Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

Oare e foamea așa mare pe astea din ap. încât să încerce să sperie lumea, să nu se mai fută la șosea? Și cine stă noaptea, la 23:00 și după, dintre cele din hogeacuri, sunt cam tot alea cu proxeneți, drogatele cu plicuri de ceaiuri îmbibate cu insecticide sau otravă de șoareci, venite din Occident cu poftă de heroină (afghană, extra qualite ca rahatul turcesc) etc. Să iasă și ele la boscheți, cat e răcoare și bine, că slobozul tot așa sare din țeavă  💨 💦

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
1 oră în urmă, Vaxxxinax a spus:

Eu nu cred așa ceva, dacă voia să îl tâlhărească nu se futea cu el, îl tâlhărea direct. 

Pare o poveste menită să strice locul și jocul în zona aia, pentru zânele alea. 

Nu are nici o logică : dacă e zona lor, știu că pot fi găsite oricând. Dacă fac prin diverse zone, la "plesneală", te atacă când ești dezbrăcat și chesunit să ejaculezi, nu pierd vremea să te sugă. 

Fiecare e liber sa creada ce vrea.....scopul forumului nu este sa dehigram pe cineva..este acela de a ne informa reciproc ca sa ne ferim de eventuale tepe sau pericole....fetele am inteles ca sunt noi...cam de etnie....si curva i-am cerut dupa inca 50 de lei pentru ca tipul si-a dat drumul mai greu....si apoi s-a intamplat ce sa intamplat...

Link spre comentariu
Acum 38 minute, alexxx081 a spus:

Fiecare e liber sa creada ce vrea.....scopul forumului nu este sa dehigram pe cineva..este acela de a ne informa reciproc ca sa ne ferim de eventuale tepe sau pericole....fetele am inteles ca sunt noi...cam de etnie....si curva i-am cerut dupa inca 50 de lei pentru ca tipul si-a dat drumul mai greu....si apoi s-a intamplat ce sa intamplat...

Știi foarte bine că forumul a mai fost folosit pentru șantaj și denigrare a femeilor în diverse scopuri. 

Încă o minciună de prost : otrepele au "școală a hoției" din instinct, nu îți cer bani după futai că îți dai drumul greu, ci se opresc în timpul actului și îți spun că trebuie să plătești ca să continue sau se opresc. Nici la bordelurile din occident numite impropriu cluburi nu îți cer banii după ci înainte de orice, desigur urmând să te trateze oribil ca să scape de bou, că banii nu se mai dau înapoi oricum. 

  • Like 2
Link spre comentariu

Culmea e că singurele cât de cât corecte și care se mai dedau la futai uneori sunt fix astea "de etnie" 😁, adică țigăncile. Și o mulatră am bifat, tot așa, când era dezbrăcată nu exista "Nu." la ea 🤩. Citez din memorie:  "Don't ask, just do it to me, that's why I'm here fucker! " , 🙃 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Hey, mai știți ceva de fetele care activau spre București, la șosea??

Cele care erau ridicate in slăvi și după care-și rupeau gâtul ai nostri futăcioși??

...O blondă și o brunetă, parcă, undeva pe la Tâncăbești, dacă nu mă înșel?!? 🤔

Link spre comentariu
Acum 9 ore, smartdick a spus:

Merg zilnic spre București și confirm ca blonda de la Tancabesti a dispărut de ceva vreme,la fel blonda de la Ciolpani! Apare uneori o bruneta la granița cu ilfovu’

Bruneta plinta face neprotejat oral 70 și 100 cu fin orala merita 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 8 ore, cristi8999 a spus:

Bruneta plinta face neprotejat oral 70 și 100 cu fin orala merita 

Prea expus sa lași mașina in parcare la pădure unde sta … la Ciolpani la pod sau la tancabesti nu o lăsai pe marginea Dn ului

Link spre comentariu

Un sfat prietenesc... 

Nu opriți seara la sens bucov!!!

E o stoarfa care amenință că e **spam editat** și va face de bani cu băieții de numa' numa... Tocmai ce a pățit -O în tovarăș 

Un oral l-a costat 1000 lei plus amenințări ca dacă nu ii mai aduce încă 1000 vin băieții după el... 

