

La iesirea din Bucov spre Buzau pe partea dreapta sunt 2 locuri unde stau tipe - primul imediat cum se termina casele si incepe campul, peste drum are o pensiune, iar celalalt cam la 500 de m mai departe, chiar in dreptul unui pod foarte mic, acolo e un drum la dreapta care merge printre niste copaci. La acesta din urma era o tipa slaba, cam 1.60, parea draguta, insa in realitate cred ca avea o boala de piele, arata rau de tot. Vroia 30 de lei/ OP. Cred ca avea si un miros de nespalat. Nu am stat.  Am vazut si o tipa la intrarea in Ploiesti dinspre Bucov, inainte de Petrom si de sensul giratoriu, pe partea cu Petrom. Parea ca are sini mari, in rest arata rau. M-am oprit la tipa cu ochelari, bruneta, inalta, cea cu numele spus de colegi Oana. Arata bine, sini frumosi strinsi in sutien, nu i-am vazut liberi, pareau medii. Mirosea foarte bine si are un aer profi. Era suparata ca i-a luat locul tipa cu boala de piele. Locul ciudat, in cimp deschis, la distanta mare de drumul principal si celalalt, intre portiere nu se vede. Am ramas in masina pentru siguranta. A executat un oral protejat in masina, corect, fara artificii, 40 de lei. Miscari mecanice, viteza constanta, turatie medie, fara miini. Are buze mari, cred ca are ceva injectat, sunt facute pentru oral. Si sinii ar putea fi lucrati. A spus ca prefera lucru la strada ca e zona buna. Merge si pe camera cu 150 lei ora, oral si normal protejat, dar numai cu cunoscuti. Pentru a da numarul de tel trebuia sa mai trec, sa ne cunoastem. M-a rugat daca imi da numarul si o sun sa o inteleg daca nu vorbeste normal, poate are alta treaba sau e in alt loc unde nu poate vorbi explicit. A avut ce trebuie, preze, servetele umede, nu s-a grabit, deschisa in comunicare. 8-corp, 8-igiena (maxim pentru exterior), 7-oral, 9-comunicare.  

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Probabil a gresit brand-ul benzinariei, dar despre zona aia este vorba :)

 

Intrarea dinspre Buzau . Te baga la actiune chiar in spatele postului de politie (abandonat) . Avea cam 1,65 inaltime purta ochelarii mari de ii acopereau ochii 18-20 ani, 50 lei oral + normal . Am oprit doar si am intrebat-o nu am fost cu ea, dar a fost prima data cand vazuto.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Nu intelege nimeni nimik sincer ... benziarii Lukoil / Petrom  .....post de politie  ..... la postul de politie la Barcanesti  s-a mutata vechiul post era cum vi de la Buc  pe dreapta  ....ori va referiti unde e politia rutiera la acel rond unde este si benzinaria Lukoil ...nu se intelege nimik fratilor din ce spuneti .....Ori De buzau cumva este la Bucov unde era Borcanul de Ploitie ....unde este si benzinarie Petrom ....  Din ce ati povestit eu la aceste locuri m-am gandit ...

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Deci ca sa se inteleaga este vb de intrarea in ploiesti din directia Buzau - Ploiesti, este un post(borcan) de politie abandonat, langa restaurant president la fostul strand . :)

Fata presteaza in fiecare zi dupa ora 19:00 pana la 22-23 .

emachines da chiar acolo unde este postul . 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...