Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 8 minute, BologV a spus:

E o firmă lângă restaurantul Nabucco 

Tacrom este o firma pe str Marasesti, langa giratoriul de la parcul municipal Vest. langa ei este FREESTAR, spalatorie auto. Dupa podul nou de la Vest, catre centura......

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști

https://www.google.com/amp/s/alephnews.ro/guvern/ue-a-aprobat-o-cota-pentru-femei-in-conducerea-marilor-companii/amp

Domnișoara Anne cred că va fi în curând președintele consiliului director, prin legislația UE. O să mă străduiesc să îi dau bine cu limba în fund și la clitoris, că poate facem o colaborare ca între noi, patronii, când o fi. 😛

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
La 20.05.2022 la 9:57, Ionionutzu a spus:

In masina, Undeva pe sub podul de la blejoi, au un loc mai ferit.

https://www.libertatea.ro/stiri/un-pod-din-neamt-inaugurat-anul-trecut-de-autoritati-s-a-prabusit-un-barbat-a-fost-ranit-4167114/amp

Eu nu mai stau sub poduri în România... Mai bine la boscheți 😆

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salutare la colegi!

Înspre București, mai găsim ceva " domnițe " numa' bune de capsat, evident, la marginea drumului, in pădurice, etc??

Mă interesează localitățile, intervalele orare, dame după care v-ați rupe falusurile, chestii, sfaturi, stuff like this..

P s: N-am uitat sa mulțumesc anticipat! 😃

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 05.06.2022 la 18:29, Anne_tacrom a spus:

💣Bunaa tuturor !! Vreau sa va spun ca de mâine  voi activa și in casă pentru cei interesați . 
 

De la ora 10:00 pana la ora 18:00 voi fi acasă.

Serviciile mele sunt :

♦️Oral protejat 

♦️Oral neprotejat (in funcție de igiena ) 

♦️Finalizare orală 

♦️Finalizare corporala

♦️69

♦️Diferite fantezii

♦️Trio-ffm sau mmf  

♦️Masaj de relaxare 

Preturile mele sunt de 150 fin 300 ora 

(fin durează 30 de min iar o ora 60 de min ) 

 

💣Iar seara de la ora 21:00 voi fi la parcul de la west mai exact imediat după sensul giratoriu ( vis a vis de tacrom ) 

Pretirile sunt :

♦️50-oral 

♦️100-combinat 

Oral neprotejat ( in funcțiile de igienă) și este 20 extra. 
 

Petru alte detali ma găsiți la  nr de tel 0722128938. Va pup 🥰

C38E999F-5A2D-4113-812C-097BC80128FE.jpeg

Esti prin zona ? :d

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
On 6/15/2022 at 5:15 PM, g.star89 said:

Salutare la colegi!

Înspre București, mai găsim ceva " domnițe " numa' bune de capsat, evident, la marginea drumului, in pădurice, etc??

Mă interesează localitățile, intervalele orare, dame după care v-ați rupe falusurile, chestii, sfaturi, stuff like this..

P s: N-am uitat sa mulțumesc anticipat! 😃

pustiu total tot drumul pana la bucuresti. doar in padure la balotesti mai sta o ciorita, la intersectia cu str zorilor, dar e politie mereu acolo si nu merita.. i-a prins si google street viewul

https://goo.gl/maps/FBiSb6rquRDGohBdA

cu exceptia fetelor consacrate, prestatiile la strada in general sunt proaste sau foarte proaste - o muie cu dintii peste prezervativ, stil masina de cusut si strans cat mai tare ca sa termine fraieru

la modul general, preturile oricum sunt penibile, oscileaza undeva intre 60-70 lei pt oral si 100-130 lei pt combinat

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Salut băieți, mi-au spus doi tovarăși de ai mei, din grupuri diferite, de existența unei doamne slăbuță brunetă matură care stă seara după 18 pe la Kaufland nord sau la Spitalul Județean. Unul a zis că a văzut-o de mai multe ori dar nu îi plac femeile slabe, celalalt că era cu nevasta de fiecare dată. Amândoi au zis că o vede stand mai retrasă, în ambele locuri, sau pe bordură. Știe cineva ceva de ea ? 

