Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Salut.de la 13 la 14 m-am învârtit intre județean si sensul giratoriu suspendat si nici urmă de fata.speram să o prind si eu pentru că seara imi e foarte greu.doar la podul înalt era blonda larisa in rest liniste pe zona.

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Am fost ai eu azi si pot să zic că imediat ce a ajuns am pescuit-o.am rămas impresionat de cat de frumos vorbește si ce voce blândă are.am ales un oral pe care l-a executat foarte bine.a zis ca va lipsi de pe 25 până pe 10 noiembrie.si apoi la sugestia noastră va încerca să își ia o camera.din partea mea nota 10 .de revenit : clar.spor baieti

  • Like 2
Link spre comentariu

Salut. Să vă spun pățania. Am plecat de acasă hotărât să văd și eu cum prestează domnișoara, am ajuns la locul ei și deja se urcase într-o mașină, alta era la rând, zic bine imi iau și eu (bilet) și o aștept. Nu știu fraților de unde a venit miliția, a oprit lângă geamul meu să mă întrebe de,, sănătate,, Am plecat că am uitat să aprind și lumina de drum. Sfatul meu. Aveți grija pt că deja d-na e luat în girofar. O seară bună.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am fost și eu în seara asta, nu vrea sa vorbesc prostii, dar nu mai e la fel. Am fost de câteva ori la ea, m-am comportat foarte frumos cu ea de fiecare data, dar în seara aceasta ceva nu a funcționat.

Probabil am prins-o într-o pasă proasta.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Fraților pe partea dreapta de la județean spre giratoriu mai este o fată micuță de statură, acum e brunetă vopsit, am fost eu la ea ceva timp, nu este cea de la vest. Fac pariu.

Nu nu este aia. Asta de la West sta pe stânga pana in giratoriu suspendat

Link spre comentariu

Am fost și eu în seara asta, nu vrea sa vorbesc prostii, dar nu mai e la fel. Am fost de câteva ori la ea, m-am comportat foarte frumos cu ea de fiecare data, dar în seara aceasta ceva nu a funcționat.

Probabil am prins-o într-o pasă proasta.

Am fost și eu dar mie mi s-au părut fix la fel.Lipicioasa,sociabilă și cu aceleași servicii de top.Poate într-adevăr ceva nu a funcționat (deși face ea sa funcționeze tot).

Mai încearcă!Cine știe...

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am fost și eu dar mie mi s-au părut fix la fel.Lipicioasa,sociabilă și cu aceleași servicii de top.Poate într-adevăr ceva nu a funcționat (deși face ea sa funcționeze tot).

Mai încearcă!Cine știe...

O sa o vizitez din nou zilele astea. 🙂

Cum am spus, probabil era într-o zi proasta.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...