Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

Hai sa vin si eu cu o completare despre tipa de la elvila (asta daca este aceași cu cea la care am fost eu) , este simpatică, vb foarte frumos, ca si servicii ea a spus oral NEPROTEJAT cu fin orală 50 lei , NP 60 lei, eu am negociat pt 2 fin la 100lei. Mers la vestitele locații ale fetelor si la oral chiar bun spre f bun pt strada, adică deep, umed, ce sa mai chiar ok. Am finalizat la ea în gura . La normal cam larguta geme usor dar falsut asa. Oricum bun si ala cu notele contre . Ce sa mai pt strada e bun. Note nu dau ca nu e cazul de note... zic ca am fost destul de explicit.

Avantaje :

- simpatică

-vorbareata

-constiincioasa

Dezavantaje:

-Are cv probleme la dantura(cred ca cv probleme cu calciu sau cv de genu) sunt mâncat dintii dar nu la modul de nespălate sau mai stiu eu ce

-are vitiligo,asta este un dezavantaj daca nu sti ce inseamna si despre ce e vb, pt mine nu este un dezavantaj asta . Chiar interesantă păsărica jumate alba jumate neagră:)))

 

Ciocane tari!!

  • Like 2
Link spre comentariu

Hai sa vin si eu cu o completare despre tipa de la elvila (asta daca este aceași cu cea la care am fost eu) , este simpatică, vb foarte frumos, ca si servicii ea a spus oral NEPROTEJAT cu fin orală 50 lei , NP 60 lei, eu am negociat pt 2 fin la 100lei. Mers la vestitele locații ale fetelor si la oral chiar bun spre f bun pt strada, adică deep, umed, ce sa mai chiar ok. Am finalizat la ea în gura . La normal cam larguta geme usor dar falsut asa. Oricum bun si ala cu notele contre . Ce sa mai pt strada e bun. Note nu dau ca nu e cazul de note... zic ca am fost destul de explicit.

Avantaje :

- simpatică

-vorbareata

-constiincioasa

Dezavantaje:

-Are cv probleme la dantura(cred ca cv probleme cu calciu sau cv de genu) sunt mâncat dintii dar nu la modul de nespălate sau mai stiu eu ce

-are vitiligo,asta este un dezavantaj daca nu sti ce inseamna si despre ce e vb, pt mine nu este un dezavantaj asta . Chiar interesantă păsărica jumate alba jumate neagră:)))

 

Ciocane tari!!

. Nu este problema. Vitiligo este o depigmentare a pielii (problema de metabolism) nu boală de piele și nu se transmite. Chiar interesantă o pizda cum spui tu. O labie albă și una neagra sau pe transversal? (glumesc). Dar unde ai futut o de te ai uitat în pizda ei? Eu de obicei (nu prea opresc la traseiste) le fut pe la spate în picioare sau capra pe bancheta ca să pot vedea în jur să nu am surprize
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 4 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...