Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

Buna ziua/seara ! :-) Imi puteti spune locuri in Ploiesti (sau langa) unde se gasesc "traseiste" ?Stiu ca este un loc in nord , imediat dupa parcul de la Mc'Donalds si in padure la Paulesti . Am fost vara asta ,erau 2 tipe care aratau destul de bine , cu una din ele m-am "jucat" si eu . Deci , ce alte locuri mai sun ?:-)

Link spre comentariu
Vizitator Cautatorul
Reputație: 0

Traseistele stau pe centura. De regula le gasesti intre 10-18... nu stiu cum e in weekend. Eu am vazut pe centura de nord pe langa un peco si la iesirea spre Targoviste, dupa giratoriu, la cateva sute de metri pe parte stanga... este u crang sau o padurice si se face si un drum la stanga. Te sfatuiesc sa fii cu mare bagare de seama, fetele traseiste nu pot avea o igiena adecvata, prin urmare sunt mult mai mari riscurile de surprize...

Link spre comentariu
Buna ziua/seara ! :-) Imi puteti spune locuri in Ploiesti (sau langa) unde se gasesc "traseiste" ?Stiu ca este un loc in nord ' date=' imediat dupa parcul de la Mc'Donalds si in padure la Paulesti . Am fost vara asta ,erau 2 tipe care aratau destul de bine , cu una din ele m-am "jucat" si eu . Deci , ce alte locuri mai sun ?:-) [/quote']Mai gasesti la intrarea in padurea Bucov. Sunt o gramada acolo. Chiar si tarancute am vazut destul de ok. Daca incerci si acolo ne dai si noua impresii.
Link spre comentariu

am verificat in septembrie oferta locala de traseiste...la sensul giratoriu de la vest : niste rapandule urate cu spume , activau noaptea si te bagau cu masina pe niste hauri de nu cred k mai ieseai de acolo ; la benzinaria mol in jur de orele 22-23 sunt cam 3-4 specimene, nu le-am vazut clar la muie, dar erau cu ceva baietzashi si nu m-am incurcat.la paulesti in schimb , in cursul zilei pana seara la 6-7 activau 2 harfe. chestia inselatoare e ca atunci cand le vezi din masina ti se par altfel de cum sunt in realitate.in fine sa trec la subiect : harfa nr 1 : lucreaza la inceputul padurii de cum se intra din DN1 : blonda , tinerica , nu tocmai urata in afara de niste cosuri pe fata. negociat comision de 50 de lei pt sex normal...urcat in masina si bagat in spatele padurii ; pus latexu si dat la fata ink 10 lei sa o suga de "preludiu" ;oral : automatic, cu multa mana ; trecut la felul principal ...normal : cred k nu e de mult timp in bransa pt ca mi s-a parut super stramta, iar la frecarea de clitoris se excita f tare insa dupa ce inceput futut , inceput mirosit urat , iar fata pe langa niste fete de chinuita nici o miscare, nici nu stia sa stea bine la futut...terminat in graba si plecat...harfa nr 2 : evolueaza la extremitatea padurii dinspre lacul de pescuit...cand am vazut-o din mers avea ochelari de soare si o vestimentatie semi-transparenta...mi s-a parut ok avand in vedere k e gypsy...am zis sa opresc sa vad cum e...am negociat la 70 de lei oral+normal...bagat in spatele padurii, , prezervativ si dat la supt .oral : varza , mecanizata ca o masina de cusut...normal : fata a facut aproape un spagat pe bancheta din spate ; era foarte laaaaaarga , a trebuit sa o fut intr-o parte k sa simt ceva...hoata a simtit si mi-a propus un anal pt ink 50 de lei , amenintandu-ma ca dak nu termin repede, ea nu sta decat 5 minute cu mine...terminat , plecat .observatii : 1. este posibila existenta unui peste cu dacie (desi blonda isi luase ca plata pentru o partida de sex , bataie si jaf-paguba de 9 mil a zis ea , dupa ce am vazut-o pe sub ochelarii de soare cu un ochi negru si mare .2. pe blonda am vrut ulterior sa o iau la o camera de pensiune sa se spele...amandoua japitele vor 100 de euro pe ora , ca la alea de lux .3 in zonele lor de dus clientii la futut patruleaza jandarmii ;4 nu va bagati k nu se merita, si nu stiu de ce la ele opresc multi clienti cu potential din zona..la gypsy , era parcare de masini, dubitze si camioane..

  • Like 1
Link spre comentariu

haha , am fost si eu la "harfa nr 2" ... profund dezamagit ... nu am simtit nimic si ma tot grabea sa termin ... norocul meu ca i-am dat doar 50 lei si nu 70 ... se tot ruga sa ii mai dau 50 pt anal ... hell no ! ... plus ca atins sani = 10 lei / schimbat pozitia = 10 lei ... de evitat !