Link spre comentariu
On 8/21/2021 at 1:43 AM, alexxx081 said:

Atentie.....povestesc din patania unui prieten din seara asta, in jur de ora 23.30- 24.00,  in parcarea de tiruri de la Parc Bucov pana in podul peste Teleajen, 2 traseiste brunete botoxate, a luat-o pe una si cand terminat si sa plece (bineinteles ca i-a platit inainte), curva i-a smuls cheile din contact si l-a amenintat ca cheama baietii si alte menintari daca nu ii da toti banii din portofel....el de frica i-a dat toti banii (vreo 3-4 milioane) ca sa ii dea curva cheile inapoi....MARE ATENTIE...

S-a întâmplat și aseară. 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
Acum 7 ore, Noxxer a spus:

Un sfat prietenesc... 

Nu opriți seara la sens bucov!!!

E o stoarfa care amenință că e **spam editat** și va face de bani cu băieții de numa' numa... Tocmai ce a pățit -O în tovarăș 

Un oral l-a costat 1000 lei plus amenințări ca dacă nu ii mai aduce încă 1000 vin băieții după el... 

Amenință că e ce? 🤔

Link spre comentariu
31 minutes ago, crocobazdugat said:

Amenință că e ce? 🤔

**spam editat**, cică i-a zis ca are 17 ani, omu' - a speriat și i-a dat tot... Mare grijă. I-a spus după ce i-a dat cheile la mașină ca în seara asta pe la 21:00 îl așteaptă sa ii mai aducă 1000 lei... E disperat omu. Ca cică dacă nu, vin băieții după el. L-a amenințat ca dacă nu ii da toți banii pleacă și bătut și cu banii luați. Bine ca nu i-a luat și actele și tot... Morții lor. O avea careva grija și de ele ☠️

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
Acum 4 ore, Noxxer a spus:

**spam editat**, cică i-a zis ca are 17 ani, omu' - a speriat și i-a dat tot... Mare grijă. I-a spus după ce i-a dat cheile la mașină ca în seara asta pe la 21:00 îl așteaptă sa ii mai aducă 1000 lei... E disperat omu. Ca cică dacă nu, vin băieții după el. L-a amenințat ca dacă nu ii da toți banii pleacă și bătut și cu banii luați. Bine ca nu i-a luat și actele și tot... Morții lor. O avea careva grija și de ele ☠️

Noxxer frate.. mulțumim de informații și de grija care ne-o porți..dar frate las-o-n plua goală că nu vine nimeni după el...e clar asta.Că l-a făcut de 1000 de lei că avea bani la el e una..dar să-i mai aducă de acasă încă 1000 de lei doar că a zis curva din gura că vin băieții după el.. păi a râs de el și cu curu' 😐 dacă spui că e panicat omu' și moale și arată asta sau se vede pe fața lui.. mai mult ca sigur că asta a observat și aia și l-a făcut ușor...

Link spre comentariu
24 minutes ago, crocobazdugat said:

Noxxer frate.. mulțumim de informații și de grija care ne-o porți..dar frate las-o-n plua goală că nu vine nimeni după el...e clar asta.Că l-a făcut de 1000 de lei că avea bani la el e una..dar să-i mai aducă de acasă încă 1000 de lei doar că a zis curva din gura că vin băieții după el.. păi a râs de el și cu curu' 😐 dacă spui că e panicat omu' și moale și arată asta sau se vede pe fața lui.. mai mult ca sigur că asta a observat și aia și l-a făcut ușor...

Cu drag bro'. Ce-i drept e mai moale omu'. Greseala lui ca nu s-a dus cu fix cu banii pt treabă... Targa o sa o plătească într-o zi... Karma shit... Mare grijă pe zonă. Stay safe! 

Link spre comentariu
  • Oras:București, România
  • Oras:București, România
Acum 15 minute, Noxxer a spus:

Cu drag bro'. Ce-i drept e mai moale omu'. Greseala lui ca nu s-a dus cu fix cu banii pt treabă... Targa o sa o plătească într-o zi... Karma shit... Mare grijă pe zonă. Stay safe! 

