Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

Si eu am urmarit sa vad daca mai e. Am stat prin zona mai bine de jum de ora si nimic. Tin minte cand am fost la ea week end ul trecut a zis ca nu mai sta f mult, maxim o saptamana si ramase sa o mai.prind si eu o data. O sa mai revina daca a plecat. Si va lamuresc 100% statea si la judetean. Blonda pe dreapta ea pe stanga cum te duci spre Păulești.

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

In sfirsit am ajuns si eu la caprioara de la sensul de la parcul municipal. Nu pot spune decat bu a foarte buna si comunicativa. Pacat ca nu merge la hotel sau acasa face un oral bestial urmeaza sa fac si un normal. Spor baieti.

Link spre comentariu

Am fost și eu azi la domnișoara!Am mai incercat-o la oral de vreo 2 ori dar azi prima data și la normal.Fata este SENZAȚIE!!!Încă îi mai simt parfumul!As tine-o doar pentru mine daca as putea dar având în vedere că este la strada nu ar fi fair play.Face o treabă extraordinară singurul minus ar fi că este destul de greu de prins având clienți mulți.Mi-a promis un număr de telefon săptămâna asta.Sper sa mai ajung la ea.Daca nu in weekend sigur.

 

Spor!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am reușit să o prind și eu pe domnișoara. Așa ceva, mai rar sa întâlnești. O fața angelica, simpatica, cu forme și foarte sociabila. Am ales un oral , executat foarte bine, deși ajutata de mâini.

Totuși, sub pod am văzut un BMW cu pozițiile aprinse, a fost acolo timp de o ora cat am așteptat, și in timp ce am mers cu ea, probabil este cineva...

 

Pe deoparte este de apreciat o astfel de fata, dar gândind rațional, e păcat de ea. Se vede că nu este o oarecare traseista, fara nimic în cap. Din contra, cred că este o fata super capabila.

Eu m-am bucurat de moment, voi reveni sigur la ea, dar m-aș bucura să își găsească alt scop în viață, fiindcă se va pierde.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Un oral la fel de bun ca tipa de la West, îl face fata de la Petrom (cel de lângă metro). Deci chiar nu știu care este mai bun. Tipa de la Petrom are în jur de 19, nu este de etnie, si chiar și-a dat silința.

 

50 oral, 70 normal. Eu am ales op și as rămâne client fidel.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Salutare colegi futaciosi! Mulțumesc celui ce a descoperit fata de la Tacrom. Dulce , frumusica foc și profesionista. Am cerut un oral neprotejat si foarte frumos mi a spus sa o anunț când finalizez sa nu se înece. Am trecut la.locul de sub pod si mi a indicat pe unde sa urc sa nu stric masina ,bagat în spate ca.am dubita si mi a zis sa stau confortabil cat timp se ocupa de colegul din pantaloni.

Am.oprit-o la un moment dat deoarece oboseala își spunea cuvântul asupra lui gogu deși fata era silitoare. La care e mi a zis ca nu se poate sa plec asa si sa mai incercam , si nu m a lasat domnule neterminat.

Ce pot sa spun ca note

Eu ii dau 10 pentru cum arata, profesionalism și curatenie iar experienta este ca și cum ai fi cu iubita.

50 lei oral neprotejat cu finalizare orala este pomana.

Am dat de unele care dupa 5 minute ma si dadeau afara, si ea s a chinuit jumătate de ora la oral.

De revenit? As lua-o acasa si as face-o regina mea.

Spor la futut domnilor!

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salutare colegi futaciosi! Mulțumesc celui ce a descoperit fata de la Tacrom. Dulce , frumusica foc și profesionista. Am cerut un oral neprotejat si foarte frumos mi a spus sa o anunț când finalizez sa nu se înece. Am trecut la.locul de sub pod si mi a indicat pe unde sa urc sa nu stric masina ,bagat în spate ca.am dubita si mi a zis sa stau confortabil cat timp se ocupa de colegul din pantaloni.

Am.oprit-o la un moment dat deoarece oboseala își spunea cuvântul asupra lui gogu deși fata era silitoare. La care e mi a zis ca nu se poate sa plec asa si sa mai incercam , si nu m a lasat domnule neterminat.

Ce pot sa spun ca note

Eu ii dau 10 pentru cum arata, profesionalism și curatenie iar experienta este ca și cum ai fi cu iubita.

50 lei oral neprotejat cu finalizare orala este pomana.

Am dat de unele care dupa 5 minute ma si dadeau afara, si ea s a chinuit jumătate de ora la oral.

De revenit? As lua-o acasa si as face-o regina mea.

Spor la futut domnilor!

Sa fie de bine colegul erai și tu in zona 😂

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...