Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

Sunt chiar la drumul national! Pe sensul catre Ploiesti gadesti bruneta pe drepta,un dreptul unui spatiu viran,pana in padure...iar blonda pe celalalt sens vreo 2-300 m mai in fata la un refugiu parcare! Eu trec zilnic si de vreo 3 zile vad doar bruneta,cred ca blonda e libera ðŸ˜

 

Altfel,mai atie cineva ceva se “ aia buna†de la Negoiesti?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Sunt chiar la drumul national! Pe sensul catre Ploiesti gadesti bruneta pe drepta,un dreptul unui spatiu viran,pana in padure...iar blonda pe celalalt sens vreo 2-300 m mai in fata la un refugiu parcare! Eu trec zilnic si de vreo 3 zile vad doar bruneta,cred ca blonda e libera ðŸ˜

 

Altfel,mai atie cineva ceva se “ aia buna†de la Negoiesti?

Eu am avut drum prin zona respectiva destul de des dar acolo am văzut doar o tipa foarte slaba și de etnie iar uneori o tipa cu corp și fata comună tot de etnie!
Link spre comentariu
  • Oras:targoviste
  • Oras:targoviste

Zilele trecute am fost cu gagica de la intersectia cu Paulesti...mi s a parut super ok...a inceput fata cu un oral ca sa se trezeasca ala mic...dupa am am puso sa stea capra si am linso in pasa si in cur pana si a dat drumu...chiar a recunoscut ca a avut orgasm..dupa ma terminat si pe mine cu un oral chiar ok.nu am simtit nici un miros deosebit..este curata

Unde mai exact sta? Si cam cum arata? Eu am facut dreapta spre Paulesti si pe la mijlocul padurii erau 2. Una roscata parca si una putin mai inalta si bruneta. Parea mai .atura. dar tocmai oprise politia la ele. E vreuna din astea.

Da-mi cateva indicii. Unde sta mai exact si la ce sa ma uit ca sa o r3cunosc

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Unde mai exact sta? Si cam cum arata? Eu am facut dreapta spre Paulesti si pe la mijlocul padurii erau 2. Una roscata parca si una putin mai inalta si bruneta. Parea mai .atura. dar tocmai oprise politia la ele. E vreuna din astea.

Da-mi cateva indicii. Unde sta mai exact si la ce sa ma uit ca sa o r3cunosc

Cel mai probabil se refera la palia aia care sta exact in intersectie (nu spre padure), bruneta, corp ok etc.

  • Like 1
Link spre comentariu

la ultimul refugiu la DN1 la intrarea in Tancabesti dinspre Ciolpani sta o capra blonda, craci lungi cur micut, pare sa aiba si ceva tzatze si atragatoare si la fata. A futut-o careva? Ceva detalii? Und3 te duce, care e scorul? Pe sensul opus sta o bruneta pe jumatate indianca, nu e rea nici ea, am trecut cam intre 11 si 14:00 si sunt acolo mereu

  • Like 1
Link spre comentariu

la ultimul refugiu la DN1 la intrarea in Tancabesti dinspre Ciolpani sta o capra blonda, craci lungi cur micut, pare sa aiba si ceva tzatze si atragatoare si la fata. A futut-o careva? Ceva detalii? Und3 te duce, care e scorul? Pe sensul opus sta o bruneta pe jumatate indianca, nu e rea nici ea, am trecut cam intre 11 si 14:00 si sunt acolo mereu

Na ca m-am trezit si eu...nu am citit ce se srisese inainte

  • Like 1
Link spre comentariu

Hehe

Am lovit-o pe blonda de la Tancabesti

Bunaciune, fratilor.

Oprit, 50 lei oralul, 80 combinatu, 50 normalu

Am ales normal, dupa m a corupt si pebtri oral😂😂

 

A pus preze, a inceput lent, soft, junioru nu se trezea, avea emotie de la locatia din padure 😂

Intr un final e intr o forma acceptabila, am purces la normal, belea mare, e stramta rau, finalizat mai greu, mi-a zis ca facea 2 in timpul ala.

 

Buna rau, merita de dat.

70 taxa finala cu discount

Pupat, plecat in continuare la fetele din capitala😂

 

Pe stanga mai in fata era si bruneta, statea sub un copacel

In padure te-a bagat, in masina? Eu ma temeam de vreo ambuscada...stiti voi

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

In padure te-a bagat, in masina? Eu ma temeam de vreo ambuscada... stiti voi

Omul prevazator are mereu un spray cu OC la buzunarul interior...

Si se duce intr-un loc mai retras, sa vada din timp eventualul militian nasol

(ca asta e adevaratul pericol: statul roman si al sau servitor). 

 

Alte rime n-am gasit.  :pepsi

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am lasat masina in refugiul de parcare.

M-am dus dupa ea in padure si am inceput actiunea.

 

Imi vedeam masina din drum, nu era nicio problema.

 

Militanul era ultima mea grija.

Mai teama imi era sa nu apara 2 d-astia de culoare si cine stie ce sa se intample.

  • Like 1
Link spre comentariu

Ieri am fost iar cu gagica de la Paulesti...la trezit pe ala mic la inceput cateva min si dupa am puso pe la spate si limbi in cur si pizda cat cuprinde...la ce cur frumos are pe la spate nu am putut sa rezist fara sa o ling.dupa ma terminat fata cu un oral in pozitia 69..actiunea in masina

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Ieri am fost iar cu gagica de la Paulesti...la trezit pe ala mic la inceput cateva min si dupa am puso pe la spate si limbi in cur si pizda cat cuprinde...la ce cur frumos are pe la spate nu am putut sa rezist fara sa o ling.dupa ma terminat fata cu un oral in pozitia 69..actiunea in masina

Da-i si sex vaginal, anal... E in nevoie mare, se pare. 

Este slaba,de etnie si sta chiar in intersectie... mai mult de atat cu ce sa te ajutam ca repetam aspectele astea de 3 pagini incoace

Are un "F" tatuat pe un umar, parca. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...