Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Tot ce e pe marginea drumului văd că exploatează comoditatea: ca și "țăranii" ăia care iau bălării din hypermarket și le vând cu preț triplu la poartă, doar că au casa la drum județean. Așa și futaiul la șosea: plătești practic triplu, cel puțin (să nu uităm că la hogeac 90% din bani sunt pentru condițiile hoteliere plus publi și cacaturi) că vezi marfa pe marginea drumului și nu te mai complici cu parcare, telefoane, plus surpriza aferentă când în poze e sirenă nimfomană și dai rât în rât cu morsa țâfnoasă. 

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:PLOIESTI
  • Oras:PLOIESTI
La 05.11.2021 la 23:40, Proford a spus:

La 80 roni sunt cele doua pisicuțe și sunt respectoase, curate dar pe grabă. Adică e mai ieftin decât  combinatul la stradă și nici nu sunt mahalagioaice. Așa că nu mai încurajați tot ce e pe drum și se clătesc cu cola. 

Un nr de telefon al pisicutelor...sti cv dacă mai activează 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
On 11/14/2021 at 4:09 PM, 4bogd4 said:

Aia fără dinți în gura? 🤣 Am vrut odată și când s-a apropiat, nu știam cum sa plec mai repede... 

Tocmai ai ratat cea mai buna muie la strada :)) De la distanta pare de 30-40 si cand te apropii iti dai seama ca are 60+ si iti vine sa fugi. Daca esti suficient de disperat si ramai , iti dai seama ca femeia stie ce face si ca un mare plus pentru o centurista nu e nici sictirita si nici sarita de pe fix. In rest probabil e dezastru, nu m-am uitat nici in gura nici pe sub haine. Gama de servicii OP/ON 50 lei.

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
1 oră în urmă, dr_ciomu a spus:

Tocmai ai ratat cea mai buna muie la strada :)) De la distanta pare de 30-40 si cand te apropii iti dai seama ca are 60+ si iti vine sa fugi. Daca esti suficient de disperat si ramai , iti dai seama ca femeia stie ce face si ca un mare plus pentru o centurista nu e nici sictirita si nici sarita de pe fix. In rest probabil e dezastru, nu m-am uitat nici in gura nici pe sub haine. Gama de servicii OP/ON 50 lei.

Din păcate nu sunt suficient de tare sa stau cu pula tare când o vad pe aia... Ba chiar am o stare de regurgitare 😁. Pierderea mea... 

Link spre comentariu
  • Oras:PRAHOVA
  • Oras:PRAHOVA
La 18.11.2021 la 21:40, Futerix33 a spus:

Salut băieți. A incercat o cineva pe tipa blonda plinuță de la Blejoi care sta peste drum de euroil? Mai e cu una bruneta cu un cur demențial. Cea blonda poarta cel mai des rochiță și are un cur mare rău 

Salutare

Am zis sa o încerc pe tipa blonda de care vorbea colegu aici, am mai avut doua tentative dar ceva imi spunea ca pierd banii si ma enerveaz 😀😀😀.

Azi dupamasa zic hai sa vedem ce e de ea ajung in zona trag pe margine si o aștept  sa vina,  dabea venea avea o sila pe ea de mai rar, zice tarifele 60 oral 90 si 120 parca , in fine optez doar pt oral si ii menționez ca vreau sa ma joc cu sanii ei , iar ea confirma ca nu e nici o problema.Mergem in locul indicat de ea înmânez banii pune preze la cererea mea si se apuca de treaba,  supt gen ventuza grabita😀😀😀 încerc sa pun mana pe sanii nimic nici un gest o opresc si ii spun sa ii scoata afara ca la cum sugea nu terminam nici peste o ora, in fine imi spune pe un tot nervos ca nu am cum sa pun mana pe sanii cand o suge ca nu se simte confortabil,  o ignor si imi continui treaba ca mana si incep sa o fut in gura ca sa pot termina. 

Per total nota 4

Oral prost grabit se ajuta si de mana 

Atitudine 2 

Aspect genul bbw fund mare sanii mari si frumoși,  blonda cu un tatuaj la ochi . .  7

Halat 60 

Come back?? NICIODATĂ 😀😀 😀

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 21 ore, djalex21 a spus:

Salutare

Am zis sa o încerc pe tipa blonda de care vorbea colegu aici, am mai avut doua tentative dar ceva imi spunea ca pierd banii si ma enerveaz 😀😀😀.

Azi dupamasa zic hai sa vedem ce e de ea ajung in zona trag pe margine si o aștept  sa vina,  dabea venea avea o sila pe ea de mai rar, zice tarifele 60 oral 90 si 120 parca , in fine optez doar pt oral si ii menționez ca vreau sa ma joc cu sanii ei , iar ea confirma ca nu e nici o problema.Mergem in locul indicat de ea înmânez banii pune preze la cererea mea si se apuca de treaba,  supt gen ventuza grabita😀😀😀 încerc sa pun mana pe sanii nimic nici un gest o opresc si ii spun sa ii scoata afara ca la cum sugea nu terminam nici peste o ora, in fine imi spune pe un tot nervos ca nu am cum sa pun mana pe sanii cand o suge ca nu se simte confortabil,  o ignor si imi continui treaba ca mana si incep sa o fut in gura ca sa pot termina. 

