Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

scz l-am închis ca ma terorizat băiatul cu BMW de asnoapte într-una scz :(

Aseară te-am așteptat o ora Roza 😀de la 10 la 11, nici urmă de tine 😟.

Din păcate astea ar fi riscurile meseriei, și tocmai de asta am spus "ai grija de tine", fiindcă deseori asemenea fete se pierd - fie din cauza unor proxeneți, pești, etc., Eu am observat în cele 10minute cat am stat împreună acum câteva zile că nu ești o oarecare fata care face ceea ce face, ci ești destul de capabilă.

 

Sa sperăm că vei scăpa de el, daca nu(cu toate că nu ne dorim) ar fi mai bine sa schimbi orașul său locația etc.

Bafta 🙂

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Poate un alt număr și eventual o locație ar ajuta mult! Sper totuși sa dau de tine cumva...mai încerc sa te sun chiar acum

S-au repetat in ultimele pagini, locația este pe Centura Ploiesti, daca bagi pe Waze "Tacrom" , Bd. Marasesti sau Marasti, acolo e, fix peste drum de Tacrom.

Tot din postările trecute a scris cineva că apare în jur de ora 19..19.30 până în jur de 23. La fel mi-a spus și mie.

Faza cu numărul de telefon era de așteptat ce va urma. Toți suna sa întrebe nimic, daca e acolo. Pe langa asta o suna și așa zisii pești care vor sa o racoleze.

Și uite așa se va strica combinația, fiindcă sunt multi și care doar citesc și profită, nu scriu recenzii și nu sunt oameni tocmai ok.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Smartdick iti este frica stai acsa si nu mai fute extra te vaiti ca un copil ba ca nu sti locatia ba ca este naspa pentru tine stai acasa si gata🤔

Nasol sa te lovească prostia ca trenul de la prima ora așa,nu? Și mai nasol este sa se pise gramatica limbii romane pe tine,mai rău decât Islanda pe ai noștri aseară ! Dar sa revenim : am specificat clar ca știu locația,știu și orele,au tot fost postate aici...voiam doar sa iau legătura cu fătuca și sa pun o întrebare,atâta tot! Vezi tu mai bursuc cu k ,nu toți suntem niște melteni comuni cu mașini comune,iar dacă prefer sa fiu ma discret nu înseamnă ca îmi e frica! In rest hai sictir ca ti-am dat o importantă la care nici nu visai azi dimineața când te-ai trezit sa începi o noua zi banala din viața ta 🖕

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare.

 

Nu va luați după toate prostiile de la pagina 124.Nimic din ce scrie acolo nu este adevărat.Nici faza cu băiatul cu BMW-UL nici alte neadevăruri scrise acolo de "roza21".Este contul ei de la Constanța dar la care ea nu mai are acces.Doar un fost iubit al fetei care încearcă o reclamă negativă sau sa sperie clienții.Eu am fost aseară la ea și era foarte supărată din cauza asta!Nici nr de telefon nu este cel pe care mi-a precizat că o să-l folosească doar pentru serviciile oferite.Domnul in cauză a postat acolo nr ei personal din dorința de a face rău și normal că fata a renunțat la el în secunda 2.Cu toții avem acasă familie și copii!

Așa că mergeți la domnișoara!Este acolo și face o treabă minunată!

 

Spor

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Salutare.

 

Nu va luați după toate prostiile de la pagina 124.Nimic din ce scrie acolo nu este adevărat.Nici faza cu băiatul cu BMW-UL nici alte neadevăruri scrise acolo de "roza21".Este contul ei de la Constanța dar la care ea nu mai are acces.Doar un fost iubit al fetei care încearcă o reclamă negativă sau sa sperie clienții.Eu am fost aseară la ea și era foarte supărată din cauza asta!Nici nr de telefon nu este cel pe care mi-a precizat că o să-l folosească doar pentru serviciile oferite.Domnul in cauză a postat acolo nr ei personal din dorința de a face rău și normal că fata a renunțat la el în secunda 2.Cu toții avem acasă familie și copii!

Așa că mergeți la domnișoara!Este acolo și face o treabă minunată!

 

Spor

Pe la ce oră ai fost la ea?

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Mai tinere esti mai prost decat prevede legea. 1 Eram la volan cand am scris. 2 Tu nu sti nici sa te pisi drept dar sa vorbesti de masini sau de femei auzi ai este frica pardon teama. Daca tie frica de urs nu te mai duci in padure intelectual ce te crezi. Marele futac tu esti din ala smecher in spatele tastaturi.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Mai tinere esti mai prost decat prevede legea. 1 Eram la volan cand am scris. 2 Tu nu sti nici sa te pisi drept dar sa vorbesti de masini sau de femei auzi ai este frica pardon teama. Daca tie frica de urs nu te mai duci in padure intelectual ce te crezi. Marele futac tu esti din ala smecher in spatele tastaturi.

Acum ai scris și mai prost,ceea ce oricum confirma ca ești un prost pentru ca tastezi la volan! Te rog eu oprește-te ca risti sa amanetezi premiul de prostul anului și este abia Octombrie!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salutare.

 

Nu va luați după toate prostiile de la pagina 124.Nimic din ce scrie acolo nu este adevărat.Nici faza cu băiatul cu BMW-UL nici alte neadevăruri scrise acolo de "roza21".Este contul ei de la Constanța dar la care ea nu mai are acces.Doar un fost iubit al fetei care încearcă o reclamă negativă sau sa sperie clienții.Eu am fost aseară la ea și era foarte supărată din cauza asta!Nici nr de telefon nu este cel pe care mi-a precizat că o să-l folosească doar pentru serviciile oferite.Domnul in cauză a postat acolo nr ei personal din dorința de a face rău și normal că fata a renunțat la el în secunda 2.Cu toții avem acasă familie și copii!

Așa că mergeți la domnișoara!Este acolo și face o treabă minunată!

 

Spor

Asta lipsea in Ploiești o adevarata telenovela, îmi place 😆

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am văzut-o și eu acum câteva zile și am compatimit-o pentru că aproape a aruncat-o unul din mașină. O fi fost peste sau client habar n-am dar oricum era de tot căcatul...

:-)) își descărcase omul c*aele ce mai conta de ea:-)) bine ca nu a lăsat o din mers

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...