Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

Am fost eu la Mihaela zice ca are 22 anii si ca face asta de 2 anii atât am reușit sa scot de la ea ca era muta și plictisită . Ca și prestație am ales combinat OP sus jos mașina de cusut, NP iam propus ia peste și după un minut se văita ca nu mai poate și sa vin eu, terminat eu peste,

De revenit NU de la vaca mai auzi mu da de la ia nimic🤣🤣

Halat 100

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Vazut si eu fetele la Bucov azi la ora 22:00

 

Cea dezvoltata sani, cur, mi-a cerut 50 OP, 50 NP 100 combinat

 

Iar cea mai micuta nu cred ca are 18...am intrebat o si a zis ca nu conteaza...70 NP, 50 OP, 100 combinat

 

La Bucov era blonda aia nu stiu daca va mai aduceti aminte (nu vorbea tocmai fluent romana) si facea lucrare foarte buna.

 

Spor!

Link spre comentariu
  • Oras:Otopeni
  • Oras:Otopeni

Am trecut și eu în seara asta pe la 16 prin zona metro.

La motelul ala pana în peco Petrom pe strânga era o domnișoara la umbra se juca pe telefon.

După mai erau la sensul de la Mall City 2 fete, una de aproape 50 ani slaba urâțica, și colega ei arata de vreo 20 ani, drăguță, arata și bine.

Link spre comentariu

Am fost eu la Mihaela zice ca are 22 anii si ca face asta de 2 anii atât am reușit sa scot de la ea ca era muta și plictisită . Ca și prestație am ales combinat OP sus jos mașina de cusut, NP iam propus ia peste și după un minut se văita ca nu mai poate și sa vin eu, terminat eu peste,

De revenit NU de la vaca mai auzi mu da de la ia nimic🤣🤣 e tacuta rau, am întrebat-o daca are iubit cv sau copil, de cateva ori am întrebat-o.. vorbeam singur..

Halat 100

Link spre comentariu

Atentie mare. In seara asta la bucov erau 5 fete 3 grasute si 2 mai placute dar par crude U18. Fugeau de jandarmi... Deci mare atentie, sunt vizitate cam des de politie sau jandarmi, am vazut. Am avut timp sa observ asta pt ca am trecut prin zona .. mi au atras atentia astea doua tinere care arata chiar bine. Am oprit la una 50 op 70np 100comb doar de info. Cand am plecat 3 masini la coada pana in pod in valea aceea unde e o poarta de acces.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...