Link spre comentariu
12 hours ago, Proford said:

Salut băieți, mi-au spus doi tovarăși de ai mei, din grupuri diferite, de existența unei doamne slăbuță brunetă matură care stă seara după 18 pe la Kaufland nord sau la Spitalul Județean. Unul a zis că a văzut-o de mai multe ori dar nu îi plac femeile slabe, celalalt că era cu nevasta de fiecare dată. Amândoi au zis că o vede stand mai retrasă, în ambele locuri, sau pe bordură. Știe cineva ceva de ea ? 

Si eu sunt interesat de acest subiect, daca aflii ceva lasa-mi un mesaj aici te rog.

Link spre comentariu
18 hours ago, Proford said:

Salut băieți, mi-au spus doi tovarăși de ai mei, din grupuri diferite, de existența unei doamne slăbuță brunetă matură care stă seara după 18 pe la Kaufland nord sau la Spitalul Județean. Unul a zis că a văzut-o de mai multe ori dar nu îi plac femeile slabe, celalalt că era cu nevasta de fiecare dată. Amândoi au zis că o vede stand mai retrasă, în ambele locuri, sau pe bordură. Știe cineva ceva de ea ? 

Poti sa-mi dai cateva detalii mai exacte cu locul unde sta??

Link spre comentariu
Vizitator vasile_69_69
Reputație: 0
18 hours ago, Proford said:

Salut băieți, mi-au spus doi tovarăși de ai mei, din grupuri diferite, de existența unei doamne slăbuță brunetă matură care stă seara după 18 pe la Kaufland nord sau la Spitalul Județean. Unul a zis că a văzut-o de mai multe ori dar nu îi plac femeile slabe, celalalt că era cu nevasta de fiecare dată. Amândoi au zis că o vede stand mai retrasă, în ambele locuri, sau pe bordură. Știe cineva ceva de ea ? 

Ce tovarasi ai bai 

Baieti buni seara fac posta curvele la drumu mare 😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
Acum 4 ore, emachines a spus:

Unde e asta

Fix marcajul pietonal spre McDonald's Nord, pe sensul dinspre Ploiești Centru spre Cablul Românesc (unde stai la semafor, tramvaiul merge la dreapta și linia taie benzile). Înțelegi? 

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu

Am mai intervenit,in legătură cu .. această Ane de la Tacrom.

Părerea mea, personală...nu se merită.

Ce interese sunt ,nu știu,dar,cât va avea clienți,și mă refer la cei care o promovează,nu întrezăresc nici o schimbare in servicii și comportament.

Cu sinceritate !!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 22 ore, Pagubitul a spus:

Fix marcajul pietonal spre McDonald's Nord, pe sensul dinspre Ploiești Centru spre Cablul Românesc (unde stai la semafor, tramvaiul merge la dreapta și linia taie benzile). Înțelegi? 

 

   Am dat aseara cateva ture prin zona Mc  pana la sensul care este dupa Rompetrol   in intervalul 18.15.....19.15...am trecut si pe la Judetean  si nici o doamna " suspecta " in asteptarea cuiva nu era prin zona . A aparut mai tarziu ? A marcat careva la dansa ?

 

Bafta 

Link spre comentariu
8 hours ago, cosmi_ale85 said:

 

   Am dat aseara cateva ture prin zona Mc  pana la sensul care este dupa Rompetrol   in intervalul 18.15.....19.15...am trecut si pe la Judetean  si nici o doamna " suspecta " in asteptarea cuiva nu era prin zona . A aparut mai tarziu ? A marcat careva la dansa ?

 

Bafta 

Cred ca e cioaca, am trecut si eu de mai multe ori in zile diferite, nu e nimeni. Plus ca cine a zis de ea a mai fost activ pe aici si nu a raspuns la intrebarile mele.

Link spre comentariu

Acum 53 minute, Ionionutzu a spus:

Cred ca e cioaca, am trecut si eu de mai multe ori in zile diferite, nu e nimeni. Plus ca cine a zis de ea a mai fost activ pe aici si nu a raspuns la intrebarile mele.

Nu mereu stau ele în același loc pentru că le cunoaște multă lume și le e teamă de amenzi. Trebuie să ai ochiul format.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...