Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Locuri "traseiste"

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
2286 raspunsuri in acest thread

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#61 anndreei

anndreei

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 9 Postari:
  • Inscris la:
    24 februari 2013

Postat 08 januari 2014 - 03:11

Salutare... mai stie cineva locuri traseiste si cam care sunt preturile ?

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#62 ionut_s80

ionut_s80

Serious Contributor

• Curvar Ucenic
  • PipPip
  • 42 Postari:
  • Inscris la:
    13 juni 2012

Postat 09 januari 2014 - 02:19

Salutare... mai stie cineva locuri traseiste si cam care sunt preturile ?

Acum vreo saptamana, in jurul orelor 18:00 am ocolit carrefoure-ul pe centura,pe noul pod, la intrarea in ploiesti si am iesit exact peste drum de sediul fancurier intr-o mica intersectie, statea o fatuca acolo si se tot uita in stanga si-n dreapta dupa cine opreste.Nu am putut opri sa intreb pt ca aveam companie dar nu arata rau, cam 1,60m, 45-50 kg, dragutica la fata. Aviz amatorilor !

• 0

#63 anndreei

anndreei

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 9 Postari:
  • Inscris la:
    24 februari 2013

Postat 09 januari 2014 - 02:16

Acum vreo saptamana, in jurul orelor 18:00 am ocolit carrefoure-ul pe centura,pe noul pod, la intrarea in ploiesti si am iesit exact peste drum de sediul fancurier intr-o mica intersectie, statea o fatuca acolo si se tot uita in stanga si-n dreapta dupa cine opreste.Nu am putut opri sa intreb pt ca aveam companie dar nu arata rau, cam 1,60m, 45-50 kg, dragutica la fata. Aviz amatorilor !

ms ionut .. mai asteptam informari despre fata asta .. sau despre altele care lucreaza in ploiesti sau in imprejurimi

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#64 doto

doto

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 7 Postari:
  • Inscris la:
    28 juli 2012

Postat 09 januari 2014 - 11:27

Locurile unde stau fetele in jurul Ploiestiului sunt bine cunoscute, si au fost expuse destul de bine.

Poate iarna nu mai apar asa de des la lucru, dar de ex. ieri pe centura de Vest , in dreptul triajului era la treaba o fatuca care are si topic aici. Nu are rost sa detaliez actiunea si preturile, pt ca am facut-o deja in trecut pe topicul ei.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#65 lau1

lau1

Find yourself till is not too late!

• Maistru Curvar
  • 59 Postari:
  • Inscris la:
    17 februari 2012

Postat 21 januari 2014 - 09:50

Ionut, duminica seara eram in trecere pe acolo in jurul orei 19:00, intr-adevar era o tipa in acea intersectie cu ceva in mana, probabil o plasa. Am oprit eu din curiozitate. Tipa era dragutica la fata nu parea a face traseul, din pacate m-a luat gura pe dinainte si am intrebat-o direct de servicii. Vroia doar sa mearga pana la intersectia semaforizata inainte. Am primit cateva injuraturi zdravene. Probabil ca lucreaza in Carefour sau la mall si face naveta.

Sper ca am fost de ajutor daca era vorba de aceeasi persoana.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#66 lau1

lau1

Find yourself till is not too late!

• Maistru Curvar
  • 59 Postari:
  • Inscris la:
    17 februari 2012

Postat 21 januari 2014 - 09:59

Locurile unde stau fetele in jurul Ploiestiului sunt bine cunoscute, si au fost expuse destul de bine.

Poate iarna nu mai apar asa de des la lucru, dar de ex. ieri pe centura de Vest , in dreptul triajului era la treaba o fatuca care are si topic aici. Nu are rost sa detaliez actiunea si preturile, pt ca am facut-o deja in trecut pe topicul ei.

Acum in aceasta perioada activeaza o tipa cum iesi din rondul din zona Carefour si intrii la Decathlon. Este pozitionata intr-o zona putin luminata, are o pozitie destul de strategica si usor de abordat. Am luat-o eu in masina intr-una din serile cu ceata si te duce undeva in spatele Decathlonului pe soseaua aceea. Pretul era de 30RON un oral. Era infofofolita, moarta de frig si chiar racita. Nu am vazut-o bine la fata. E ceva naspa, am lasat-o de unde am luat-o si i-am dar 10 lei pentru deranj. Nu m-am incumetat cu aceasta specie. Era prea distrusa. In plus de asta dupa ce am abandonat am observat un miros neplacut in masina incat a trebuit sa merg cativa km cu geamul deschis.

Eu nu o recomand.Poate aveti voi curajul.

Seara buna!

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#67 sanglierx

sanglierx

Serious Contributor

• Curvar Ucenic
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 Postari:
  • Inscris la:
    30 december 2011

Postat 30 januari 2014 - 10:54

Am vazut si eu specimen intr-o seara , dar cand am oprit sa vb ,m-am speriat si sus am fost.40oralu si 50 normal,cica te ducea ea la un transit sau ceva de genul.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#68 >smokeyy0726<

smokeyy0726

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 393 Postari:
  • Inscris la:
    13 februari 2012

Postat 27 februari 2014 - 01:31

Au reaparut fetele p traseu?

