Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

Ba fratilor aseara ora 19:20 eram pe centura sa intru in Ploiesti pe la West Mall..pana in sensu giratoriu catre Parc Vest era o bruneta pe dreapta...e noua cred...stie cineva ceva?

E buna dameza

Op/on 50 lei

NP 50

combinat 100,acțiunea se desfășoară sub podul de la mărășești,momentan e ferit dar cu timpul o sa dam si de jandarmi

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Vizitat domnisoara de care va ziceam...de la sensul din Parc la Vest.

50 ON cu finalizare orala

50 NP

Locatia intr adevar sub pod

Dar eu am bagat masina in poarta la Tacrom vis a vis de unde sta ea...avand folii spate + fata n am avut stres...

 

E urata zona...te poate vedea cineva cunoscut, zona tranzit f mare...

 

Sa trecem la detalii.

Luat un ON cu CIM la 50 lei ce sa va spun nota 9

 

Tipa e beton, asa oral apasat, adanc, ba fratilor bun rau de tot...incepuse o melodie m am uitat pe navi 3:45 a durat pana la CIM...nu mi s-a mai intamplat asta demult..

 

Tipa curata, fara figuri, fara fițe fata de restu cu 60 oralul si doar cu prezervativ.

Nu m a grabit deloc.

A supt-o excelent ce sa o mai lungim

 

Ce sa mai zic de alea de la apartament care te grabesc sau "baby, daca vrei fara, 50 in plus" hai sa morti tu...sa le trezească cineva la realitate.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Vizitat domnisoara de care va ziceam...de la sensul din Parc la Vest.

50 ON cu finalizare orala

50 NP

Locatia intr adevar sub pod

Dar eu am bagat masina in poarta la Tacrom vis a vis de unde sta ea...avand folii spate + fata n am avut stres...

 

E urata zona...te poate vedea cineva cunoscut, zona tranzit f mare...

 

Sa trecem la detalii.

Luat un ON cu CIM la 50 lei ce sa va spun nota 9

 

Tipa e beton, asa oral apasat, adanc, ba fratilor bun rau de tot...incepuse o melodie m am uitat pe navi 3:45 a durat pana la CIM...nu mi s-a mai intamplat asta demult..

 

Tipa curata, fara figuri, fara fițe fata de restu cu 60 oralul si doar cu prezervativ.

Nu m a grabit deloc.

A supt-o excelent ce sa o mai lungim

 

Ce sa mai zic de alea de la apartament care te grabesc sau "baby, daca vrei fara, 50 in plus" hai sa morti tu...sa le trezească cineva la realitate.

Lauree o întrebare scurtă pentru tine frate..de ce nu i-ai dat notă maximă (10) dacă te-a rupt în 3:45 (de bucăți)?? ðŸ˜ðŸ˜ ÃŽn privința ta aia care primește 10 trebuie să scadă sub un minut ? Sau...? ÃŽntreb doar..nu dau în cap.Baftă!🙂

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

As avea o rugăminte la voi, unde este acest West Park? Am căutat pe Google, îl găsesc dar nu îmi dau seama unde este pod în acea zonă.

Va întreb fiindcă eu nu sunt din Ploiesti, dar îl tranzitez frecvent.

Mulțumesc :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...