Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Hai sa vin si eu cu o completare despre tipa de la elvila (asta daca este aceași cu cea la care am fost eu) , este simpatică, vb foarte frumos, ca si servicii ea a spus oral NEPROTEJAT cu fin orală 50 lei , NP 60 lei, eu am negociat pt 2 fin la 100lei. Mers la vestitele locații ale fetelor si la oral chiar bun spre f bun pt strada, adică deep, umed, ce sa mai chiar ok. Am finalizat la ea în gura . La normal cam larguta geme usor dar falsut asa. Oricum bun si ala cu notele contre . Ce sa mai pt strada e bun. Note nu dau ca nu e cazul de note... zic ca am fost destul de explicit.

Avantaje :

- simpatică

-vorbareata

-constiincioasa

Dezavantaje:

-Are cv probleme la dantura(cred ca cv probleme cu calciu sau cv de genu) sunt mâncat dintii dar nu la modul de nespălate sau mai stiu eu ce

-are vitiligo,asta este un dezavantaj daca nu sti ce inseamna si despre ce e vb, pt mine nu este un dezavantaj asta . Chiar interesantă păsărica jumate alba jumate neagră:)))

 

Ciocane tari!!

Confirm si eu ce a spus colegul, am fost de cateva ori la ea până sa observ treaba cu depigmentarea... oricum o recomand cu mare încredere eu am ajuns la nivelul de o contactez telefonic pentru a o vizita

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salutare....pe unde vine Elvila ca nu sunt din zona si vreau sa ajung si eu la aceasta fata?

Cand ai trecut de shopping city sa mergi sa faci sensul giratoriu la metro pe stânga până în benzinărie petrom e o clădire albastră si scrie Elvila

Link spre comentariu

Confirm si eu ce a spus colegul, am fost de cateva ori la ea până sa observ treaba cu depigmentarea... oricum o recomand cu mare încredere eu am ajuns la nivelul de o contactez telefonic pentru a o vizita

Poti sa imi lasi si mie nr ei de telefon?

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

I.l poti cere tu....Nu imi pare a fi fair play sa il dau eu fără acordul ei

 

 

ba, da-o dracu. tu crezi ca se supara daca o suna si altul care vrea s-o futa???

doar nu e secretara la primarie

  • Like 1
Link spre comentariu

eu nu ma opresc la traseiste.

doar ca mi se pare egoism sa nu-i dai nr

Mi se pare corect sa nu-i dea nr. pe internet, cat timp ea nu a facut asta (daca o interesa sa isi dea nr. tuturor, punea anunt pe Internet, mai erau prostituate care agatau si la strada, mai "impuscau" ceva si prin anunturi). 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Nu vreau sa intru in polemici cu tine doar ca nu inteleg daca nu opresti la traseiste ce cauti pe sectiunea dedicata lor?

 

din cand in cand mai anunt doritorii cand vad ceva pe drum. 

daca e interzis, nu mai intru :))

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Ieri in jurul orei 11 in spate la carrefour, unde parcheaza camioanele cred ca erau 5 fete la treaba. Nu erau tipe oaw dar nici urate, as spune normale. Nu am oprit, risc mare. Locul unde se desfasoara actiunea este destul de pitit. In spatele unor ruine pe centura aia din spate de la mall(carrefour)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...