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#69 dozadesex

dozadesex

Maistru Curvar

• Curvar Ucenic
  • PipPip
  • 117 Postari:
  • Inscris la:
    28 mei 2012

Postat 28 februari 2014 - 11:10

Au reaparut... am vazut una la iesire din ploiesti, zona Borcan( fostul turn de politie, vis-a-vis de poliserv) parea cam matura pe la 30+ de ani, dar arata binisor, pe tocuri cu pantaloni negrii mulati, geaca neagra. (am vazut-o din masina, am redus viteza ca sa o pot vedea mai binisor)  Iar o alta fata chiar draguta si tanara am vazut-o la iesire din bucov spre chitorani unde este acel indicator Casa Pescarilor... sau ceva de genul. Arata bine tipa... pantaloni mulati, tinerica, satena. Daca ajungeti pe la ea si presteaza ok sfatuiti-o sa isi ia si ea  o locatie sau un nr de telefon pentru servicii. Mai le-am vazut si pe vesnicele de la parc bucov... fetele cu 2R  . Bafta la descoperiri si mare grija cu igiena la fetele acestea. 

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#70 sanglierx

sanglierx

Serious Contributor

• Curvar Ucenic
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 Postari:
  • Inscris la:
    30 december 2011

Postat 05 maart 2014 - 10:37

salut,

am dat si eu o tura in sear asta pe la periferie, acum juma de ora ,dar nu mare  la nord am gasit vesnicele indigene iar pe centura spre Bucov pe lalga Motoffly,am zarit o fatuca matura dar mi s-a parut de etnie.Din pacate avem o masina de militie in spate si nu am putut opri pentru detalii.revin dupa sapaturi. :laugh2

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#71 sanglierx

sanglierx

Serious Contributor

• Curvar Ucenic
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 Postari:
  • Inscris la:
    30 december 2011

Postat 05 maart 2014 - 10:38

ce insemna 2R? :offtopic

• 0

#72 duru 400

duru 400

Maistru Curvar

• Curvar Ucenic
  • PipPip
  • 57 Postari:
  • Inscris la:
    07 maart 2013

Postat 06 maart 2014 - 07:37

ce insemna 2R? :offtopic

rrom cu esenta de rrom
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#73 >cosmi_ale85<

cosmi_ale85

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 537 Postari:
  • Inscris la:
    10 oktober 2012

Postat 07 april 2014 - 09:50

Saluare ,

A mai zarit cineva ...ceva pe undeva  ? ...Sa fie cat de cat si ferit ...si calitativ ? :))

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#74 geluboieru

geluboieru

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 22 Postari:
  • Inscris la:
    13 februari 2014

Postat 07 april 2014 - 10:46

Care e topicul tipei de la triaj ?

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#75 marian 06

marian 06

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 30 Postari:
  • Inscris la:
    29 december 2011

Postat 24 april 2014 - 08:21

salutare!i ieri am trecut prin chitorani si pe dreapta in locul care face legatura cu popasul vanatorilor,am zarit o brunetica super draguta stiti ceva de ea?o noapte buna sa aveti

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#76 gabriel6969

gabriel6969

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 25 Postari:
  • Inscris la:
    25 november 2011

Postat 24 april 2014 - 09:41

Ieri am trecut prin dreptul intrarii la Triaj.Era o fatuca subtirica in rochie mulata si bunaaaaaa rau de tot.tocmai intrase o masina sa vb cu ea.Nu am putut sa ma uit mai bine ca eram in viteza si cu Legitima langa mine.Si ea s-a uitat! :snap

• 0

#77 sanglierx

sanglierx

Serious Contributor

• Curvar Ucenic
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 Postari:
  • Inscris la:
    30 december 2011

Postat 05 mei 2014 - 06:31

kieri in jurul orei 19 era pe la petromul de la bucov un specimen, cu un minijup, de la departare parea ok insa cand s-a intors cu fata m-am speriat si am fugit,mai e tipica Andreea de la Mcdonald's la nord.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#78 >cosmi_ale85<

cosmi_ale85

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 537 Postari:
  • Inscris la:
    10 oktober 2012

Postat 22 mei 2014 - 08:42

va salut ,

ceva noutati pe undeva  , ceva mai delicat ? mai ferit ?

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#79 ally827

ally827

VIP Member

• Curvar Ucenic
  • PipPip
  • 133 Postari:
  • Inscris la:
    09 december 2011

Postat 22 mei 2014 - 08:46

"Delicat" la sosea?! La sosea stau numai "petardele".

• 0
"Constiinta nostra e un judecator ce nu da gres atata timp cat n-am ucis-o inca." Honore de Balzac

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#80 >cosmi_ale85<

cosmi_ale85

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 537 Postari:
  • Inscris la:
    10 oktober 2012

Postat 22 mei 2014 - 09:00

salut,

credeam ca ai un raspunas mai ok , nu doar asa sa se vada ca ai fost pe aici .

Legat de traseiste delicate  ....mi s-a intamplat sa iau la ocazie  bunaciuni care cu asta se ocupau ...iar cand le vedeai facand autostopul ...nici prin ganad nu iti trecea cu ce se ocupa ....

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi