Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

Vizitator voltraxxx
Reputație: 0

La intersectia cu Paulesti pe dn1 aia cu voce groasa si intersectia urmatoaere spre campina cele doua!

Aaaa...aia cu vocea groasa are si niste urme de la cosuri pe fata?😂..cred ca o stiu. Daca e aia pe care o stiu eu, o suge bine de tot cand are chef.Partea cea mai amuzanta e dupa, cand se sterge pe dinti cu servetelul umed 😂. Alea doua de la Campina, daca e una alba dar bruneta la par si tinerica, e fata faina asa dar nu o suge deosebit...doar sare cu gura pe ea ca disperata, zici o mananca 😂..te sperie chiar 😂.

Link spre comentariu
  • Oras:Worldwide
  • Oras:Worldwide

:))) nu stiu..nu am probat nici una! Nu ma atrag...

In schimb, e una spre Bratasanca care e alba si arata superb..dar cere 70 lei fin oral si 80 normal 100 combinat toate protejate. La banii astia mergem la "cazare"...

O gasiti de pe la 11:00 pana pe la 15:00 cam in fiecare zi cand nu ploua

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

:))) nu stiu..nu am probat nici una! Nu ma atrag...

In schimb, e una spre Bratasanca care e alba si arata superb..dar cere 70 lei fin oral si 80 normal 100 combinat toate protejate. La banii astia mergem la "cazare"...

O gasiti de pe la 11:00 pana pe la 15:00 cam in fiecare zi cand nu ploua

Are hepatita. Vedeti cum va aventurati la ea fara SCUT (asa mi-au spus anumite persoane ce lucreaza la Crâng si au vizitat-o cand terminau programul). Cam mari preturile, acum 1 an facea combinat protejat cu 70lei...te puteai tocmii la 60lei (nu mai jos). Mai are o sora, care presta in acelasi timp cu ea, dar s-a lasat dupa ce un sofer de la lidl a facut infarct miocardic, in timp ce ii facea OP (era batranel si prea multa adrenalina nu i-a prins bine).

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

La intersectia cu Paulesti pe dn1 aia cu voce groasa si intersectia urmatoaere spre campina cele doua!

Domnisoara "eu te sug" sau "iti fac o muie cum nu ti-a mai facut nimeni", are toane, depinde cum o prinzi. La capitolul OP (ON daca dai +50 si insisti) sta cam prost (mie unul nu mi-a placut) si cum ziceam de toane, uneori te lasa sa o dezbraci, alteori nu si e cam enervanta.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Recent am facut un popas la granita Bucov/Ploiesti, faci drapta la primul sens, cum vii din spre Ploiesti, langa reprezentanta Mitsubishi si uneori este acolo o duduie creolina, putin implinita, cu o față destul de ok (nu boccie), care pentru 50 lei, face un OP foarte ok (lent si fara graba). Zicea ca mai sta uneori si in sensul de la Bucov.

Link spre comentariu
Reputație: 2011
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

seara la iesirea din Ploiesti spre Barcanesti sunt fete? Multumesc

Pai...ie UPGuuu frate. Sunt o groaza de gagici. Sharm, lovele si eventual o decapotabila si te-ai scos😆😀😈

Link spre comentariu
  • Oras:Worldwide
  • Oras:Worldwide

Spre Campina dupa biserica de pe deal din dreptul intersectiei cu Floresti, 2 surori cu o masina de Bulgaria.Una mai slabuta si una mai pufoasa cu sanii mari 40 oral si 50 normal. Cea pufoasa e foarte sociabila si nu are figuri. Chiar e placuta la vb. Isi face treaba foarte bine si se dezbraca...e ascultatoare. Atentie ca mai vine politia in zona respectiva.

Link spre comentariu
Reputație: -452
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am vazut astazi pe DN1 dupa Lido Garbea, pe sensul Campina-Ploiesti o roscata si o blonda, suspect de aratoase pt strada. Roscata avea niste ochi albastrii superbi. (am oprit pt "pipi" si le-am vazut mai in detaliu). Stie careva ceva de ele? Tarife? Prestatie?

Nu m-as oprii la strada, dar astea erau suspect de bine facute.

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722720475
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0722720475
  • Oras:Ploiesti

Am vazut astazi pe DN1 dupa Lido Garbea, pe sensul Campina-Ploiesti o roscata si o blonda, suspect de aratoase pt strada. Roscata avea niste ochi albastrii superbi. (am oprit pt "pipi" si le-am vazut mai in detaliu). Stie careva ceva de ele? Tarife? Prestatie?

Nu m-as oprii la strada, dar astea erau suspect de bine facute.

 

Clasic : 50 oral, 70 combinat, totul protejat

Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

Am vazut astazi pe DN1 dupa Lido Garbea, pe sensul Campina-Ploiesti o roscata si o blonda, suspect de aratoase pt strada. Roscata avea niste ochi albastrii superbi. (am oprit pt "pipi" si le-am vazut mai in detaliu). Stie careva ceva de ele? Tarife? Prestatie?

Nu m-as oprii la strada, dar astea erau suspect de bine facute.

Comfirm si eu,am trecut ieri spre Ploiesti.Nu am oprit,doar am incetinit.

Roscata arăta absolut superb.Ar fi interesant daca ar merge si la camera la hotel.

Link spre comentariu
Reputație: -452
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Comfirm si eu,am trecut ieri spre Ploiesti.Nu am oprit,doar am incetinit.

Roscata arăta absolut superb.Ar fi interesant daca ar merge si la camera la hotel.

Este coada la astea doua. Astazi am avut drum la Sinaia. La dus erau singurele dar la intoarcere erau doua masini care asteptau su alte masini care mergeau perpendicular pe DN pe camp, pe drumul de tara.

Mi se pare insa prea riscant. Poti fi surprins de Politie asa de usor acolo. Daca n-ai obligatii ti se rupe, dar pt astia cu politai acasa este o problema. Deci pas. Raman la A si G.

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

Le-am vazut din nou azi langa Lido Garbea,roscata nu era.Erau 2 blonde de o parte si de alta a soselei.

Am oprit la cea care statea vis a vis de Lido langa acele spații părăsite,deci vreau sa va spun că arata trăsnet la corp,avea niste craci si un cur de m-au băgat in boală,de asemeni destul de frumoasă si la față.

Ofera oral 50/fin,normal 60/fin,combinat 70/fin toate serviciile protejate.

Am intrebat de curiozitate daca merge si la camera(paralela 45),apoi am ince rcat sa fac rost de nr de telefon,raspunsul la ambele fiind NU.

PS1:pana la urmă e si normal sa nu vina la camera,intr-o ora la sosea scoate mai mult decat cei 200-250 lei care i-ar face daca vine cu mine(la care se adauga si timpul pierdut pe drum pana la hotel Paralela 45 si inapoi.

PS2:vroiam sa traversez sa ma duc la cealalta s-o intreb daca stie ceva de roscata,dar am zis pas,se circula intens.Daca careva din voi mai trece prin zona poate se sacrifica si aduce informatii noi.

Link spre comentariu

S'a deschis pasajul de la Bila spre centura, posibil sa fi aparut artistele pe acolo. A trecut cineva prin zona?

 

Blonda de la calea ferata de la Blejoi vrea 80 NP, la banii astia te duci linistit la apartament.

Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

Blonda de la calea ferata de la Blejoi vrea 80 NP, la banii astia te duci linistit la apartament.

Bineînțeles,nu stai cu frica ca apare garda sau mai stiu eu cine,ori dupa 5 minute te grabeste sa finalizezi.

Sa numai zic de condițiile de igiena..doar nu te speli din sticlă.

  • Like 3
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Din proprie experieta, ce se merita la sosea sunt urmatoarele:

- blonda de la iesirea spre Buzau din parcarea restaurantului Complex Europa LG ( vis-a-vis de reprezentanta Mazda-Suzuki)

- roscata de la intersectia str, Buda cu DN1 (iesirea din spatele magazinului Leroy Merlin)

- roscata de la Lido Garbea.

Apar de obicei intre orele 12.00 si 16.00, toate OP=50 lei si NP= 60 lei.

La ultimele doua roscate mentionate are ideea cineva daca presteaza si seara sau daca au nr. de tel, sa presteze la camera?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

Nu prea cred ca sunt tentate sa presteze la camera deoarece ele sunt contra cronometru,in timpul cat o iei,mergi la hotel,te intorci ...ea poate castiga mai mulți bani la stradă.

Dar încercarea moarte n-are,poate daca te duci seara si-o iei,acceptă.Ar fi interesant...

Pe roșcata si blonda de la Lido Gârbea merita puternic de tot sa le-o tragi in cameră.

  • Like 3
  • Minus 6
Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

azi la ora 10:15 am fost pana la Mizil si erau 2 fete pe centura de est, 5 la parc la Bucov, 1 la sensul giratoriu de la iesirea de la Bucov, Ioana la nonstop-ul de pana in Chitorani, 1 la iesirea din Albesti

 

la intoarcere pe la ora 14:55 mai era Ioana la nonstop-ul de la Chitorani, fetele de la parc de la Bucov si o fata pe centura de est

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...