Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Astazi venind dinspre Ploiesti, la padure la Saftica erau 2 bunaciuni. Am oprit si am intrebat cat costa normalul, mi-a zis una din ele ca doar normal 80 lei. Din pacate nu prea mai aveam bani la mine si am plecat. Inainte sa plec, am intrebat pana la ce ora sunt de gasit pe acolo si mi-au zis ca ora 19-20. Ciudat pentru ca am mai trecut pe acolo la ora aia si nu le-am mai vazut.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
1 oră în urmă, smoke1 a spus:

Astazi venind dinspre Ploiesti, la padure la Saftica erau 2 bunaciuni. Am oprit si am intrebat cat costa normalul, mi-a zis una din ele ca doar normal 80 lei. Din pacate nu prea mai aveam bani la mine si am plecat. Inainte sa plec, am intrebat pana la ce ora sunt de gasit pe acolo si mi-au zis ca ora 19-20. Ciudat pentru ca am mai trecut pe acolo la ora aia si nu le-am mai vazut.

80lei, în pizdă cu gumă, la șosea?! Atunci la hogeac cât să fie, 100€/10minute?! 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

si cum plm "doar normal".. pai si cine o scoala? ma-sa? :)) 

in loc de oral probabil avem inclusa o laba facuta cu pamant sub unghii, si evident o deversare de sloboz in cauciuc asa tangential cu pizda..

pretul e aberant oricum pt o asemenea experienta

Link spre comentariu
Vizitator vasile_69_69
Reputație: 0
On 7/2/2022 at 7:41 PM, Proford said:

Nu mereu stau ele în același loc pentru că le cunoaște multă lume și le e teamă de amenzi. Trebuie să ai ochiul format.

Adevaru e ca trebuie sa fii super destept sa dai o muita pe camp trebuie ochiu format si e greu de tot 😂

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
54 minutes ago, dr_ciomu said:

si cum plm "doar normal".. pai si cine o scoala? ma-sa? :)) 

in loc de oral probabil avem inclusa o laba facuta cu pamant sub unghii, si evident o deversare de sloboz in cauciuc asa tangential cu pizda..

pretul e aberant oricum pt o asemenea experienta

Eu prefer doar normal, mi se scoala repede. Daca tot incepi cu: "cum ti se scoala?", daca e sa dai intai muie, cum faci? nu tot trebuie sa iti puna prezervativul? ti-l pune pe pula nesculata? :)))

Si da! prefer sa dau 70-80 lei pe normal decat sa dau 120-130 pe combinat la strada. De ce? mai pun putin si merg la locatie si sunt alte conditii. Asta cu "la strada", merita doar daca e ceva mai atractiv fizic pentru o descarcare rapida...

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

muie cu prezervativ? 😂😂.. in fine..

nu merita, asta e ideea. exista variante in ploiesti la camera cu 100 lei.. prestatie f buna, igiena, conditii decente etc.. si faci ce vrea pl ta.. oral, normal, 69 etc

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 6 ore, dr_ciomu a spus:

muie cu prezervativ? 😂😂.. in fine..

nu merita, asta e ideea. exista variante in ploiesti la camera cu 100 lei.. prestatie f buna, igiena, conditii decente etc.. si faci ce vrea pl ta.. oral, normal, 69 etc

La strada sa dai mue fără prezervativ trebuie să fi curajos 🤣

  • Haha 1
  • Confuz 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salutare la confutadores! 

Astăzi, in jurul orei 13:03-13:04, am zărit brunețica din dreptul Decathlon-ului, aranjată, stilată, accesorizată frumos, fiind slăbuță și înaltă, pe la 1.75-1.80m

Sincer să fiu, nu prea credeam că e așa ok, după cum au mai scris și alții, pentru că, cu părere de rău, dar mulți și fabulati pe aici, plus de asta, după cum știți bine, gusturile nu se discută.

Pentru mine, clar, e o opțiune de luat in calcul și de testat, zilele următoare, și voi reveni cu detalii ulterioare.

Până atunci, ciocane tari! 

Link spre comentariu
2 hours ago, g.star89 said:

Salutare la confutadores! 

Astăzi, in jurul orei 13:03-13:04, am zărit brunețica din dreptul Decathlon-ului, aranjată, stilată, accesorizată frumos, fiind slăbuță și înaltă, pe la 1.75-1.80m

Sincer să fiu, nu prea credeam că e așa ok, după cum au mai scris și alții, pentru că, cu părere de rău, dar mulți și fabulati pe aici, plus de asta, după cum știți bine, gusturile nu se discută.

Pentru mine, clar, e o opțiune de luat in calcul și de testat, zilele următoare, și voi reveni cu detalii ulterioare.

Până atunci, ciocane tari! 

Astept cu nerabdare recenzia ta, si eu am zarit-o de 2 ori dar nu am reusit sa o prind.

Link spre comentariu
3 hours ago, Proford said:

Salut băieți,  în spate la Carrefour pe ruta ocolitoare, o brunetică slim, intr-o rochie portocalie. Ora 14,50. Nu am putut opri ca eram cu mașina de serviciu și este cunoscută de ff mulți. 

Sigur nu era in sensul giratoriu de la Metro?

Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști

Prostituată anorexică la giratoriul de la METRO, la intrarea spre Decathlon. 

Slabă, uscată, rochie albă, sandale negre. 

A luat-o o dubă albă, poate o păcălește să mănânce pufuleți, măcar. 

Link spre comentariu
Vizitator sinner21
Reputație: 0
6 minutes ago, Malone2022 said:

E @sinner21 la stradă în față la LIDL nord, a ieșit de la schimbul 1 și mai face un ban cinstit că e amărât și el. Aveți grijă totuși cu el, nu faceți nimic neprotejat, ca are toate bolile cu S. 🤣

Malone, esti mic.  Intreaba-ti coardele de Oslo. Daca le mai pui sa iti dea mesaj cand le fut le pun sa te cheme sa vad face 2 face cat de bombardier esti. Ciocu mic, stimabile, ca altfel o patesti. Si de data asta ma asigur eu ca te baga la bulau. :)

Link spre comentariu
  • Oras:PLOIEȘTI
  • Oras:PLOIEȘTI
Acum 2 minute, sinner21 a spus:

Malone, esti mic.  Intreaba-ti coardele de Oslo. Daca le mai pui sa iti dea mesaj cand le fut le pun sa te cheme sa vad face 2 face cat de bombardier esti. Ciocu mic, stimabile, ca altfel o patesti. Si de data asta ma asigur eu ca te baga la bulau. :)

Ești comic rău copilaș, te uiti prea mult la seriale polițiste. 

Link spre comentariu
Vizitator sinner21
Reputație: 0
10 minutes ago, Malone2022 said:

Ești comic rău copilaș, te uiti prea mult la seriale polițiste. 

Ai baut apa din calorifer?

Link spre comentariu
Vizitator sinner21
Reputație: 0
2 hours ago, Malone2022 said:

Vărule vin-o cu ceva mai interesant, că-mi pierd interesul pt a-mi mai bate joc de soarta ta 😂

La 51 de ani am crezut ca esti mai luminat. 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

ora 16.10 in fata la di-bas, o gipsanca mai plinuta dar buna rau la corp, intr-o rochita portocalie cu inca o colega anorexica (cred ca i-a furat toata mancarea). pana am intors masina deja disparuse.. e posibil sa mai fie si acum

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Anul trecut era la Petromul de la Metro o brunetă care avea niște pete pe mână, știe cineva dacă mai e în zonă? Sau cum as putea sa dau de ea? 

Am fost de vreo 3-4 ori la ea și făcea un oral demențial 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...