Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

Bună tuturor !! Țin să anunț ca astazi este ultima zi la strada .. pentru uni mai puțin plăcut pentru alți mult mai plăcut . Din cauza condițiilor meteo ce sunt cu minus perioada asta am ales să-mi iau locație . 
 

♦️Serviciile mele: 

♦️Oral , normal 

♦️69, diferite poziții , masaj de relaxare 

♦️Deep 

♦️Normal( doar protejat ) 

♦️Oral-neprotejat in funcție de igiena (CIM) 

 

Prețurile mele sunt de:

100 fin / 250 ora

Ca locație mă aflu în Malu roșu pe str. Măgurii pe lângă profii . Un apartament curat , igienizat pentru a dispune de confortul necesar .

Majoritatea dintre voi ma știu dar in zilele următoare am sa las și câteva poze . Ofer și cer seriozitate  . 

♦️0759311973♦️
 
Va pupacesc și va aștept , Anne!🌸

 

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

https://scontent.fotp1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s640x640/142079106_428123485269776_4491095325784203993_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=2&_nc_sid=825194&_nc_ohc=Ro5IN4yhy4wAX8eZ2ij&_nc_ht=scontent.fotp1-1.fna&tp=7&oh=60fd68e42c4d420f052844323faeee3d&oe=6031BF18

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 7 minute, cristi8999 a spus:

Băieți de nico fata cu sâni mari de făcea un oral bestial avea locația la decathlon mai știți ceva de ea ca pe numărul ala nu mai răspunde??? 

Eu o stiu doar pe una, Cristina, dar s-a angajat si maritat de cativa ani... A iesit pe la Paulesti, apoi da, pe la km 6/benzinarie. O freca in gat de nu avea treaba, nu avea gag reflex, ejaculare adanc cu "pompat" in gat, sani imensi intr-adevar, inalta, fesieri - lipsa, avea orgasm cu squirt daca o sugeai bine de sfarcuri... 

  • Like 1
Link spre comentariu

Nico asta stătea doar la decathlon de fiecare data am avut timp doar de oral dar asa oral ca al ei nu mi a făcut nimeni svea sâni imensi slăbuta și fund mare stătea în special în toamna trecuta și iarna cât a fost temperatura ok nu are cum sa nu fie cineva care a dat la ea era super fata era și frumoasa la fata cu ochi mari albastrii am înțeles ca a făcut și acasă dar ia furat unul banii sau a vrut sa i fure și de atunci a ieșit la strada

Link spre comentariu

Era buna aia de la decathlon, dar nu am mai vazut'o de ceva timp.

In schimb am luat'o o domnisoara de etnie de la benzinaria de la intrare din blejoi, cum vii de la giratoriul suspendat. Bruneta, imbracata in negru cu niste pantaloni de latex, fund mare. Actiunea pe campul din dreapta pe unde sunt fermele alea. Cam grabita la normal, mecanic... Dar aveam o curiozitate cu fata de etnie. De facut pofta odata merge :))

 

Link spre comentariu
3 hours ago, llaur said:

Era buna aia de la decathlon, dar nu am mai vazut'o de ceva timp.

In schimb am luat'o o domnisoara de etnie de la benzinaria de la intrare din blejoi, cum vii de la giratoriul suspendat. Bruneta, imbracata in negru cu niste pantaloni de latex, fund mare. Actiunea pe campul din dreapta pe unde sunt fermele alea. Cam grabita la normal, mecanic... Dar aveam o curiozitate cu fata de etnie. De facut pofta odata merge :))

 

Da am vazut o si eu pe bruneta aia de spui tu acum cateva saptamani , tot asa era imbracata in negru cu pantalonii aia de latex , are cur bun de dat . Sta vis a vis de benzinaria aia Euroil parca asa se numeste.😁

Link spre comentariu
Acum 7 ore, llaur a spus:

Era buna aia de la decathlon, dar nu am mai vazut'o de ceva timp.

In schimb am luat'o o domnisoara de etnie de la benzinaria de la intrare din blejoi, cum vii de la giratoriul suspendat. Bruneta, imbracata in negru cu niste pantaloni de latex, fund mare. Actiunea pe campul din dreapta pe unde sunt fermele alea. Cam grabita la normal, mecanic... Dar aveam o curiozitate cu fata de etnie. De facut pofta odata merge :))

 

Ce tarife are? 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 3 minute, coaiexxxx a spus:

Nu se merita..te grabeste si are o atitudine urata de gipsi..în plus zona este frecventata de politie..si pe  campul ala se vede tot din DN

"Gipsi" au avut cele mai bune atitudini de obicei...  Slăbuța negricioasa de la Paulesti nu e o amintire neplacuta, deloc 🥰😝

  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...