Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

Vizitator vasile_69_69
Reputație: 0
7 hours ago, LoverBoy1980 said:

O pustoaică, acum vreo 10 15 minute, micuță de statură, pantaloni scurți și maieu, 150 200 m mai sus de spitalul județean. Nu am putut să opresc, dar părea interesantă.

Te a lasat frana varule unde ai oprit in gard in sant in pula in camp la dracu sa te ia ambalat transat asasinat

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
12 minutes ago, Belmondo3 said:

Salut!! Știți cumva dacă găsim ceva la ora asta pe afara? 💣

la judetean.. in fata la decathlon.. in spate la leroy merlin in giratoriu.. pe tot traseul ploiesti-breaza.. pe centura ploiestiului la iesire spre A3.. pe centura de est intre liceul barcanesti si manastirea ghighiu.. in fata la di-bas.. la sensul giratoriu de la harry 

nu stiu la ce te ajuta ca sunt proaste gramada majoritatea 

  • Like 3
Link spre comentariu
La 13.08.2022 la 12:58, dr_ciomu a spus:

la judetean.. in fata la decathlon.. in spate la leroy merlin in giratoriu.. pe tot traseul ploiesti-breaza.. pe centura ploiestiului la iesire spre A3.. pe centura de est intre liceul barcanesti si manastirea ghighiu.. in fata la di-bas.. la sensul giratoriu de la harry 

nu stiu la ce te ajuta ca sunt proaste gramada majoritatea 

La judetean noaptea ,e ceva ?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
Acum 36 minute, dr_ciomu a spus:

 lukoil de langa giratoriu centura

Care anume, ăla de la Selgros sau ăla de la Tatarani sau care? 

La Coca Cola etc. e parcare de TIR-uri, ar trebui să fie pizdă de vânzare. Plus salariatele alea, poate vor să își completeze veniturile... 😁

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
32 minutes ago, Pagubitul said:

Care anume, ăla de la Selgros sau ăla de la Tatarani sau care? 

La Coca Cola etc. e parcare de TIR-uri, ar trebui să fie pizdă de vânzare. Plus salariatele alea, poate vor să își completeze veniturile... 😁

lukoilul de la nord, de langa brico depot

si pe langa astea ar mai fi totusi cateva locuri de noapte.. in fata la hanul soferilor blejoi, in fata la di-bas si in parcarea de tiruri de langa parcul bucov. cam asta e tot 

oricum, singurele variante notabile sunt cele consacrate.. baba fara gat de la mol si vechea noastra prietena de la paulesti/petrom 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 03.08.2022 la 19:49, alexandru_2705 a spus:

am fost, 50 oral 100 combinat, fata curata fara fite a facut un oral corect nu pe graba cu supt de oo inconvenientul ramane traficul intens in zona si posibilitatea de a fi vazut.

Mai sta acolo ? 

Link spre comentariu
On 8/8/2022 at 1:29 PM, LoverBoy1980 said:

O pustoaică, acum vreo 10 15 minute, micuță de statură, pantaloni scurți și maieu, 150 200 m mai sus de spitalul județean. Nu am putut să opresc, dar părea interesantă.

Am fost eu la ea acum vreo doua saptamani, dupa primul minut te grabeste si din 20 in 20 de secund, nu am auzit decat vesnicul "nu mai termini o data"

 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 27 minute, Ionionutzu a spus:

Este o blonda in spate la decathlon la strada dinspre buna, vreun coleg care sa ne spuna daca are servicii bune?

Cand ai vazut-o, colegu?

Sunt acum 16:10 in spate la Decathlon si nicio miscare, mai astept poate e ocupata😂

  • Like 1
Link spre comentariu
La 06.09.2022 la 15:42, Ionionutzu a spus:

Este o blonda in spate la decathlon la strada dinspre buna, vreun coleg care sa ne spuna daca are servicii bune?

Am trecut si eu pe acolo pe la 19:00 dar nu era nimic, doar 2 de etnie până în sens la decathlon, care sunt mai mereu acolo în zonă. Pustoaica din zona județean a mai văzut-o cineva? Am trecut de 2 ori pe acolo la prânz și nimic. 

Link spre comentariu

18 hours ago, adyadyyy said:

Am trecut si eu pe acolo pe la 19:00 dar nu era nimic, doar 2 de etnie până în sens la decathlon, care sunt mai mereu acolo în zonă. Pustoaica din zona județean a mai văzut-o cineva? Am trecut de 2 ori pe acolo la prânz și nimic. 

Blonda am vazuto in prima parte a zilei 10-15 si am vazut-o mereu.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...