Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

salut,

credeam ca ai un raspunas mai ok , nu doar asa sa se vada ca ai fost pe aici .

 Legat de traseiste delicate  ....mi s-a intamplat sa iau la ocazie  bunaciuni care cu asta se ocupau ...iar cand le vedeai facand autostopul ...nici prin ganad nu iti trecea cu ce se ocupa ....

Link spre comentariu
  • Telefon: for_you_only1982
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: for_you_only1982
  • Oras:Ploiesti

Mda.....ma bucur, atunci mergi si cauta-le pe alea delicate (pe care sustii ca le-ai luat la ocazie). Eu ti-am raspuns strict din punctul meu de vedere , pentru mine ce e la sosea = petarda!

 

PS: Nu e problema ta daca am fost sau nu pe aici! 

Succes!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

salut,

credeam ca ai un raspunas mai ok , nu doar asa sa se vada ca ai fost pe aici .

 Legat de traseiste delicate  ....mi s-a intamplat sa iau la ocazie  bunaciuni care cu asta se ocupau ...iar cand le vedeai facand autostopul ...nici prin ganad nu iti trecea cu ce se ocupa ....

Mda...sunt de acord cu tine.... Nu e nevoie de sarcasm...Dă mai multe detalii despre bunăciuni.

Link spre comentariu

pentru mine ce e la sosea = petarda!

corect - de exemplu ... alea doua de la Cablu Romanesc sunt petarde .... brrr

insa asta seara pe la 20:10 am vazut o bucatzica nu prea inalta ... blondutza .... pe centura de nord spre mall catre cinema city ... se ducea catre clientul din masina oprita ...  zambareata .... daca stie cineva detalii ...

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

la intersectia DN1B cu E 577( Blejoi) stau doua fete intre 12.00 si 16.00, iar cateodata si seara de la 20.00.Una e bruneta si cealalta e roscata, am incercat-o pe bruneta in seara asta pe la 20:30,  e buna , ai in ce da,  face in oral super la 30 lei si 40 combinat.

Link spre comentariu
  • Oras:Underworld
  • Oras:Underworld

Maestre,

Eu cu toata rabdarea  , m-am chiunuit sa iti descifrez hieroglifele ....dar sincer ai nevoie de meditatatii de clasa a IV gramatica..administratorului acestui  acestui forum, cu tot respectul , i-as cere ca la fiecare inregistrare de utilizator nou..sa faca si un test de gramatica/ respectiv , limba romana

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am  vazut astazi in jurul orei 16, dupa podul de la Brazi, pe undeva pe la Tiraj o fata bruneta, slaba, 1.77-1.80 cm, tuns scurt intr-o parte, ochelari de soare, pantaloni de blugi scurti si o vesta...Nu am putut sa opresc, deoarece aveam companie, dar cu prima ocazie voi reveni si am sa va impartasesc preturile si serviciile acesteia.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salut,

Pe centura Ploiestiului, in intersectia care te duce spre Buda a aparut o fata bruneta, par lung f frumusica la fata si la corp. E genul de fata cu care nu ti-ar fi rusine sa iesi in oras(daca s-ar umbraca adecvat). Am vazut-o in ultimele zile activand pe partea care da spre intrarea in ploiesti. Din varii motove nu am putut opri niciodata.

Link spre comentariu
  • Oras:unde vrea PLM
  • Oras:unde vrea PLM

Salut,

Pe centura Ploiestiului, in intersectia care te duce spre Buda a aparut o fata bruneta, par lung f frumusica la fata si la corp. E genul de fata cu care nu ti-ar fi rusine sa iesi in oras(daca s-ar umbraca adecvat). Am vazut-o in ultimele zile activand pe partea care da spre intrarea in ploiesti. Din varii motove nu am putut opri niciodata.

este Delia care a activat si cu locatie o perioada scurta!

Link spre comentariu

Acum 15 min pe drumul ploiesti targoviste o tipa super super frumoasa era pe partea stanga pe directia sus mentionata. E foarte draguta. Blondina cu ochelari, pantaoni scurti body pe ea. Nu am putut opri ca sunt cu masina de companie. E foarte frumoasa. Sper sa omai vedeti si sa faceti rost de nr ei. Sa ii dati o sugestie sa vina pe ploiesti sa aibe locatie. Asa ceva mai rar. Bafta baieti.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Acum 15 min pe drumul ploiesti targoviste o tipa super super frumoasa era pe partea stanga pe directia sus mentionata. E foarte draguta. Blondina cu ochelari, pantaoni scurti body pe ea. Nu am putut opri ca sunt cu masina de companie. E foarte frumoasa. Sper sa omai vedeti si sa faceti rost de nr ei. Sa ii dati o sugestie sa vina pe ploiesti sa aibe locatie. Asa ceva mai rar. Bafta baieti.

unde era mai exact?

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

de la podul de la brazi, pana la drumul care duce la buda sunt vreo 7-8 km , drumul care duce la buda este  in spatele magazinului BAUMAX stiu ca acolo isi facea veacul  o blonda, iar la pod la brazi este o bruneta care a activat si la fosta sera pe centura de est a orasului, niciodata nu am putut opri fiindca am fost insotit mereu, isi mai fac veacul vre'o 2 fete  la iesirea inspre Targoviste, insa cand incetineti sa te uiti la ele, scapi piciorul pe acceleratie, tipa dupa podul de la brazi pare foarte interesanta, sper sa-mi fac timp si sa ii fac o vizita,din interiorul masinii pare draguta si are o silueta care te face sa intorci capul .

Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

de la podul de la brazi, pana la drumul care duce la buda sunt vreo 7-8 km , drumul care duce la buda este  in spatele magazinului BAUMAX stiu ca acolo isi facea veacul  o blonda, iar la pod la brazi este o bruneta care a activat si la fosta sera pe centura de est a orasului, niciodata nu am putut opri fiindca am fost insotit mereu, isi mai fac veacul vre'o 2 fete  la iesirea inspre Targoviste, insa cand incetineti sa te uiti la ele, scapi piciorul pe acceleratie, tipa dupa podul de la brazi pare foarte interesanta, sper sa-mi fac timp si sa ii fac o vizita,din interiorul masinii pare draguta si are o silueta care te face sa intorci capul .

da de tipa aia zic si eu o vad mereu cand trec de la munca iar pana acum de fiecare data am fost insotit si nu am putut opri

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...