Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

La mine lucrurile decurg la fel de cate ori am fost...dau scaunele pe spate..o pun sa faca un pic oral sa se trezeasca juniorul...dupa o pun sa stea capra limbi in pizda si in cur pana o zapacesc...si dupa 69 si termin si eu.Eu asa am procedat mereu

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La mine lucrurile decurg la fel de cate ori am fost...dau scaunele pe spate..o pun sa faca un pic oral sa se trezeasca juniorul...dupa o pun sa stea capra limbi in pizda si in cur pana o zapacesc...si dupa 69 si termin si eu.Eu asa am procedat mereu

Totusi..cat de curata sa fie la cur pe strada....

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

La fata cum arata?

Ca si cum ar sta in vant, soare si ger 12, 16 ore/zi.  :blushing2

 

Deja suntem [cel putin] trei care am exprimat admiratia pentru igiena domnisoarei. La apartament, in 8 cazuri din 10 simti un miros mai putin agreabil, daca insisti in zona genitala (si nu numai). In cazul domnisoarei din intersectia DN1 - Paulesti, investigand problema cu simt de raspundere in repetate randuri, pozitii si conjuncturi, nu am simtit nimic neplacut, nici chiar la analizand profund

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste
  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste

De "blonda de la borcan" mai stie cineva ceva?Eu am tot trecut prin zonă si nu am mai vazut-o demult.

uite-o :)   https://thumbor.unica.ro/unsafe/x/smart/filters:contrast(1):quality(80):format(png)/https://psychologies.ro/wp-content/uploads/2015/12/femeie-in-borcan.jpg

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Main sunt 2 una grasa si una as zice eu acceptabila la iesirea din Ploiesti de la Leroy Merlin prin spate. Nu-s la DN. Am vrut sa o testez pe cea slabutica dar vorbea la telefon si daca am vazut ca dureaza am plecat ca deja erau alte 2 masini in zona si stiu ca si eu ma uit la aia care opresc. Imi trebuie o masina cu numere greu de memorat :))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste
  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste

Main sunt 2 una grasa si una as zice eu acceptabila la iesirea din Ploiesti de la Leroy Merlin prin spate. Nu-s la DN. Am vrut sa o testez pe cea slabutica dar vorbea la telefon si daca am vazut ca dureaza am plecat ca deja erau alte 2 masini in zona si stiu ca si eu ma uit la aia care opresc. Imi trebuie o masina cu numere greu de memorat :))

Numerele tipului din Suedia....;)

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salut, marti pe la 13.20 sub pod la Campina o fata la vreo 30 de ani, am oprit am intrebat OP 50 combinat 70 incercat un oral lucreaza bine nu comenteaza piti sai pui mana pe cap si s-o apesi nu zice nimic chiar mia placut, activitate vreo 15 minute merita incercata in lipsa se altceva chiar isi da silinta.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...