Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

  • Oras:PRAHOVA
  • Oras:PRAHOVA

Tipa burenta de sub podul de la campina e praf . . . Graba mare , figuri si sta cu pestele in telefon ( are o casca in ureche) 

Eu iam zis cat sa ii dau sa scoata sanii afara si la intrebat pe 🐟 cica 70 lei sa ii vad sanii si dupa sa ii mai dau 70 daca vreau oral😃 i-am mai dat 10 lei sa nu raman ca prostu fara bani si neterminat un +🐟 ca a fost baiat bun si a lăsat-o 🤣🤣🤣🤣 .

Are sanii frumoși si o suge binisor dar e totul mecanic si zice hai ca asa ramai ca a expirat timpul.

Pacat de ea ca arata bine dar e de EVITAT nu aruncați banii degeaba!

  • Like 1
  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 05.10.2021 la 12:37, djalex21 a spus:

Tipa burenta de sub podul de la campina e praf . . . Graba mare , figuri si sta cu pestele in telefon ( are o casca in ureche) 

Eu iam zis cat sa ii dau sa scoata sanii afara si la intrebat pe 🐟 cica 70 lei sa ii vad sanii si dupa sa ii mai dau 70 daca vreau oral😃 i-am mai dat 10 lei sa nu raman ca prostu fara bani si neterminat un +🐟 ca a fost baiat bun si a lăsat-o 🤣🤣🤣🤣 .

Are sanii frumoși si o suge binisor dar e totul mecanic si zice hai ca asa ramai ca a expirat timpul.

Pacat de ea ca arata bine dar e de EVITAT nu aruncați banii degeaba!

Confirm cele spuse mai sus, fata este buna dar atitudinea este una 0...E clar de evitat, numai pe repede înainte și nici măcar sa o atingi nu poți...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0720123456
  • Oras:Buzau
  • Telefon: 0720123456
  • Oras:Buzau

La Di bas - reprezentata Opel am intalnit la ceas de seara o bruneta cu buze cărnoase, deci promitatoare dar nu recomand indianca pt ca e pe prăduială !!!

Am luat-o pt oral, o scurta descarcare pe 50 ron si cand am adus-o inapoi ca vrea 100, povestii,  ca a stat prea mult si a pierdut client, nu i-am dat dar ma scârbit tentativa si amenintarile nesimtitei.

Doar panarame am intalnit in acest loc, data viitoare revin sa ii bag o surubelnita in gat ! 😈😼👉👌:felatie:atm

 

 

  • Haha 1
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 35 minute, tanar_si_nelinistit a spus:

La Di bas - reprezentata Opel am intalnit la ceas de seara o bruneta cu buze cărnoase, deci promitatoare dar nu recomand indianca pt ca e pe prăduială !!!

Am luat-o pt oral, o scurta descarcare pe 50 ron si cand am adus-o inapoi ca vrea 100, povestii,  ca a stat prea mult si a pierdut client, nu i-am dat dar ma scârbit tentativa si amenintarile nesimtitei.

Doar panarame am intalnit in acest loc, data viitoare revin sa ii bag o surubelnita in gat ! 😈😼👉👌:felatie:atm

 

 

cred ca e tipa care e mentionata la paginile 116 - 117 din acest topic

"Atentie.....povestesc din patania unui prieten din seara asta, in jur de ora 23.30- 24.00,  in parcarea de tiruri de la Parc Bucov pana in podul peste Teleajen, 2 traseiste brunete botoxate, a luat-o pe una si cand terminat si sa plece (bineinteles ca i-a platit inainte), curva i-a smuls cheile din contact si l-a amenintat ca cheama baietii si alte menintari daca nu ii da toti banii din portofel....el de frica i-a dat toti banii (vreo 3-4 milioane) ca sa ii dea curva cheile inapoi....MARE ATENTIE..."

 

"Un sfat prietenesc... 

Nu opriți seara la sens bucov!!!

E o stoarfa care amenință că e **spam editat** și va face de bani cu băieții de numa' numa... Tocmai ce a pățit -O în tovarăș 

Un oral l-a costat 1000 lei plus amenințări ca dacă nu ii mai aduce încă 1000 vin băieții după el..."

