Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

Ieri am dat o tura, de plictiseala pe centura pe la 14.30.

Am gasit la intersectia spre negoiesti 2 tipe de etnie, una urata rau, cealalta simpatica dar **spam editat** 100% , nu am oprit.

Tipa de langa autostrada lipsea, probabil avea client.

Mai departe, la ghighiu, o tipa de etnie, dar nu urata aia care merfea si pe 30 lei. Pe asta nu am mai vazut-o, tinerica, draguta la fata. Op/Np 70 lei, am zis pas.

La di-bas 2 strambe, nici privirea nu merita sa o arunci pe ele.

La blejoi nu am vazut nimic, am ajuns la refugiul de langa shopping city unde sta ciorica aia mica care a activat la metro, dupa a fost pe la benzinaria etu, acum o vad mereu langa shopping city, cred ca a facut 18 intre timp :))

In giratoriu la shopping mai era una de etnie, mai corpolenta, nu parea rea, dar e prea mare traficul ca sa opresc acolo.

In padure la bucov pe langa lac mai era o slabanoaga care se futea bine, 40 op/np dar nu am dat de ea ieri.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Ieri am dat o tura, de plictiseala pe centura pe la 14.30.

Am gasit la intersectia spre negoiesti 2 tipe de etnie, una urata rau, cealalta simpatica dar **spam editat** 100% , nu am oprit.

Tipa de langa autostrada lipsea, probabil avea client.

Mai departe, la ghighiu, o tipa de etnie, dar nu urata aia care merfea si pe 30 lei. Pe asta nu am mai vazut-o, tinerica, draguta la fata. Op/Np 70 lei, am zis pas.

La di-bas 2 strambe, nici privirea nu merita sa o arunci pe ele.

La blejoi nu am vazut nimic, am ajuns la refugiul de langa shopping city unde sta ciorica aia mica care a activat la metro, dupa a fost pe la benzinaria etu, acum o vad mereu langa shopping city, cred ca a facut 18 intre timp :))

In giratoriu la shopping mai era una de etnie, mai corpolenta, nu parea rea, dar e prea mare traficul ca sa opresc acolo.

In padure la bucov pe langa lac mai era o slabanoaga care se futea bine, 40 op/np dar nu am dat de ea ieri.

Unde la Bucov langa lac? Nu la intrarea în pădure ? Mai sta și în alt loc?
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Mai multe detalii despre blonda de la judetean?

E stramta, ce pozitii accepta, Luni o incerc si....

Ce sa mai zic...e ok fata, tarancuta, nu figurista, nu pe graba, locatia este mai ok vis a vis (decat drumul de langa ea care se interconecteaza cu albert si mai vine cate o masina la 2 ore). Nu pot sa zic ca a excelat la oral, dar macar nu s-a dat batuta si tot pompa acolo.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Pe unde mai exact sta aia de la judetean?

Intre Judetean si sensul suspendat (aproape de Irish Town), e micuta de statura si nu iti sare rapid in ochi...eu am fost la ea pe la 14:30 si zicea ca nu mai sta foarte mult (incepuse la 12:00)...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Intre Judetean si sensul suspendat (aproape de Irish Town), e micuta de statura si nu iti sare rapid in ochi...eu am fost la ea pe la 14:30 si zicea ca nu mai sta foarte mult (incepuse la 12:00)...

Și acțiunea unde se desfășoară că zona aia e destul de populata
Link spre comentariu

Revin cu recenzie la domnisoara de la bucov. Actiunea se intampla in parcare la royal events, nu te deranjeaza nimeni, gagica a zis ca a rezolvat acolo pe cine trebuie 😂

Mi'a placut tipa, e curata, fara mirosuri dubioase, si destul de stramta pt o fata de la strada. Scorul 50 NP. Nu se implica foarte mult, dar e placuta prin faptul ca arata bine la corp si mie cel putin mi se pare foarte frumoasa la fata. Cica ar avea 18 ani, din ce mi'a povestit.

Nu cred ca e romanca, vorbeste destul de ciudat romana, m-a dus cu gandul ca e moldoveanca de peste prut sau chiar rusoaica ceva. Zicea ca a venit de la constanta si ca sta o luna in ploiesti.

Link spre comentariu
  • Oras:Tg Mures
  • Oras:Tg Mures

Am colindat pe raza Ploiestului, la indicile si punctele dete de voi, dar slaba e oferta, era o tipa inainte de Romanest, dar..., intre judetean si giratoriu de la autostrada nimic, la shoping city center in giratoriu o fatuca de etni care lasa de dorit, la sensul suspendat iar nimic si asa am intors cu buzele unflate.

O seara minunat si succese maxime!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

-Salutare

Azi am testat și eu dameza din zona Judetean...Irish Town

Se numește Diana , are 20 ani, blonda, o țărăncuța frumusica, sâni tari și frumosi...Păsărica neepilatat....avea lejer 5-6zile...(60OP/60NP), negociat 100, început cu un oral protejat 7/10, continuat de poziția mama iedului 7/10, nu este larga...fără mirosuri suspecte ....nu se mișcă, nu geme... nu da contre...nu comenteaza la schimbarea de poziție, finalizat in balonaș

Per ansamblu ...nu este rea !!!

Va urez ciocane tari !!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Poate-i strategie de marketing cu aia de la Romanesti.

In prima parte a zilei sta pe sensul Ploiesti-Buc si se muta ca e fluxul mai mare dupa pe Buc-Ploiesti 🤣🤣

:)) hai sa rezolv enigma. Sunt 2 bucati ciorite, una sta in parcare la intrare in padure imediat dupa camerele de rovigneta(sensul de mers catre bucuresti) si cealalta pe la jumatate padurii sensul de mers catre ploiesti. Astazi la ora 14 erau amandoua la treaba, sunt usor de confundat, fiind negre amandoua si avand aceeasi statura
Link spre comentariu

  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

:)) hai sa rezolv enigma. Sunt 2 bucati ciorite, una sta in parcare la intrare in padure imediat dupa camerele de rovigneta(sensul de mers catre bucuresti) si cealalta pe la jumatate padurii sensul de mers catre ploiesti. Astazi la ora 14 erau amandoua la treaba, sunt usor de confundat, fiind negre amandoua si avand aceeasi statura

Și care este cea care face și anal?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...