Mă întreb, așa o face aia și la șoferii de camioane care sunt pe acolo, eu sunt tot șofer pe camion, dar nu cred că are tupeul ăsta😂😂altfel s-ar putea să fie lăsată prin cine ce pădure s-o mănânce lupii și câinii..🙄

Link spre comentariu
Just now, Knowing said:

Mă întreb, așa o face aia și la șoferii de camioane care sunt pe acolo, eu sunt tot șofer pe camion, dar nu cred că are tupeul ăsta😂😂altfel s-ar putea să fie lăsată prin cine ce pădure s-o mănânce lupii și câinii..🙄

N-ar fi rău să îi dați o lecție... Eu cu siguranță dacă o văd o șifonez puțin... Viitor șofer de camion și eu 😁🙋‍♂️

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
Acum 27 minute, Noxxer a spus:

Cu drag bro'. Ce-i drept e mai moale omu'. Greseala lui ca nu s-a dus cu fix cu banii pt treabă... Targa o sa o plătească într-o zi... Karma shit... Mare grijă pe zonă. Stay safe! 

Învață-l frățioare și pe el dacă e un pic mai "păpică lăptică" dar îți este prieten...

Văd că tu știi... regulă de baza în top 3 reguli înainte de a te duce la "fetițe" nu contează că sunt la stradă sau în altă parte..dar mai ales la stradă.."NICIODATĂ SĂ N-AI MAI MULȚI BANI DECÂT TE GÂNDEȘTI CĂ VREI SĂ TUFI"...iar dacă ai mai bine ți bagi in cur..TUFI.. și apoi îi scoți.. îi speli, și aia e 😂 

Sunt niste reguli de bază pe care nu trebuie să le încalci niciodată pentru bunăstarea ta.. sufletească și de ce nu și fizică câteodată👍🏻 

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
1 minute ago, crocobazdugat said:

Învață-l frățioare și pe el dacă e un pic mai "păpică lăptică" dar îți este prieten...

Văd că tu știi... regulă de baza în top 3 reguli înainte de a te duce la "fetițe" nu contează că sunt la stradă sau în altă parte..dar mai ales la stradă.."NICIODATĂ SĂ N-AI MAI MULȚI BANI DECÂT TE GÂNDEȘTI CĂ VREI SĂ TUFI"...iar dacă ai mai bine ți bagi in cur..TUFI.. și apoi îi scoți.. îi speli, și aia e 😂 

Sunt niste reguli de bază pe care nu trebuie să le încalci niciodată pentru bunăstarea ta.. sufletească și de ce nu și fizică câteodată👍🏻 

 

 

Adevărat 😂... Ideea e ca dacă nu le arde nimeni, or sa mai fie cazuri 🤦‍♂️... De asta am și semnalat aici

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:București, România
  • Oras:București, România
Acum 28 minute, Noxxer a spus:

N-ar fi rău să îi dați o lecție... Eu cu siguranță dacă o văd o șifonez puțin... Viitor șofer de camion și eu 😁🙋‍♂️

De obicei la camioane nu fac figuri, le ducem în locuri in doar noi le știm și nu mai iese singură de acolo😂

Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 21.08.2021 la 1:43, alexxx081 a spus:

Atentie.....povestesc din patania unui prieten din seara asta, in jur de ora 23.30- 24.00,  in parcarea de tiruri de la Parc Bucov pana in podul peste Teleajen, 2 traseiste brunete botoxate, a luat-o pe una si cand terminat si sa plece (bineinteles ca i-a platit inainte), curva i-a smuls cheile din contact si l-a amenintat ca cheama baietii si alte menintari daca nu ii da toti banii din portofel....el de frica i-a dat toti banii (vreo 3-4 milioane) ca sa ii dea curva cheile inapoi....MARE ATENTIE...

cand am postat eu acum 5 zile,  aeeasi intamplare a unui tovaras, mi-au sarit cativa in cap de pe forum ca vreau sa stric imaginea fetelor de la strada.... sa stea linistit omul ca alea bat lejer spre 30 de ani..... faza e ca trebuie facut ceva cu tipele alea doua ....doua talharii si amentari in cateva zile....nu mai zic cati poate au mai fost praduiti la fel ....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...