Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 48 minute, Kkake a spus:

Salut am vazut azi in jurul orei 14:00 la reprezentanta opel o bruneta frumusica si cu un fund frumos stie cineva niste detalii? Nu am putut opri..

de evitat "bruneta" sau "brunetele" de la di-bas. sunt aceleasi care  mai stau seara si in parcarea de tiruri de la parc bucov (pana in pod)...cativa colegi au patit lucruri nasoale gen talharii...amenintari cu ele ....citeste cateva postari din urma ....

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 9 minute, alexxx081 a spus:

de evitat "bruneta" sau "brunetele" de la di-bas. sunt aceleasi care  mai stau seara si in parcarea de tiruri de la parc bucov (pana in pod)...cativa colegi au patit lucruri nasoale gen talharii...amenintari cu ele ....citeste cateva postari din urma ....

Iesi frate cu sabia la ele

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare pana in toamna 2021, pe sensul spre bucuresti intre potigrafu si ciolpani activau doua fete una blonda trecuta de 25 si una sunt draguta micuta brunetica pe nume roxana de 19 ani. Am vizitat o de 3 ori si e superba fata si noua in bransa! Stir careva ceva de ea? Ati mai vazut o sau a mai fost careva la ea? As vrea sa revin …. si nu stiu cum sa dau de ea…😊

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
Acum 7 ore, AlexBuda a spus:

Salutare pana in toamna 2021, pe sensul spre bucuresti intre potigrafu si ciolpani activau doua fete una blonda trecuta de 25 si una sunt draguta micuta brunetica pe nume roxana de 19 ani. Am vizitat o de 3 ori si e superba fata si noua in bransa! Stir careva ceva de ea? Ati mai vazut o sau a mai fost careva la ea? As vrea sa revin …. si nu stiu cum sa dau de ea…😊

Dacă ai fi povestit despre ea încă de la primele vizite aveai șanse să o cunoască mai multe persoane și astfel să te fi putut ajuta cineva! Cum nu s-a discutat nimic de genul pe aici cred că sunt șanse mici să se știe ceva. 

  • Like 2
Link spre comentariu

Astazi am vazut pentru a doua oara in fata la decathlon o pustoaica bruneta, inalta, frumusica la fata. Din trebuia sa ajung undeva si cand m-am intors, maxim 30 de minute, ii luase locul sifilioasa aia care statea la cablul romanesc. Mi-am facut de lucru prin zona vreo ora dar nu s'a mai intors. Undeva pe la ora 16 asta, data trecuta cred ca am am vazut-o intre 13-15 cam asa. A testat-o cineva? Sper luni sa o prind, o sa trec dupa pranz.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 03.01.2022 la 7:50, petremarin30 a spus:

Dacă ai fi povestit despre ea încă de la primele vizite aveai șanse să o cunoască mai multe persoane și astfel să te fi putut ajuta cineva! Cum nu s-a discutat nimic de genul pe aici cred că sunt șanse mici să se știe ceva. 

Exact in zona aia am prins o bruneta 25-26 ani săptămâna trecută tot. Are un Pierce in nas și e înaltă frumoasa și la fata curată. Mi a făcut un oral atât de lent și de adânc ca îmi venea sa ma urc pe bord de placere 😅

  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Va salut, ieri în jurul orei 12:30,eram pe centura Ploiestiului mergeam dinspre Ploiesti spre ghighiu, după podul de la Moara Noua, pe partea dreapta o satena frumusica, cred ca este noua, nu am mai văzut.o pana acum, știe cineva ceva de ea, pret, servicii...., eu nu am putut sa opresc. 

Link spre comentariu
La 20.01.2022 la 15:20, bebyfak01 a spus:

Va salut, ieri în jurul orei 12:30,eram pe centura Ploiestiului mergeam dinspre Ploiesti spre ghighiu, după podul de la Moara Noua, pe partea dreapta o satena frumusica, cred ca este noua, nu am mai văzut.o pana acum, știe cineva ceva de ea, pret, servicii...., eu nu am putut sa opresc. 

Daca te referi la drumul ala neasfaltat perpendicular pe centura de est, intre podul peste drumul de Berceni, si intrarea in localitatea in Corlatesti, acolo mai sta o tigancusa slabuta si tinerica, care statea inainte in locurile vestite, adica dupa manastire, spre Barcanesti. Are niste cicatrici urate pe maini, s.a taiat singură probabil. Eu am vrut sa opresc la ea prin octombrie...dar cand am vz cum arata de la apropiere, m.am lasat pagubas.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 15 minute, thewrathfate a spus:

Daca te referi la drumul ala neasfaltat perpendicular pe centura de est, intre podul peste drumul de Berceni, si intrarea in localitatea in Corlatesti, acolo mai sta o tigancusa slabuta si tinerica, care statea inainte in locurile vestite, adica dupa manastire, spre Barcanesti. Are niste cicatrici urate pe maini, s.a taiat singură probabil. Eu am vrut sa opresc la ea prin octombrie...dar cand am vz cum arata de la apropiere, m.am lasat pagubas.

Aia sta acolo pe drumul de are un parapet de beton. Eu nu am inteles care pod se referea la moara noua

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 28 minute, catalin112 a spus:

Salutare! La sensul giratoriu de la Chitorani azi in jurul orei 15 era o fata bruneta, tinerica in jur de 25 de ani, cu fundul mare, nu părea de etnie!  Stie cineva ceva de ea? Nu am putut opri! 

Ai grija sa nu fie una nasolica la fata, care a stat si pe la bariera blejoi.... Te ia cu alepative de genul dragule, iubitule, scumpule... Vezi ca e foarte NEglijenta cu corpul ei (atentie este o formulare speciala.... Datorita unor oferte d ale ei.). Atat am de zis!

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 18.01.2022 la 6:28, emachines a spus:

Exact in zona aia am prins o bruneta 25-26 ani săptămâna trecută tot. Are un Pierce in nas și e înaltă frumoasa și la fata curată. Mi a făcut un oral atât de lent și de adânc ca îmi venea sa ma urc pe bord de placere 😅

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...