Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am fost eu la domnisoara de la Metro, dar fara actiune...Ideea e ca sunt doua la 17h30 e una mai bine facuta arata ok, 70 normal voia..am plecat in cercetare pe la Blejoi (nimic), am ajuns la Bucov si ce sa vezi coada de masini (si nu cred ca era car meeting😅)

E bruneta care statea dupa sensu suspendat spre Rompetrolu de la Blejoi, fundu mare, arata ok tipa am si testat o cand era la vechea locatie, 50 oral protejat, 70 oral neprotejat cu CIM, 70 NP, 100 combinat....trec peste voiam sa dau in ceva nou...

In spate la Carrefour acolo la sens nicio miscare, hai inapoi la Metro...zis si facut..e bruneta aia slim sta demult acolo am testat o anu trecut doar ca cerea 50 lei pe oral neprotejat cu CIM, acum il face protejat si normalul 60 lei.

Bafta!

  • Like 1
Link spre comentariu

Asa e mai tot timpul ... Am vazut o si eu am oprit si am cerut info. Au toate acelasi meniu 50 oral prot 70nepotejat cu fin si 100 combinat. Era saraca tremura ca un caine plouat... Bine era fleasca toata. Imi era si mila si frica sa o fut asa rece..... E clar ca sunt fortate sa faca treaba asta... Eu unul nu stateam sa tremur de frig in halul cum facea ea. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Chiar acum, dozadeamor a spus:

Asa e mai tot timpul ... Am vazut o si eu am oprit si am cerut info. Au toate acelasi meniu 50 oral prot 70nepotejat cu fin si 100 combinat. Era saraca tremura ca un caine plouat... Bine era fleasca toata. Imi era si mila si frica sa o fut asa rece..... E clar ca sunt fortate sa faca treaba asta... Eu unul nu stateam sa tremur de frig in halul cum facea ea. 

70 s-o suga fara guma!? 50lei s-o suga cu anvelopa?! s-au obraznicit groaznic fomistii astia de proxeneti. La sosea, pe benzina si masina mea (ITP, asigurare, anvelope, revizii etc.) , mai mult de 30lei total e nesimtire sa ceri! Ca-i dau eu 100 daca se rupe, e altceva... 

  • Like 1
  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 31 minute, Cristian2187 a spus:

Salutare.stie cineva ceva de cele doua brunete care stau la Blejoi intre suspendat si euro oil la intrare la rostar?

Erau azi colegu la 11:30 

ideea e ca ele stateau si saptamana trecuta la Bucov

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Mai devreme pe ploaie,ninsoare😂😂 era una bruneta imediat in prima parcare cand te duci spre manastire ghighiu arata bine bruneta dar  atat cat am putut vedea in mers si ea fiind in tratative cu clientul  nam putut oprii altadata  .... poate ne da vrun coleg detalii ceva??

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 5 ore, valysex a spus:

Mai devreme pe ploaie,ninsoare😂😂 era una bruneta imediat in prima parcare cand te duci spre manastire ghighiu arata bine bruneta dar  atat cat am putut vedea in mers si ea fiind in tratative cu clientul  nam putut oprii altadata  .... poate ne da vrun coleg detalii ceva??

Puteai sa opresti, mergea de o licitatie, eventual cu strigare 🙂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 16 ore, valysex a spus:

Mai devreme pe ploaie,ninsoare😂😂 era una bruneta imediat in prima parcare cand te duci spre manastire ghighiu arata bine bruneta dar  atat cat am putut vedea in mers si ea fiind in tratative cu clientul  nam putut oprii altadata  .... poate ne da vrun coleg detalii ceva??

Pe la ce oră colegul?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722720475
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0722720475
  • Oras:Ploiesti
Acum 3 minute, anneanne26 a spus:

Saluttt !!! Pentru cei ce își mai aduc aminte !! ANNE FATA DE LA TACROM . Am revenit pentru câteva zile va aștept începând cu ora 19:00 .. va pupacesc 🤗🤗🤗

Ohoo, lume noua si buna pe la noi😄 te asteptam cu mare nerabdare, ma duc de acum acolo sa tin randul🤣🤣

Bine ai revenit! 

Link spre comentariu

  • Oras:craiova
  • Oras:craiova
Acum 15 minute, anneanne26 a spus:

Saluttt !!! Pentru cei ce își mai aduc aminte !! ANNE FATA DE LA TACROM . Am revenit pentru câteva zile va aștept începând cu ora 19:00 .. va pupacesc 🤗🤗🤗

Buna Anne,pune și tu un nr de tel,tarife,câteva poze...😜🤗

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...