Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

La 28.08.2021 la 16:04, Anneanne69 a spus:

Îmi cer scuze pentru plecarea mea atat de neașteptată! Nu vreau sa las pe nimeni cu semne de întrebare în ceea ce ma privește. 

Doar ca am avut niște probleme personale care nu au suportat amanare si a trebuit sa plec de urgentă la Constanța 

 

‼️În această seară voi fi disponibilă la sensul giratoriu de la West începând cu ora 21:00  ,pentru cei ce mai sunt interesați de serviciile mele va aștept cu drag.‼️

In seara asta esti ? ...

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
La 01.09.2021 la 19:52, biliape a spus:

Într - o oră trebuie să facă drenaj de sloboz la 4, 5 șoferi. Minim 300 cash, fără complicații, chirie, întreținere, publi, spălat băi și înghițit toate mizeriile cu programări false, conversații tâmpite, vrăjeală proastă șamd. 💃

Exact. Se pare că este mai rentabil. Între Tancabesti și Saftica era o fata foarte frumoasa pe care am vrut să o iau cu ora la hotel. Nu a vrut. Am discutat cu ea și mi a spus ca scoate între 1500 și 2000 lei zilnic și fără complicații de gazdă etc. Pe de alta parte să sugi pule transpirate și nespălate să te bata soarele, vântul și gerul nu este deloc ușor și plăcut. Părți bune și păți rele ca în toate de altfel. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 9 ore, spopescu a spus:

Exact. Se pare că este mai rentabil. Între Tancabesti și Saftica era o fata foarte frumoasa pe care am vrut să o iau cu ora la hotel. Nu a vrut. Am discutat cu ea și mi a spus ca scoate între 1500 și 2000 lei zilnic și fără complicații de gazdă etc. Pe de alta parte să sugi pule transpirate și nespălate să te bata soarele, vântul și gerul nu este deloc ușor și plăcut. Părți bune și păți rele ca în toate de altfel. 

Tot cu șervețele igienice le șterg toate. Las' că dacă dau cu apă pe ei, salahorii put mai rău, ca o oaie udă. La apartament vin și cu pretenții dar ei nici nu știu să se spele, știu doar muncă, familie cu copii(!) și îi mai apucă futaiul din an în Paște că nici de asta nu sunt buni.

E bine să te bată soarele, e sănătos, dormi bine și faci vit. D. Te aerisești. Cu frigul e mai problematic dar cât timp nu le obligă nimeni să stea seara, nu ar avea treabă că și iarna, la soare, ziua e cald. 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
1 oră în urmă, biliape a spus:

Tot cu șervețele igienice le șterg toate. Las' că dacă dau cu apă pe ei, salahorii put mai rău, ca o oaie udă. La apartament vin și cu pretenții dar ei nici nu știu să se spele, știu doar muncă, familie cu copii(!) și îi mai apucă futaiul din an în Paște că nici de asta nu sunt buni.

E bine să te bată soarele, e sănătos, dormi bine și faci vit. D. Te aerisești. Cu frigul e mai problematic dar cât timp nu le obligă nimeni să stea seara, nu ar avea treabă că și iarna, la soare, ziua e cald. 

Deci tot avantaje?! Să vezi tu de nu se muta toate la șosea și vor fii mai multe dacă pomii pe marginea drumurilor 😃😃😃😃

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
1 oră în urmă, spopescu a spus:

Deci tot avantaje?! Să vezi tu de nu se muta toate la șosea și vor fii mai multe dacă pomii pe marginea drumurilor 😃😃😃😃

Cel mai bine și pentru noi: așa scăpăm de urâte și dacă încep cu refuzuri, le dăm jos din mașină și pa! Dacă nu le place mecla noastră, ne refuză mai simplu la șosea și fără supărare : " Aștept pe cineva, e pe drum ..." și gata. Ai văzut Anne ce bombonică era când ne lua la șosea și cât de mofluză era la hogeac. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 3 minute, biliape a spus:

Cel mai bine și pentru noi: așa scăpăm de urâte și dacă încep cu refuzuri, le dăm jos din mașină și pa! Dacă nu le place mecla noastră, ne refuză mai simplu la șosea și fără supărare : " Aștept pe cineva, e pe drum ..." și gata. Ai văzut Anne ce bombonică era când ne lua la șosea și cât de mofluză era la hogeac. 