  • Haha 3
Link spre comentariu
La 12.10.2021 la 4:17, alexxx081 a spus:

cred ca e tipa care e mentionata la paginile 116 - 117 din acest topic

"Atentie.....povestesc din patania unui prieten din seara asta, in jur de ora 23.30- 24.00,  in parcarea de tiruri de la Parc Bucov pana in podul peste Teleajen, 2 traseiste brunete botoxate, a luat-o pe una si cand terminat si sa plece (bineinteles ca i-a platit inainte), curva i-a smuls cheile din contact si l-a amenintat ca cheama baietii si alte menintari daca nu ii da toti banii din portofel....el de frica i-a dat toti banii (vreo 3-4 milioane) ca sa ii dea curva cheile inapoi....MARE ATENTIE..."

 

 

"Un sfat prietenesc... 

Nu opriți seara la sens bucov!!!

E o stoarfa care amenință că e **spam editat** și va face de bani cu băieții de numa' numa... Tocmai ce a pățit -O în tovarăș 

Un oral l-a costat 1000 lei plus amenințări ca dacă nu ii mai aduce încă 1000 vin băieții după el..."

Fatalau , stii cum pleca o stanga in botu ei ? Bamm isi aduna dinti din masina 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Chiar acum, Georgeus a spus:

Du te n pula mea, 🤣🤣 cum ma? Nu stiam ca exista genul asta de filme :))) decat tu puteai sa te uiti la asa ceva :)

Asta e vechi, de 2 decenii. 

Aveam unele mai tari, dar nu le mai găsesc 🥶

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Deși nu mai opresc demult la traseiste(excepție anul trecut tipa de la Tancabesti) îmi place să citesc topicul căci imi trezeste amintiri frumoase. Prima data când am văzut era prin 93, într o parcare din Ungaria unde o tipa mișto făcea oral prin geamul coborât de la portiera din dreapta. Nu am înțeles care era treaba dar mi a explicat un coleg de călătorie mai versat. Apoi au apărut și la noi, la km 6 și centura București. Veneam de la mare cu soția și era una îmbrăcată sumar la pădure la Tunari și bătea vântul. Nevasta mea a zis "Săracă, cine o fi lăsat o acolo pe vantul asta?" M a umflat râsul și când i am explicat, nu m a crezut mi a zis ca sunt pervers. Mai departe a mai văzut una și așa s a holbat la ea, ca tipa a ridicat fusta și i a arătat pizda. Nevasta mea a avut un recul în scaun și n a mai zis nimic. Am amintiri frumoase cu traseistele pe care le găseai oriunde în țară și am avut noroc doar de fete bune, foarte multe basarabeance în anii aceia, noroc pe care vi l doresc și vouă. 

  • Like 2
  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hai sa va ajut si eu putin.

La padure la Romanesti (sensul spre Ploiesti), era o brunetica bunicica. Parca 70 cu 100 combinat a zis. 

La padurice dupa aeroportul Otopeni, erau 2 tipe, una mai grasuta si una ceva mai bunicica. Am vorbit cu tipa mai bunicica si zicea ca 120 cu 150 combinat. Mi s-a parut mult si i-am si zis asta, i-am zis ca la banii astia se gasesc la locatie. A zis ca lasa la 80 normalul in boscheti si am zis pas. 

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 11 ore, smoke1 a spus:

Hai sa va ajut si eu putin.

La padure la Romanesti (sensul spre Ploiesti), era o brunetica bunicica. Parca 70 cu 100 combinat a zis. 

La padurice dupa aeroportul Otopeni, erau 2 tipe, una mai grasuta si una ceva mai bunicica. Am vorbit cu tipa mai bunicica si zicea ca 120 cu 150 combinat. Mi s-a parut mult si i-am si zis asta, i-am zis ca la banii astia se gasesc la locatie. A zis ca lasa la 80 normalul in boscheti si am zis pas. 

Și astea merg la "țeapă" și bălăcăreală!? Dacă e așa, mă duc să le propun să le fac un bot pe 6lei, să îmi plătească măcar benzina până acolo. 😁

  • Haha 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...