Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Ieri în jurul orei 11:30am dat o tura poate găsesc ceva tot mă aflam în Ploiesti, la metro nimic, dibas nimic, la ghighiu era tigancusa,iar la pod la autostrada aceeași bruneta de am mai fost de câteva ori la ea, zic aia e merg spre brazi întorc cobor podul dispăruse, opresc pe dreapta mă uit bine langa un tufiș era ea...ce făcea? Am rămas socat se deșerta...pe scurt se căca...am coborât să mă uit mai bine și îmi făcea semne sa o aștept...mi.a trecut imediat cheful de absolut orice și am luat-o la pas...

Esti norocos, o sa iti mearga bine tot anul :)))
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bine rău și simpatica și vorbăreață abia făcuse baie avea părul umed buna

Actiunea unde se petrece? Ca si locatie? Oralul il face neprotejat cu finalizare ... la normal nu am incercat-o eu am fost in masina undeva pe la leroy

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Actiunea unde se petrece? Ca si locatie? Oralul il face neprotejat cu finalizare ... la normal nu am incercat-o eu am fost in masina undeva pe la leroy

Ca și acțiune merge ori în parcare la Carrefour unde e neasfaltat, ori în spate la Carrefour la binecunoscuta locație.

Oral face și neprot dar nu sunt adeptul prefer totul prot...este foarte ok doar că este coada mereu la ea

  • Like 1
Link spre comentariu

Am testat și eu fața de la Elvira a zis ca vine din Constanța și rămâne aici în Ploiești ca să măritat, a spus ca o sa își ia și locație cât de curând. Fața e româncă vorbește și frumos eu am testat-o la un oral fața te suge frate nu comentează cât mai ai. Mia lăsat și un nr de contact

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am testat și eu fața de la Elvira a zis ca vine din Constanța și rămâne aici în Ploiești ca să măritat, a spus ca o sa își ia și locație cât de curând. Fața e româncă vorbește și frumos eu am testat-o la un oral fața te suge frate nu comentează cât mai ai. Mia lăsat și un nr de contact

Si nu impartasesti si cu noi nr de tel?

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salutare

Vin cu noutati la baza de date

Astazi avand drum spre Comarnic din Ploiesti, ceasul undeva 15:30 pana in benzinaria OMV de la Nistoresti pe partea stanga o blonda bunicica, nu am vazut-o la fata...stie cineva detalii?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...