Ai dreptate. 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Recesamant de noapte (si zi) pentru futaci, bagami-as pula in offtopic-ul vostru:

- ReginaOraluluiLaStrada: baba slaba si inalta de la MOL (langa Shopping City)…este imposibil sa nu-ti dai drumul + grasa care este cu ea si nu o baga nimeni in seama;

- Palia de la Petrom (Metro): curata, miroase bine, face treaba ok, nu o fute la cap ca iti face treaba de cacat;

- 2 ciorix la Lukoil (cel de langa Brico): ambele seamana, una este mai rasarita (miroase bine, este mai finuta in vorbire, are o moaca mai increzatoare), cealalta are o fata de buldog pierdut in spatiu;

- 2-3 la Elvila: 2 le trec la 0 barat, aia mica si roscata este foarte ok pe partea de tate (misto rau de tot, miroase bine de la brau in sus), face si oral cu simt de raspundere…la partea de normal s-au simtit niste mirosuri dubioase la un moment dat;

- o avem pe Sifilis de la Cablul Romanesc, care si-a mutat resedinta langa intrarea spre Leroy&Decatlon;

- 2-3-4 strambe in parcarea de la Lukoil Blejoi (una blonda grasa, o tiganca inaltuta care face treaba modesta si miroase dubios, una cu moaca de taranca vai steaua ei…care mai are pretentia la 70op cu 70np si uneori mai vine o bruneta care activeaza pe dn spre Campina);

- 2 la Shopping City: ciorica veche in meserie (deseori intalnita la bariera Blejoi-Ploiestiori) slaba in prestatie, cu figuri + grasa care statea cu ea la bariera (la fel, slabuta si ea);

- la bucov aveam 2-3, toate din Ialomita, regasite la Lukoil Blejoi acum (se mai rotesc seara, dar sunt aceleasi);

- ziua avem 3 in sensul de la Bucov (spre gradina), vechi in bransa, oral stil capsator si figuri enorme;

- la reprezentanta opel sunt 5 (nu tot timpul acelasi numar), cea mai rasarita fiind una cu ochelari de vedere, nu apare prea des, dar face treaba buna, miroase bine si are tatele mari si tari (ultima oara am luat-o acum 3 saptamani, pe la 23:30);

- la Lido sta una slaba si cu strabism, destul de ok pe treaba, fara tate si destul de perseverenta;

- pe drumul Judetean-sens suspendat sta bruneta care acum 1 an era blonda (60op, treaba de masina de cusut, dar fara figuri);

- spre Romanesti este acea cioara care are anunt si pe publi24, slabutica in prestatie si cam figurista…

- am mai capsat si spre Targoviste vreo 5-6-10…toate au in comun faptul ca sunt nespalate (majoritatea venind de la IL Caragiale Mija si Darmanesti sat limitrof), oralul este slab si preturile sunt 50-70 la toate.

 

Preturile sunt cam la fel la toate: 50-60-70op si 70-80np. Mai lasati offtopicul, ca am facut 37473774 de pagini doar aici si postati ce futeti, ce vreti sa futeti si ceea ce este de interes pentru grup, nu fantezii, dorinte si blabla inutil.

