Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

Salutare!! Sunt Anne de la tacrom(vest) . 

Vreau sa anunț pentru cei interesați de serviciile mele  ca din această seară, începând cu ora 21:00 voi activa din nou la strada. Foarte curând voi lăsa și un număr de telefon.

Va pupp ,si va aștept cu drag🤗🤗 

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 1 oră, Anneanne69 a spus:

Salutare!! Sunt Anne de la tacrom(vest) . 

Vreau sa anunț pentru cei interesați de serviciile mele  ca din această seară, începând cu ora 21:00 voi activa din nou la strada. Foarte curând voi lăsa și un număr de telefon.

Va pupp ,si va aștept cu drag🤗🤗 

Speram ca ai murit.

  • Like 3
  • Haha 4
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 12 ore, Anneanne69 a spus:

Salutare!! Sunt Anne de la tacrom(vest) . 

Vreau sa anunț pentru cei interesați de serviciile mele  ca din această seară, începând cu ora 21:00 voi activa din nou la strada. Foarte curând voi lăsa și un număr de telefon.

Va pupp ,si va aștept cu drag🤗🤗 

Tot la parc la vest?

Link spre comentariu
16 hours ago, Anneanne69 said:

Salutare!! Sunt Anne de la tacrom(vest) . 

Vreau sa anunț pentru cei interesați de serviciile mele  ca din această seară, începând cu ora 21:00 voi activa din nou la strada. Foarte curând voi lăsa și un număr de telefon.

Va pupp ,si va aștept cu drag🤗🤗 

De la ora 21 pana la cat? 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 26.07.2021 la 17:11, Anneanne69 a spus:

Salutare!! Sunt Anne de la tacrom(vest) . 

Vreau sa anunț pentru cei interesați de serviciile mele  ca din această seară, începând cu ora 21:00 voi activa din nou la strada. Foarte curând voi lăsa și un număr de telefon.

Va pupp ,si va aștept cu drag🤗🤗 

Pe cand si nr de telefon?

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Tragic accident aseara la Tacrom Ploiesti în jurul orei 21:36 prea cunoscutul om de pe site nimfomane.com Catelu Dinamo a derapat  cu bicicleta in sensul giratoriu urmaâd ca aceasta să ricoșeze in prea cunoscuta Anne de la Tacrom o fata cu o prestație de necontestat în rândul prostituatelor urmând ca fata să fie dusă de urgențe înapoi de unde a venit si așteptând să moară singură și nefericită pentru ai aduce fericirea la prea cunoscutul Catelu Dinamo

  • Haha 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 28 minute, bestia69 a spus:

Tragic accident aseara la Tacrom Ploiesti în jurul orei 21:36 prea cunoscutul om de pe site nimfomane.com Catelu Dinamo a derapat  cu bicicleta in sensul giratoriu urmaâd ca aceasta să ricoșeze in prea cunoscuta Anne de la Tacrom o fata cu o prestație de necontestat în rândul prostituatelor urmând ca fata să fie dusă de urgențe înapoi de unde a venit si așteptând să moară singură și nefericită pentru ai aduce fericirea la prea cunoscutul Catelu Dinamo

Preferam sa se rastoarne peste ea ceva de tonaj greu, da' ma multumesc si cu o bicicleta, important e sa avem deznodământul așteptat. 🏴‍☠️🏴‍☠️🏴‍☠️🏴‍☠️🏴‍☠️

  • Like 3
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Astazi pe la ora 16:00 sub podul de cale ferata de la campina era o duduie mai solida intr-o fustita portocalie si cu niste sani cat doi pepeni… stie cineva ce a de ea? Sau mai este vreo duduie ce sta cu ea? Multumesc

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 42 minute, muccelmare a spus:

Astazi pe la ora 16:00 sub podul de cale ferata de la campina era o duduie mai solida intr-o fustita portocalie si cu niste sani cat doi pepeni… stie cineva ce a de ea? Sau mai este vreo duduie ce sta cu ea? Multumesc 

Da e ok fata doar ca nu te lasă să i pui mana pe sâni fund ca bani este 60 0ral 70 normal 100 comb dar e pe graba, făcând o paranteza ce se întâmplă în zona noastră din Ploiesti ca pe la ora 18 00 cam pustiu peste tot 

Link spre comentariu
Acum 9 minute, biliape a spus:

Cum să fie OK dacă nu te lasă să îi pui mâna... și 100 la șosea!? Atunci la ap. cât ar trebui să fie, 100 € doar că îți deschide ușa !? 

Nu m am exprimat bine, ca și aspect este ok  am vrut sa zic doar ca este fitoasa probabil are mulți clienți și i sa urcat la cap

  • Like 3
Link spre comentariu
La 26.07.2021 la 17:11, Anneanne69 a spus:

Salutare!! Sunt Anne de la tacrom(vest) . 

Vreau sa anunț pentru cei interesați de serviciile mele  ca din această seară, începând cu ora 21:00 voi activa din nou la strada. Foarte curând voi lăsa și un număr de telefon.

Va pupp ,si va aștept cu drag🤗🤗 

Nu sunt din Ploiesti. Pe unde te gasim? 
 

Link spre comentariu
Acum 11 minute, Anneanne69 a spus:

Disponibila!! La West pana la ora 23:00 🤗🤗

Deci unde să te caute omul? West Mall? Unii nu sunt din Ploiești iar alții nu înțeleg unde, exact. Dacă agață din greșeală pe una care face sex drăgălășenii?! 😱

  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 30 minute, Vaxxxinax a spus:

Deci unde să te caute omul? West Mall? Unii nu sunt din Ploiești iar alții nu înțeleg unde, exact. Dacă agață din greșeală pe una care face sex drăgălășenii?! 😱

Nici eu nu stiu să-ți explic mai mult 🙈

0735569011 las aici un  numărul de telefon ,pentru cei interesați...

  • Like 1
Link spre comentariu

Acum 35 minute, Anneanne69 a spus:

Nici eu nu stiu să-ți explic mai mult 🙈

0735569011 las aici un  numărul de telefon ,pentru cei interesați...

Trec des prin Ploiesti. Mereu ai programul asta sau cum te gasim?

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...