Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 05.03.2021 la 10:53, matei cosmin a spus:

Da , dc nu ? 😁🤭

 

Face cat de curand 1 deceniu de prostituție la drumu' mare. Chiar si alea la hogeac, cu atat mai mult astea de strada, dupa 3, 5, 7 ani in general dispar, din diverse motive (primul e ca gasesc un dobitoc sa le țină). Mi se pare puțin probabil, doar atat... 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare la baieti. Unde ma indrumati si pe mine sa dau o muie corecta in seara asta, ceva care sa isi merite bani nu laba?? Nu sunt din Ploiești si asi aprecia daca mi ati zice cum sa bag pe wazee sa ajung acolo. Ms

  • Like 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, fanyyy a spus:

Salutare la baieti. Unde ma indrumati si pe mine sa dau o muie corecta in seara asta, ceva care sa isi merite bani nu laba?? Nu sunt din Ploiești si asi aprecia daca mi ati zice cum sa bag pe wazee sa ajung acolo. Ms

Vis-a-vis de Metro este un Petrom dupa care Elvila...cauta acolo o pustoaica roscata, face treaba buna

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Gata bosilor, doar ce am venit. Este roscata acolo cand m am intors cu ea mai era o bruneta acolo. Parearea mea e ca nu se merita. Accepta pozitii nu comenteqza dar ii putea pizda ca dracu. 70 normal, 50 oral, 100 combinat. Cheers

  • Mersi 1
  • Haha 1
  • Trist 2
Link spre comentariu
1 hour ago, fanyyy said:

Gata bosilor, doar ce am venit. Este roscata acolo cand m am intors cu ea mai era o bruneta acolo. Parearea mea e ca nu se merita. Accepta pozitii nu comenteqza dar ii putea pizda ca dracu. 70 normal, 50 oral, 100 combinat. Cheers

Oral face bine macar? :))

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 09.03.2021 la 19:11, fanyyy a spus:

Gata bosilor, doar ce am venit. Este roscata acolo cand m am intors cu ea mai era o bruneta acolo. Parearea mea e ca nu se merita. Accepta pozitii nu comenteqza dar ii putea pizda ca dracu. 70 normal, 50 oral, 100 combinat. Cheers

Ba se merita eu unul sunt client fidel face cel mai bun oral si la normal e ok este o fata foarte curata bine îmbrăcată si mereu parfumata isi merita bani 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 08.03.2021 la 19:28, militia a spus:

Vis-a-vis de Metro este un Petrom dupa care Elvila...cauta acolo o pustoaica roscata, face treaba buna

Cu o singura postare pe forum faci recomandări, avem încredere macsima în tine! 

Acum 1 oră, Dragosss32 a spus:

face cel mai bun oral

Sa fim serioși, ia cel mult nota de trecere! 

Acum 1 oră, Dragosss32 a spus:

Ba se merita eu unul sunt client fidel

Client? 😳 Eu pe cuvânt de onoare ca te cred! 

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
La 13.03.2021 la 16:08, whiteoak a spus:

Cu o singura postare pe forum faci recomandări, avem încredere macsima în tine! 

 

Nu am facut recomandare ci doar mi-am expus parerea despre ce merita pe acolo. Adevarul e ca trebuie "macsima" experienta ca sa-ti dai cu parerea de o muie de 50 lei in masina....mai bine ia recomandari de la aia mai consacrati...cu postare dupa fiecare laba data dupa aparitia pozelor noi ale fetelor sau aia de fac reputatie asa ca tine cu postari off-topic....sau, si mai bine, foloseste-i drept etalon pe aia care-i dau limbi in pizda si in cur unei traseiste, ca am vazut cu cata mandrie scriau pe aici de isprava lor....si chiar nu am inteles de ce vorbesti in numele mai multor oameni: "avem incredere...".

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 27 minute, militia a spus:

Nu am facut recomandare ci doar mi-am expus parerea despre ce merita pe acolo. Adevarul e ca trebuie "macsima" experienta ca sa-ti dai cu parerea de o muie de 50 lei in masina....mai bine ia recomandari de la aia mai consacrati...cu postare dupa fiecare laba data dupa aparitia pozelor noi ale fetelor sau aia de fac reputatie asa ca tine cu postari off-topic....sau, si mai bine, foloseste-i drept etalon pe aia care-i dau limbi in pizda si in cur unei traseiste, ca am vazut cu cata mandrie scriau pe aici de isprava lor....si chiar nu am inteles de ce vorbesti in numele mai multor oameni: "avem incredere...".

Mah dacă te-am citit greșit îmi cer scuze! 

Ca etalon am câțiva după care ma iau, nu după toți, realizezi ca mulți pe aici își promovează toate infectele, de aceea trebuie sa știi și în cine sa ai "încredere" și în cine nu! 

Iar cu reputația ești cel puțin comic, fut mai bine dacă am reputație, nu mai îmi iau teapa, ma ajuta cu ceva? Apropo, nu am făcut inventarul dar cred ca am mai multe recenzii decât offtopic, deci crezi ce vrei! 

  • Like 3
  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...