Continuati voi…

  • Like 4
  • Mersi 3
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
1 oră în urmă, bob123 a spus:

Recesamant de noapte (si zi) pentru futaci, bagami-as pula in offtopic-ul vostru:

- ReginaOraluluiLaStrada: baba slaba si inalta de la MOL (langa Shopping City)…este imposibil sa nu-ti dai drumul + grasa care este cu ea

Interval orar de lucru? Grasa e la fel de bună? În fund se trage vreuna din ele? Ling în fund? Intră și la dublu? 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Grasa e mediocra spre slab, dar chiar se straduieste si face asa cum ii zici (ultima oara, acum 1 an, i-am tras un mare facefuck)…eu am fost de vreo 2-3 ori si la ea (fiind acolo si la ora 00:00). Dupa ce s-a chinuit 30min la oral (deja mi se termina playlistul la masina), necerandu-mi banii inainte si intreband-o cat e scorul, femeia imi zice “da-mi cand crezi tu ca vrei”…eu, in spirit de gluma, ii zic ca-i dau 10lei…la care ea “bine…e ok si asa”. Efectiv m-a facut sa ma simt prost (nu doar ca mi s-a facut mila) si i-am dat 60lei (n-am vazut niciodata o centurista atat de incantata de o suma primita, cum a putut sa fie femeia asta). Ambele sunt la benzinaria MOL de pe la 20:00 pana pe la 23:00-00:00. Ele fac doar oral, nu si normal…pe partea celorlalte servicii, par cam stas, nu imi par atat de openmind.

Pe partea de anal si alte servicii, exista o posibilitate de a face Palia de la Petrom (care isi mai desfasura activitatea si in  DN-Paulesti)…alta care mai facea, era una subtirica si tinerica de la Romanesti (nu am mai vazut-o de anul trecut) + una slaba, inalta  si bruneta la iesirea din Adanca (Dambovita) cu care am incercat un mare total si a iesit destul de ok. Mai sunt doua pitice (au cam 1.50m) vis a vis de Complex Stejarul Mija, am inteles de la alte fete din IL Caragiale ca ele fac de toate si la preturi slabe (nu stiu daca sa le cred sau nu, dar ar merita facuta o intrebare). 

 

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 2 ore, astra7 a spus:

Unde mai exact? Preț ceva? Orele când o găsești? 

Am fost de câteva ori în iunie la ea. 50 oralul (doar de asta am fost interesat) dar ca și prestație este ok din punctul meu de vedere, este drăguță, blonda și nu este de etnie. Cu ea sta la ceva distanta bărbasu cred. Dar din păcate este doar în jurul orelor de prânz... Seara este pustiu în zona. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 29 minute, daniel0186 a spus:

Am fost de câteva ori în iunie la ea. 50 oralul (doar de asta am fost interesat) dar ca și prestație este ok din punctul meu de vedere, este drăguță, blonda și nu este de etnie. Cu ea sta la ceva distanta bărbasu cred. Dar din păcate este doar în jurul orelor de prânz... Seara este pustiu în zona. 

Scuze ca nu am spus exact locația. De obicei când am trecut în zona o poți găsi făcând dreapta la sensul giratoriu de la Albești cum am și spus mai sus spre Ciorani iar la ieșirea din Albești pe partea dreapta într o parcare o poți vedea. Eu acolo am găsit o de fiecare data când am trecut. 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 9 ore, astra7 a spus:

Unde mai exact? Preț ceva? Orele când o găsești? 

Am fost și eu de câteva ori la ea imediat cu faci dreapta spre ciorani/urziceni e o benzinărie părăsită apoi 2 camioane și imediat se face un drum pe câmp. Cum am spus și in alte postări interesant r ca barbacsu sta cu ea imediat cum întrii pe dreapta se juca pe telefon😂 spun pentru ca nu a avut sa îmi dea rest ea și m a dus la el sa îmi dea 

Link spre comentariu
Acum 27 minute, emachines a spus:

Am fost și eu de câteva ori la ea imediat cu faci dreapta spre ciorani/urziceni e o benzinărie părăsită apoi 2 camioane și imediat se face un drum pe câmp. Cum am spus și in alte postări interesant r ca barbacsu sta cu ea imediat cum întrii pe dreapta se juca pe telefon😂 spun pentru ca nu a avut sa îmi dea rest ea și m a dus la el sa îmi dea 