Link spre comentariu
Buna ziua/seara ! :-) Imi puteti spune locuri in Ploiesti (sau langa) unde se gasesc "traseiste" ?Stiu ca este un loc in nord ' date=' imediat dupa parcul de la Mc'Donalds si in padure la Paulesti . Am fost vara asta ,erau 2 tipe care aratau destul de bine , cu una din ele m-am "jucat" si eu . Deci , ce alte locuri mai sun ?:-) [/quote']salut,eu stau la nord acolo unde zici tu,evitati le pe cele de la parc de acolo sunt jalnice...nu vor decat in masina sau ,,la boscheti,, 30-oralul 60-normalul dar sunt ultima specie
Link spre comentariu

readuc la viata acest topic cu o noua mica investitie facuta de mine recent...

locatia : padure paulesti, de la intrarea de pe dn1 in padure se regasesc 2 specii urate in draci si cu un look f mizer, la extrema cealalta a padurii, dinspre lac, alte 2 prestatoare : una alba si una mai neagra, dar de aspect placut si care incep sa miste din cur si sa ridice fustele cand treci cu masina...poate de asta am si oprit...

scoruri : 50 normal, 40 oral, anal nu presteaza...

pt 50 roni am ales varianta mai neagra, cu niste craci ametitori de inalti, un cur mic acoperit de tanga albi...surprinzator foarte amabila si vorbareata si mirosea chiar bine, a ceva ieftin si bun...bagat masina pe camp si trecut la actiune...montat prezu , si spre surprinderea mea chilotii aia albi erau si curati...pizdoneta, trecuta prin 2 nasteri , una normala alta prin cezariana, se vedea si cicatricea, era epilata complet cu o dunga lasata deasupra..la pozitia capra am observat un gaoz misto, epilat, de aspect neutilizat in alte moduri...a urmat un sex normal, unde singurul dezavantaj al ei a fost marimea generoasa a pizdonetei ce contrasta cu gemetele ei...

per ansamblu am fost multumit, voi incerca si colega ei de breasla...merge de o descarcare rapida in masina, in mijlocul naturii...mai ales daca mergi la o spalatorie dupa...

spor la "cuceriri" !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Gasesti traseiste in mai multe locuri, fata de locurile deja enumerate exista asa centura orasului cea de la bucuresti spre brasov unde gasesti doua fete mereu dupa ce cobori podul de la brazi, apoi mergand spre brasov mai sunt alte fete in zona baumax pana in petrom...ar mai fi pe drumul ce merge spre targoviste sunt 3 fete in prima padure dupa ce treci de sensul giratoriu de langa reprezentanta rar ploiesti zona industriala...si mai sunt de asemenea pe dn1b cel ce merge spre crevedia buftea si acolo sunt ceva fete,am oprit ieri la o tipa ce facea autostopul si avea preturi foarte mici cerea 30 lei pentru un oral am negociat la 20 fara nici o problema dar nu am stat nu se merita aspectul fetei era cam jalnic

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am trecut si eu pe acolo (padure Paulesti). Cele 2 noi presteaza la 50 ron oral / 70 oral + normal. Mi se pare riscanta si incomoda locatia, asa ca nu am ramas. Tot in padure, ia iesirea spre Paulesti, mai e una, grasa rau, aia presteaza inclusiv anal, la 80 RON.

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Traseistele dupa traseul meu(munca) Pl-Cornu

la vreo 7km de metro la Movila Vulpii (dupa calea ferata) e o fata satena, slabuta la vreo 1.68 , 50 normalu, romanca, iar vizavi de fata asta mai sus putin dupa Lido Garbea pe stanga alta fata 1.75 , putin mai plinuta, parul un pic scurt, romanca; dupa paralele pe dreapta e un drum neasfaltat  fata are 1.65 un fund frumos si pasa la fel, sanii medii , 50 pt normal, tiganca dar buna se merita ; dupa asta mai in fata pana in banesti pe partea stanga sta o roscata cam grasa ; dupa pasarela de la campina pe stanga stau 2 fete de obicei, amandou mai plinute si la 1.72 una din ele are  un ochi la maslina altu la pahar ,  cealalta ochii normali :) dar cam plinutza , si de la pasarela pana la cornu mai e o tiganca pe stanga buna la corp  30-50 pret, dupa ea  pe dreapta... din cand in cand mai sta o bruneta romanca care e fff buna si frumoasa, nusth ce cauta la sosea, 1.65 sani micuti dar mi-a placut  fata mult am platit odata 80 combinat, din limbaj pare putin mai tarancuta dar e ok ; iar la vreo 300m pana in Cornu mai sta o tiganca sub pod pe partea dreapta(trece trenu deasupra mi se pare).

