Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

Vizitator voltraxxx
Reputație: 0

Te rog frumos...curul!

 

Nu mai este nici mersul la curve ce a fost odată...acum 10 ani mergeai la curve plăteai îți sugea pula, acum mergi la curve ii plătești sa ii lingi tu pzda...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Nu mai este nici mersul la curve ce a fost odată...acum 10 ani mergeai la curve plăteai îți sugea pula, acum mergi la curve ii plătești sa ii lingi tu pzda...

Si acu' 15, 20 de ani mergeam la femei si faceam SEX cum aveam noi chef, si daca ne placeam mai chema prieteni si intrau toate peste tot... fara reglementari si clasificari, abrevieri si planuri tarifare diferentiate.  :wink2

  • Like 1
Link spre comentariu

Bai fraților !! Cum mă sa dai limbi la o prostituata? Care se sa futut cu milioane de persoane înaintea voastră,mai bn dai aveți fantezii din astea da ți frate la femeile voastre care știți că le futeți numai voi.si plus de astea se simte și femeia voastră iubita .și numai pleacă la alții 😎🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Bai fraților !! Cum mă sa dai limbi la o prostituata? Care se sa futut cu milioane de persoane înaintea voastră,mai bn dai aveți fantezii din astea da ți frate la femeile voastre care știți că le futeți numai voi.si plus de astea se simte și femeia voastră iubita .și numai pleacă la alții 😎🤗

A mea are lindicul tocit de la atata lins :).

Iar gustul unei pizde uzate nu se compara cu nimic :))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Bai fraților !! Cum mă sa dai limbi la o prostituata? Care se sa futut cu milioane de persoane înaintea voastră,mai bn dai aveți fantezii din astea da ți frate la femeile voastre care știți că le futeți numai voi.si plus de astea se simte și femeia voastră iubita .și numai pleacă la alții

MILIOANE, ma?! In fanteziile lor, poate!  :ellao  Le doresc sa aiba parte, sa facem gangbang-uri pe stadion saptamanal: poate se baga Iza, singura de pe aici care cred c-ar duce.  :2808.gif 

 

"Femeile noastre"?! Da' ai impresia ca avem proprietate pe ele sau ca am strica pula pe una care s-ar complace sa fie tratata ca proprietate?! 

 

Daca as sti ca "o fut doar eu" pe una, n-as mai fute-o: ce dracu', atat de varza e incat n-ar mai strica nimeni altcineva pula pe ea?! Da' eu sunt prostu' prostilor, sa fut una de n-ar mai putea nimeni?!  :ewpu  :eek 

 

 

Eu chiar o incurajez sa mearga la altii, dar si dc se duce cu siguranta nu se duce la unul care nu da limbi :)

Baga-i 5 poze si dati un mail la GGG John Thompson, poate se prinde ceva.  :bravo

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:F
  • Oras:F

Eu ma refeream de aia de la intersectia cu Paulesti.Mai sti tu vreuna care face ca asta cand primeste limbi?

Cam 3 din 5 fac spectacol cand stii sa lucrezi p-acolo. Depinde si in ce toane le prinzi (daca a mai prestat vreunul recent, e sensibila zona, nu prea ai sanse...). 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 3 guests

×
×
  • Creează nouă...