Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Ca sa clarific situatia....nu sunt tipele alea bune care veneau prin primavara tot acolo in parcare .....astea sunt 2 tiganci cam la 1,65 - 1,70 inaltime, brunete si cu foarte mult ruz dat pe buze ....una este mai slaba si una mai grasa....cea mai grasa ar fi cea cu amenintarile si talhariile....cea slaba mai sta uneori si ziua la Di-bas Opel pe centura de est.

Link spre comentariu

Șantajul e cea mai sigură cale spre bulău. Nici ultimul retardat de cuțitar nu mai face din astea. Poate o pizdă retardată... 

Dar suge pula, totuși? Sau doar face scandal? Dacă spuneți că o suge bine și e curată, mă duc în inspecție 😎

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
14 hours ago, alexxx081 said:

Ca sa clarific situatia....nu sunt tipele alea bune care veneau prin primavara tot acolo in parcare .....astea sunt 2 tiganci cam la 1,65 - 1,70 inaltime, brunete si cu foarte mult ruz dat pe buze ....una este mai slaba si una mai grasa....cea mai grasa ar fi cea cu amenintarile si talhariile....cea slaba mai sta uneori si ziua la Di-bas Opel pe centura de est.

Ba da. Ar trebuii aranjate bine... Ca sa se învețe minte alta data 

Link spre comentariu
17 hours ago, Vaxxxinax said:

Șantajul e cea mai sigură cale spre bulău. Nici ultimul retardat de cuțitar nu mai face din astea. Poate o pizdă retardată... 

Dar suge pula, totuși? Sau doar face scandal? Dacă spuneți că o suge bine și e curată, mă duc în inspecție 😎

Pe cine ai suparat de data asta? :))) 

  • Haha 1
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
1 oră în urmă, smartdick a spus:

Hate : pai dacă mergeți sa futeti grase rujate si de etnie la marginea străzii noaptea…poate ca totuși meritați sa va tâlhărească,poate chiar va doriți asta! 

Da, și să ne facă poștă iubiții lor, cu pulile alea de 24cm că altfel ce au găsit la ei de produc cu așa pasiune 😋!? 

Țigăncile fac sex adevărat și nu au bășini de netflix în cap, unele vor cardan gros de burtos.

Nu ținem neapărat să fie machiate, mai ales noaptea. Ultima grasă fututå în gură la șosea și-a lăsat genele false pe coaiele mele 😃. Poate chiar scandalagioaica să fi fost dar se cam pierduse după o serie de limbi în fund, voia doar Pepsi... 

  • Haha 2
Link spre comentariu
La 04.08.2021 la 20:44, nanau99 a spus:

Se pare ca nu vrea sa ne spuna, nici pe whatsapp nu raspunde…stie careva programul si locatia (pentru cei care nu cunosc orasul)? Multumesc anticipat.

Îmi cer scuze pentru plecarea mea atat de neașteptată! Nu vreau sa las pe nimeni cu semne de întrebare în ceea ce ma privește. 

Doar ca am avut niște probleme personale care nu au suportat amanare si a trebuit sa plec de urgentă la Constanța 

 

‼️În această seară voi fi disponibilă la sensul giratoriu de la West începând cu ora 21:00  ,pentru cei ce mai sunt interesați de serviciile mele va aștept cu drag.‼️

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 51 minute, Anneanne69 a spus:

Îmi cer scuze pentru plecarea mea atat de neașteptată! Nu vreau sa las pe nimeni cu semne de întrebare în ceea ce ma privește. 

Doar ca am avut niște probleme personale care nu au suportat amanare si a trebuit sa plec de urgentă la Constanța 

 

‼️În această seară voi fi disponibilă la sensul giratoriu de la West începând cu ora 21:00  ,pentru cei ce mai sunt interesați de serviciile mele va aștept cu drag.‼️

Și dacă plouă, ce ne facem? 💦💧⛈️🌧️🌦️

Link spre comentariu
Acum 59 minute, Anneanne69 a spus:

Îmi cer scuze pentru plecarea mea atat de neașteptată! Nu vreau sa las pe nimeni cu semne de întrebare în ceea ce ma privește. 

Doar ca am avut niște probleme personale care nu au suportat amanare si a trebuit sa plec de urgentă la Constanța 

 

‼️În această seară voi fi disponibilă la sensul giratoriu de la West începând cu ora 21:00  ,pentru cei ce mai sunt interesați de serviciile mele va aștept cu drag.‼️

Pentru necunoscatori, poti detalia unde se regaseste "sensul giratoriu de la West"? Multumesc.

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
Acum 1 oră, biliape a spus:

Dar tu ai intrat în ea? 

Am vrut să merg azi să văd ce-i de capu' ei dar am zis pas.Probabil după pauză făcută..prindeai la coadă ca la shaorma.. și n-am vrut..

Tu l-ai vârât pe prost în ea ? 😄

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 6 ore, crocobazdugat a spus:

Am vrut să merg azi să văd ce-i de capu' ei dar am zis pas.Probabil după pauză făcută..prindeai la coadă ca la shaorma.. și n-am vrut..

Tu l-ai vârât pe prost în ea ? 😄

Nuuu, că nu e prost, e intelectual rafinat și are pretenții 😆 

  • Haha 3
Link spre comentariu
Acum 20 ore, Anneanne69 a spus:

Îmi cer scuze pentru plecarea mea atat de neașteptată! Nu vreau sa las pe nimeni cu semne de întrebare în ceea ce ma privește. 

Doar ca am avut niște probleme personale care nu au suportat amanare si a trebuit sa plec de urgentă la Constanța 

 

‼️În această seară voi fi disponibilă la sensul giratoriu de la West începând cu ora 21:00  ,pentru cei ce mai sunt interesați de serviciile mele va aștept cu drag.‼️

Doar de la ora 21,mai devreme? 

 

Link spre comentariu

Am reusit sa gasesc locatia. Bifat in seara asta. Uimit de prezenta Annei, fiind o fata deschisa si comunicativa. 

Am optat pentru un OP (nu stiu daca face si neprotejat, nu am intrebat), executat destul de ok, ba chiar te intreaba cum vrei (hard, soft, etc).

De revenit? Eu cu siguranta DA! Data viitoare voi reveni pentru un combinat, acum am fost in criza de timp.

Seara faina si ciocane tari!!!

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 4 ore, bestia69 a spus:

Intrebațil pe Cățelu detali despre ea ( Anne ) ...el este omul care stie totul despre ea pentru ca el o adoră , o iubește 😂😎 

Ma gandeam sa-i gasim si ei utilitate cat de cat, ca tot ii place sa stea in aer liber si e sezonul, strica nenorocitii aia de grauri strugurii: o imbracam in zdrente rosii, cu o teapa mare in cur, infipta la capăt de rand, sa dea acolo din maini toata ziua...

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 31.08.2021 la 7:13, vrajeala a spus:

Astea la drum nu prea stau la oră..Cred că 50 oral și 100 ,,combinat",oral+normal..

Într - o oră trebuie să facă drenaj de sloboz la 4, 5 șoferi. Minim 300 cash, fără complicații, chirie, întreținere, publi, spălat băi și înghițit toate mizeriile cu programări false, conversații tâmpite, vrăjeală proastă șamd. 💃

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...