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

salut...

in afara de cele stiute prin jurul orasului..acu vre-o 3 sapt am avut placuta surpriza sa intalnesc o gazela foarte dragutza sub podul de centura..iesirea spre targoviste...prima data am dat de 2 strambe.. una subire la corp si o tocitoare.pretindeau 50 ptr un oral..facut cu gingiile cred ca dintii cam lipseau...am bagat a 1-a s am plecat..la 10 minute cele doua nu mai erau...in schimb era aceasta tipa... cam 1.65 bine proportionata...un fund bombat f frumos...tunsa scurt si vopsita rosiatic. frate vreau sa va spun ca are niste buze de te nenorocesc. am platit 50 lei ptr un oral... actiunea o desfasoara pe un drum pe partea dreapta pana in rondul de la parcul industrial... nu te grabeste..nu incepe pana nu esti tu linistit si sigur de imprejurimi.... un oral f bun..desi se putea si mai bine... dar buzele si faptul ca nu foloseste deloc.mana compenseaza... nu te zoreste..iti vb f frumos...rade..glumeste..e f degajata... ce mi a olacut foarte mult a fost faptulcae foarte curata...haine noi..curate ... chiar mi era aiurea sa opresc initial credeam ca nu lucreaza.. o tipa ca ea e si pacat ca lucreaza la sosea.. in fine... ptr un oral usor la marginea orasului..recomand.. bafta...

  • Like 1
Link spre comentariu

daca treceti vreunu pe la tipele dintre bucov si chitorani luati si un numar de telefon, poate fac fetele programari sau vin la vreun (program special) ... am vazut si eu o tipa super... era bruneta, finuta rau, un fund bestial, are forme .... (am vazut-o din masina)

Link spre comentariu

Sunt alea 2, urate cu spume, de la intrare in padurea Bucov.

Unde sta mariaalisa (vezi forum), zona Triaj (centura vest), mai e una MILF, n-arata rau... si inca o naspeta de 18 ani, fara dinti in gura, dar merge la corp.

Link spre comentariu

daca treceti vreunu pe la tipele dintre bucov si chitorani luati si un numar de telefon, poate fac fetele programari sau vin la vreun (program special) ... am vazut si eu o tipa super... era bruneta, finuta rau, un fund bestial, are forme .... (am vazut-o din masina)

  Vazut si eu, trec zilnic in jurul pranzului p-acolo dar nu pot opri din pacate. domnisoara sta la iesirea din comuna bucov in directia buzau, chiar la intrarea spre lacurile particulare de pescuit din zona. e adevarat, arata binisor din masina, am trecut mai incet sa observ, poarta ochelari, la corp arata destul de ok...putin cam lata, dar nu foarte. avamtajul maxim e ca este foarte alba, m-as mira sa fie cioara precum cele de la bucov din parc. daca opreste cineva...va rog, cereti si postati un nr de tel de-al fetei...nu mai intrati aici doar ca sa luati informatii si sa nu comentati nimic apoi sa stim si noi...

  Futting placut all

Link spre comentariu

Sunt alea 2, urate cu spume, de la intrare in padurea Bucov.

Unde sta mariaalisa (vezi forum), zona Triaj (centura vest), mai e una MILF, n-arata rau... si inca o naspeta de 18 ani, fara dinti in gura, dar merge la corp.

   Scott, dragule...daca nu esti din zona nu mai da aiurea detalii ca ametesti oamenii astia din zona... si asta pt ca:

 - chestia la care te referi cu prin "padure la bucov" este parcul bucov, spune-i asa, asa il stie lumea;

 - ce-ai scris tu nu e o recenzie

 - mariaalisa sta pe centura de vest a ploiestiului, mai exact dupa iesirea din Brazi, spre Brasov...nu are deci niciun fel de legatura cu Bucovul...

Link spre comentariu

Glumesti, nu? Ai scris 4 randuri si n-ai zis nimic.

Toata lumea stie unde-i Bucov, c-o fi padure, c-o fi parc, acolo stie oricine ca e.

Si eu unde am scris de mariaalisa/alexandra/andreea sau cum le-o fi zis atatora ca o cheama, ca sta? Nu la iesirea din Brazi, pe centura de vest? Da, nu-i recenzie ce-am scris, pentru ca aici se intreaba cu totul altceva si am fost ontopic. Dar in schimb, ca ai dat tu din gura degeaba, se numeste recenzie...

Hai, vezi-ti de treaba!

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

sunt fetele acolo zilnic stau langa reclama cu clubul pescarilor pe dreapta la iesire din Bucov spre Chitorani,si cand i au pauza se duc mai sus pe stanga spre Chitorani unde e un barulet cu terasa si beau suc acolo..fac totul protejat la 50 lei dar sunt foarte draguţe si destul de destupate la minte mai ales bruneta...nu le am încercat doar am stat de vb cu ele..bafta tuturor

Link spre comentariu

Fiind in timpul serviciului nu am putut opri, insa la iesirea din Ploiesti spre Targoviste, mai exact putin dupa pod am vazut o blonda tanara si tare draguta. Din pacate cum spuneam nu am putut opri sa intreb preturi, dar arata foarte bine tipa. Daca si-ar inchiria o garsoniera cu siguranta ar putea cere 100-150ron numai pentru look, dar evident depinde si de ce presteaza si calitate.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...