Bă ești nebun 🤭😁îmi fac timp azi, sunt curios 😂

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

pe langa ce a mentionat colegul @bob123 , vin cu urmatoarele completari:

la MOL la nord futeti cu pestii langa voi, uitati-va bine ca sunt mereu pe acolo. grasa aia la cat de mare e sincer am crezut ca au angajat-o pe post de bodyguard:)) interval 19 - 00

palia de la paulesti, inca e pe baricada, inca e buna.. nu stiu de ce am impresia ca i se ingroasa vocea pe zi ce trece :))..  daca nu e la intersectie la paulesti, e la petrom sigur in fiecare zi. pe stop nu e niciodata ca nu ii mai vine. interval 13-16 paulesti, 17-23 petrom

la euroil blejoi sunt aproape zilnic alte specimene, difera mult oferta de la o zi la alta, unele mai taranci, altele mai figuriste, locatia in schimb e f buna pt o descarcare noaptea, nu deranjeaza nimeni

in spate la shopping city, langa dedeman, fix cum iesi din giratoriu pe soseaua de centura, in prima parcare pe stanga, tot apare o doamna (romanca) pe la un 30-40 asa. pare de treaba.. din pacate locatia e dampulea si nu pot sa opresc niciodata acolo.. interval 12-16

tot in spate la carrefour dar pe soseaua care duce spre dn, si ziua si noaptea e gipsanca care statea la blejoi la calea ferata. avea anunt si pe publi

cativa pasi mai incolo tot pe partea stanga in zona depozitului de la carrefour, daca va uitati atent se mai perinda niste specimene lovite de foame dar nu se poate fute asa cv

pe drumul spre judetean vreo 2 fete de la tara

spre campina sub podul lui rache, se perinda o bruneta si o roscata.. bruneta bine pe corp dar figuri mari.. dupa ora 14

intre breaza si campina, pe sensul de ploiesti, o blonda care pare buna dar defapt nu e buna, cand o vezi de aproape .. tot asa dupa 13-14

pe centura ploiestiului, la iesire spre A3 bruneta deja cunoscuta.. e mai dilie decat aia de la paulesti. interval 13-16

in padure la romanesti ciorita roscata.. mixed feelings.. prestatie buna, dar se ineaca ca tiganca la mal si inainte sa termini o scoate din gura. interval 12-18

fata de sub pod de la pucheni nu mai e

intre potigrafu si ciolpani mai apar sporadic 2 brunete si o blonda grasuta.. le gasiti ori in parcare, ori 1km mai in fata unde vand aia struguri.. blonda grasuta e pe stil masina de cusut+dinti, pe restu nu le-am testat

blonda slabuta care purta mereu sapca si statea la baza podului la ciolpani nu mai e

la tancabesti in boscheti nu mai e nimeni de juma de an

blonda dintre tancabesti si saftica nu mai e

la balotesti si saftica cel mai mare risc sa fiti prinsi.. s-au pus pe ele si sta politia locala nonstop.. pacat ca grasuta aia de la balotesti care iese mereu in pijama e chiar buna de capsat. interval 11-18

la baneasa din ce am vazut pe formul de buc inca mai e Pisi prin zona, desi eu personal n-am mai vazut-o de mult.. 100 ron pt o muie la strada.. si sa te trezesti de la 5 dimineata sa o gasesti..

spre buzau, la albesti paleologu, prin primavara era o blonda finuta rau si frumoasa.. era cu totul altceva. am vazut-o atunci cateva zile si atat.. imediat a fost scoasa din grila de programe si inlocuita cu o blonda jegoasa si nasparlie care mai e si acum.. din pacate e de nota 0.. ca aspect zici ca e joseph goebbels varianta feminina. interval 12-15

spre targoviste, o apa si un pamant tot.. grasuta din padure de la iesire din ploiesti e simpatica si o suge bine.. in rest cum intrati in judetul Db, se termina civilizatia..