Per total nota 4

Oral prost grabit se ajuta si de mana 

Atitudine 2 

Aspect genul bbw fund mare sanii mari si frumoși,  blonda cu un tatuaj la ochi . .  7

Halat 60 

Come back?? NICIODATĂ 😀😀 😀

Spune mi că ai găsit o și pe Publi24 sau că ai niste poze cu ea 😂😂

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
La 16.11.2021 la 1:01, the black angel a spus:

Mulțumesc asterica 

Du te, merita. Pozele sunt vechi, dar fetele și acum arata bine. Bruneta Alina are curul mai mare dar are niște sâni de senzație, naturali iar blonda Alexandra este frumos siliconats și cu un cur cum rar găsești. Am cam uitat de ele, deși ma duceam des. Nu știu dacă au păstrat preturile dar oricum merita mai mult. Succes. 

Link spre comentariu

Tot 80 lei au pe finalizare. Arata chiar ok pt banii astia. Merg pt o descarcare rapida. Daca nu o faci tu rapida, o fac ele. Ce nu imi place la ele, cateodata, se autoimpun in vizita ta. Adica, daca le zici ca vi, si una dintre ele e low cu cashul pe ziua aia, zic ca e disponibila doar respectiva. Au o tactica de egalizare a veniturilor, sa zicem asa. Am concluzionat acest aspect, datorita faptului ca eu vizitez doar blonda. Dar, per total, la 80 lei, sunt top. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
1 oră în urmă, thewrathfate a spus:

Tot 80 lei au pe finalizare. Arata chiar ok pt banii astia. Merg pt o descarcare rapida. Daca nu o faci tu rapida, o fac ele. Ce nu imi place la ele, cateodata, se autoimpun in vizita ta. Adica, daca le zici ca vi, si una dintre ele e low cu cashul pe ziua aia, zic ca e disponibila doar respectiva. Au o tactica de egalizare a veniturilor, sa zicem asa. Am concluzionat acest aspect, datorita faptului ca eu vizitez doar blonda. Dar, per total, la 80 lei, sunt top. 

Mulțumesc pentru informație. Nu am mai fost demult la ele (de fapt la bruneta ma duceam, căci ea îmi plăcea mai mult) dar mă voi duce iarăși căci merita. Mie cel puțin care sunt pe fuga de obicei îmi convine stilul lor. Despre egalizarea preturilor poate ai dreptate, dar eu de câte ori am sunat din timp și am vrut o pe bruneta, ea m a primit . Doar de doua sau trei ori când am sunat din scurt a apărut blonda spunând mi ca cealaltă este ocupata. În orice caz niciodată nu am fost refuzat și nu am plecat nemulțumit. Fac o echipa buna din toate punctele de vedere inclusiv când intra amândouă. 

Link spre comentariu
Acum 2 ore, spopescu a spus:

Mulțumesc pentru informație. Nu am mai fost demult la ele (de fapt la bruneta ma duceam, căci ea îmi plăcea mai mult) dar mă voi duce iarăși căci merita. Mie cel puțin care sunt pe fuga de obicei îmi convine stilul lor. Despre egalizarea preturilor poate ai dreptate, dar eu de câte ori am sunat din timp și am vrut o pe bruneta, ea m a primit . Doar de doua sau trei ori când am sunat din scurt a apărut blonda spunând mi ca cealaltă este ocupata. În orice caz niciodată nu am fost refuzat și nu am plecat nemulțumit. Fac o echipa buna din toate punctele de vedere inclusiv când intra amândouă. 

Oralul cum îl fac. Pro sau nep? 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 7 ore, astra7 a spus:

Oralul cum îl fac. Pro sau nep? 

Protejat din câte îmi amintesc căci nu sunt fan.Blonda sigur așa îl face. Pun prezervstivul cu gura cu mare dexteritate. Bruneta după ce ne am cunoscut mai bine mi l făcea și neprotejat. Eu l a ea ma duceam de obicei căci ne înțelegeam foarte bine. 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
On 11/20/2021 at 12:06 AM, djalex21 said:

Salutare

Am zis sa o încerc pe tipa blonda de care vorbea colegu aici, am mai avut doua tentative dar ceva imi spunea ca pierd banii si ma enerveaz 😀😀😀.

Azi dupamasa zic hai sa vedem ce e de ea ajung in zona trag pe margine si o aștept  sa vina,  dabea venea avea o sila pe ea de mai rar, zice tarifele 60 oral 90 si 120 parca , in fine optez doar pt oral si ii menționez ca vreau sa ma joc cu sanii ei , iar ea confirma ca nu e nici o problema.Mergem in locul indicat de ea înmânez banii pune preze la cererea mea si se apuca de treaba,  supt gen ventuza grabita😀😀😀 încerc sa pun mana pe sanii nimic nici un gest o opresc si ii spun sa ii scoata afara ca la cum sugea nu terminam nici peste o ora, in fine imi spune pe un tot nervos ca nu am cum sa pun mana pe sanii cand o suge ca nu se simte confortabil,  o ignor si imi continui treaba ca mana si incep sa o fut in gura ca sa pot termina. 

Per total nota 4

Oral prost grabit se ajuta si de mana 

Atitudine 2 

Aspect genul bbw fund mare sanii mari si frumoși,  blonda cu un tatuaj la ochi . .  7

Halat 60 

Come back?? NICIODATĂ 😀😀 😀

Aceeasi chestie si la colega ei bruneta.. Mi se pare mai mult apatie decat sila. Asta e intr-o depresie maxima, e absenta complet.

La fel.. merge greu, raspunde greu, se misca greu.. 

Ca prestatie e ok, dar atitudinea e prea de kkt chiar si pt o centurista. Cine chiar vrea sa o testeze sa se duca acum ca nu cred ca mai mult si isi taie venele 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...