Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Cine e travestit?

Nu e travestit, ce aveti, e vorba de nebunica aia din intersectia cu Paulesti. Seara o gasiti la peco Petrom de langa metro. E uratica la fata, dar cand s-a urcat in masina, totul s-a schimbat o vedeam zana :) a vorbit frumos, mirosea foarte bine. Am vrut un oral, a zis ca face doar protejat. Are o piele extrem de fina si mirosea al naibi de bine ciorita. Oralul a fost bun, adanc dar cu "guma" una peste alta e ok. Imi pare rau ca nu am reusit sa o fut, am inteles ca se fute bine bine.
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Ai dreptate este curata si are pielea fina....nu stiu cat de bine se fute.. am facut decat oral...ia mie si eu ei

Daca scapa la pula si o turbezi bine inainte, sare-n pula de mai mare dragul. Mi-ar fi placut s-o luam in grup, la funduletul ala merita stimulare multipla. Da si squirt, daca prinzi stimularea potrivita, dar a vrut doar ziua cand putea sa-mi vada mainile inainte si a verificat sa ma sterg bine.   :felatie  :sexanal  

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Daca scapa la pula si o turbezi bine inainte, sare-n pula de mai mare dragul. Mi-ar fi placut s-o luam in grup, la funduletul ala merita stimulare multipla. Da si squirt, daca prinzi stimularea potrivita, dar a vrut doar ziua cand putea sa-mi vada mainile inainte si a verificat sa ma sterg bine. :felatie :sexanal

Nu cred ca accepta in grup, iti dai seama ca nu ne cunoaste. Cu siguranta o sa fie stresata si nu o merga bine treaba.
  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...