 

  • Like 3
  • Mersi 2
Link spre comentariu
  • Oras:PRAHOVA
  • Oras:PRAHOVA
Acum 49 minute, dr_ciomu a spus:

pe langa ce a mentionat colegul @bob123 , vin cu urmatoarele completari:

la MOL la nord futeti cu pestii langa voi, uitati-va bine ca sunt mereu pe acolo. grasa aia la cat de mare e sincer am crezut ca au angajat-o pe post de bodyguard:)) interval 19 - 00

palia de la paulesti, inca e pe baricada, inca e buna.. nu stiu de ce am impresia ca i se ingroasa vocea pe zi ce trece :))..  daca nu e la intersectie la paulesti, e la petrom sigur in fiecare zi. pe stop nu e niciodata ca nu ii mai vine. interval 13-16 paulesti, 17-23 petrom

la euroil blejoi sunt aproape zilnic alte specimene, difera mult oferta de la o zi la alta, unele mai taranci, altele mai figuriste, locatia in schimb e f buna pt o descarcare noaptea, nu deranjeaza nimeni

in spate la shopping city, langa dedeman, fix cum iesi din giratoriu pe soseaua de centura, in prima parcare pe stanga, tot apare o doamna (romanca) pe la un 30-40 asa. pare de treaba.. din pacate locatia e dampulea si nu pot sa opresc niciodata acolo.. interval 12-16

tot in spate la carrefour dar pe soseaua care duce spre dn, si ziua si noaptea e gipsanca care statea la blejoi la calea ferata. avea anunt si pe publi

cativa pasi mai incolo tot pe partea stanga in zona depozitului de la carrefour, daca va uitati atent se mai perinda niste specimene lovite de foame dar nu se poate fute asa cv

pe drumul spre judetean vreo 2 fete de la tara

spre campina sub podul lui rache, se perinda o bruneta si o roscata.. bruneta bine pe corp dar figuri mari.. dupa ora 14

intre breaza si campina, pe sensul de ploiesti, o blonda care pare buna dar defapt nu e buna, cand o vezi de aproape .. tot asa dupa 13-14

pe centura ploiestiului, la iesire spre A3 bruneta deja cunoscuta.. e mai dilie decat aia de la paulesti. interval 13-16

in padure la romanesti ciorita roscata.. mixed feelings.. prestatie buna, dar se ineaca ca tiganca la mal si inainte sa termini o scoate din gura. interval 12-18

fata de sub pod de la pucheni nu mai e

intre potigrafu si ciolpani mai apar sporadic 2 brunete si o blonda grasuta.. le gasiti ori in parcare, ori 1km mai in fata unde vand aia struguri.. blonda grasuta e pe stil masina de cusut+dinti, pe restu nu le-am testat

blonda slabuta care purta mereu sapca si statea la baza podului la ciolpani nu mai e

la tancabesti in boscheti nu mai e nimeni de juma de an

blonda dintre tancabesti si saftica nu mai e

la balotesti si saftica cel mai mare risc sa fiti prinsi.. s-au pus pe ele si sta politia locala nonstop.. pacat ca grasuta aia de la balotesti care iese mereu in pijama e chiar buna de capsat. interval 11-18

la baneasa din ce am vazut pe formul de buc inca mai e Pisi prin zona, desi eu personal n-am mai vazut-o de mult.. 100 ron pt o muie la strada.. si sa te trezesti de la 5 dimineata sa o gasesti..

spre buzau, la albesti paleologu, prin primavara era o blonda finuta rau si frumoasa.. era cu totul altceva. am vazut-o atunci cateva zile si atat.. imediat a fost scoasa din grila de programe si inlocuita cu o blonda jegoasa si nasparlie care mai e si acum.. din pacate e de nota 0.. ca aspect zici ca e joseph goebbels varianta feminina. interval 12-15

spre targoviste, o apa si un pamant tot.. grasuta din padure de la iesire din ploiesti e simpatica si o suge bine.. in rest cum intrati in judetul Db, se termina civilizatia..

 

Top man 🔝🔝

Link spre comentariu
Acum 5 ore, dr_ciomu a spus:

pe langa ce a mentionat colegul @bob123 , vin cu urmatoarele completari:

la MOL la nord futeti cu pestii langa voi, uitati-va bine ca sunt mereu pe acolo. grasa aia la cat de mare e sincer am crezut ca au angajat-o pe post de bodyguard:)) interval 19 - 00

palia de la paulesti, inca e pe baricada, inca e buna.. nu stiu de ce am impresia ca i se ingroasa vocea pe zi ce trece :))..  daca nu e la intersectie la paulesti, e la petrom sigur in fiecare zi. pe stop nu e niciodata ca nu ii mai vine. interval 13-16 paulesti, 17-23 petrom

la euroil blejoi sunt aproape zilnic alte specimene, difera mult oferta de la o zi la alta, unele mai taranci, altele mai figuriste, locatia in schimb e f buna pt o descarcare noaptea, nu deranjeaza nimeni

in spate la shopping city, langa dedeman, fix cum iesi din giratoriu pe soseaua de centura, in prima parcare pe stanga, tot apare o doamna (romanca) pe la un 30-40 asa. pare de treaba.. din pacate locatia e dampulea si nu pot sa opresc niciodata acolo.. interval 12-16

tot in spate la carrefour dar pe soseaua care duce spre dn, si ziua si noaptea e gipsanca care statea la blejoi la calea ferata. avea anunt si pe publi

cativa pasi mai incolo tot pe partea stanga in zona depozitului de la carrefour, daca va uitati atent se mai perinda niste specimene lovite de foame dar nu se poate fute asa cv

pe drumul spre judetean vreo 2 fete de la tara

spre campina sub podul lui rache, se perinda o bruneta si o roscata.. bruneta bine pe corp dar figuri mari.. dupa ora 14

intre breaza si campina, pe sensul de ploiesti, o blonda care pare buna dar defapt nu e buna, cand o vezi de aproape .. tot asa dupa 13-14

pe centura ploiestiului, la iesire spre A3 bruneta deja cunoscuta.. e mai dilie decat aia de la paulesti. interval 13-16

in padure la romanesti ciorita roscata.. mixed feelings.. prestatie buna, dar se ineaca ca tiganca la mal si inainte sa termini o scoate din gura. interval 12-18

fata de sub pod de la pucheni nu mai e

intre potigrafu si ciolpani mai apar sporadic 2 brunete si o blonda grasuta.. le gasiti ori in parcare, ori 1km mai in fata unde vand aia struguri.. blonda grasuta e pe stil masina de cusut+dinti, pe restu nu le-am testat

blonda slabuta care purta mereu sapca si statea la baza podului la ciolpani nu mai e

la tancabesti in boscheti nu mai e nimeni de juma de an

blonda dintre tancabesti si saftica nu mai e

la balotesti si saftica cel mai mare risc sa fiti prinsi.. s-au pus pe ele si sta politia locala nonstop.. pacat ca grasuta aia de la balotesti care iese mereu in pijama e chiar buna de capsat. interval 11-18

la baneasa din ce am vazut pe formul de buc inca mai e Pisi prin zona, desi eu personal n-am mai vazut-o de mult.. 100 ron pt o muie la strada.. si sa te trezesti de la 5 dimineata sa o gasesti..

spre buzau, la albesti paleologu, prin primavara era o blonda finuta rau si frumoasa.. era cu totul altceva. am vazut-o atunci cateva zile si atat.. imediat a fost scoasa din grila de programe si inlocuita cu o blonda jegoasa si nasparlie care mai e si acum.. din pacate e de nota 0.. ca aspect zici ca e joseph goebbels varianta feminina. interval 12-15

spre targoviste, o apa si un pamant tot.. grasuta din padure de la iesire din ploiesti e simpatica si o suge bine.. in rest cum intrati in judetul Db, se termina civilizatia..

 

Ști locațiile mai bine ca GPS-ul, bravo bro. 😁

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Oras:PRAHOVA
  • Oras:PRAHOVA
La 17.09.2021 la 15:59, dr_ciomu a spus:

pe langa ce a mentionat colegul @bob123 , vin cu urmatoarele completari:

la MOL la nord futeti cu pestii langa voi, uitati-va bine ca sunt mereu pe acolo. grasa aia la cat de mare e sincer am crezut ca au angajat-o pe post de bodyguard:)) interval 19 - 00

palia de la paulesti, inca e pe baricada, inca e buna.. nu stiu de ce am impresia ca i se ingroasa vocea pe zi ce trece :))..  daca nu e la intersectie la paulesti, e la petrom sigur in fiecare zi. pe stop nu e niciodata ca nu ii mai vine. interval 13-16 paulesti, 17-23 petrom

la euroil blejoi sunt aproape zilnic alte specimene, difera mult oferta de la o zi la alta, unele mai taranci, altele mai figuriste, locatia in schimb e f buna pt o descarcare noaptea, nu deranjeaza nimeni

in spate la shopping city, langa dedeman, fix cum iesi din giratoriu pe soseaua de centura, in prima parcare pe stanga, tot apare o doamna (romanca) pe la un 30-40 asa. pare de treaba.. din pacate locatia e dampulea si nu pot sa opresc niciodata acolo.. interval 12-16

tot in spate la carrefour dar pe soseaua care duce spre dn, si ziua si noaptea e gipsanca care statea la blejoi la calea ferata. avea anunt si pe publi

cativa pasi mai incolo tot pe partea stanga in zona depozitului de la carrefour, daca va uitati atent se mai perinda niste specimene lovite de foame dar nu se poate fute asa cv

pe drumul spre judetean vreo 2 fete de la tara

spre campina sub podul lui rache, se perinda o bruneta si o roscata.. bruneta bine pe corp dar figuri mari.. dupa ora 14

intre breaza si campina, pe sensul de ploiesti, o blonda care pare buna dar defapt nu e buna, cand o vezi de aproape .. tot asa dupa 13-14

pe centura ploiestiului, la iesire spre A3 bruneta deja cunoscuta.. e mai dilie decat aia de la paulesti. interval 13-16

in padure la romanesti ciorita roscata.. mixed feelings.. prestatie buna, dar se ineaca ca tiganca la mal si inainte sa termini o scoate din gura. interval 12-18

fata de sub pod de la pucheni nu mai e

intre potigrafu si ciolpani mai apar sporadic 2 brunete si o blonda grasuta.. le gasiti ori in parcare, ori 1km mai in fata unde vand aia struguri.. blonda grasuta e pe stil masina de cusut+dinti, pe restu nu le-am testat

blonda slabuta care purta mereu sapca si statea la baza podului la ciolpani nu mai e

la tancabesti in boscheti nu mai e nimeni de juma de an

blonda dintre tancabesti si saftica nu mai e

la balotesti si saftica cel mai mare risc sa fiti prinsi.. s-au pus pe ele si sta politia locala nonstop.. pacat ca grasuta aia de la balotesti care iese mereu in pijama e chiar buna de capsat. interval 11-18

la baneasa din ce am vazut pe formul de buc inca mai e Pisi prin zona, desi eu personal n-am mai vazut-o de mult.. 100 ron pt o muie la strada.. si sa te trezesti de la 5 dimineata sa o gasesti..

spre buzau, la albesti paleologu, prin primavara era o blonda finuta rau si frumoasa.. era cu totul altceva. am vazut-o atunci cateva zile si atat.. imediat a fost scoasa din grila de programe si inlocuita cu o blonda jegoasa si nasparlie care mai e si acum.. din pacate e de nota 0.. ca aspect zici ca e joseph goebbels varianta feminina. interval 12-15

spre targoviste, o apa si un pamant tot.. grasuta din padure de la iesire din ploiesti e simpatica si o suge bine.. in rest cum intrati in judetul Db, se termina civilizatia..

 

Unde sta tipa de la balotesti? Ca punct de reper? Ms

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...