Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Aia slaba de aproape e frumoasa ca mersul pe jos...si cam miroase a transpiratie.Asta vara,intr-o dimineata pe la 9,am urcat-o in masina...timp de 2 minue am rezistat,pe urma am dat-o jos...ma usturau ochii de miros...si acum cand ma gandesc,imi vine sa scuip.

Dar,veste buna...de cateva zile,in jurul orei 11 am vazut o alta caprioara,inalta cam 1.70,vreo 70 kg,vopsita blond...genul milf,sau cel putin asa am remarcat-o eu din mersul masinii.

Urmeaza sa imi fac curaj sa o iau la o proba...pana atunci va urez ciocane tari!

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Dupa cum v am spus, azi aveam de gând sa o testez pe fata slabă de la Chitorani...Zis si facut.Ajung in zona pe la ora 14, de data asta erau 3 fete..cea slaba, una grasă si încă o dameza pe care nu am vazut o pana acum, genul milf, la corp arata binisor

Opresc langa ele, ma intampina , o aleg pe cea slaba cum avea în gând la 30 lei oral.

Actiunea cam mecanic, sau asa mi s a părut mie, obişnuit cu fetele de top din capitală...Ceva incercari de DT, lins oo, ajutat ceva de mâna.Finalizat în gura ei, a si înghiţit, nu am vazut scuipand sau altceca...Banii i am dat inainte, ca doar suntem în stradă si orice e posibil

Ca nota : 8 cu indulgenţă, având în vedere pretul zic ca a fost ok, nici nu aveam mari pretenţii oricum, dar totul a decurs bine

De revenit?:când n ai ce apuca, decât sa faci păcat si sa te masturbezi , mai bine mergi la domnişoara. :)

 

Toate cele bune!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

@razvan1244, m-a prins intr o zi buna, am fost darnic cu ea, dar in orice caz mai putin de 7-7.5 nu merita...isi face treaba mult mai bine decat fetele care au locatie si cer pe oral 70-80 L

 

@florineag da, milfa era vopsita un blond mai inchis, la corp nu arata rau, dupa cum am spus

Link spre comentariu

fiind plecat din tara nu am mai contribuit cu nimic la acest forum...reintors recent am zis sa ies cu ceva prieteni la pleasa la o partida de pescuit...dupa ce ne-am stabilit am zis k merg eu dupa bere si la intoarcere la intrarea la zoo bucov zic hai sa dau o rapida la singura prestatoare de acolo...cam gipsana dar arata in limite normale pt un fast...stabilim 30 un oral rapid si purcedem spre padure unde infractoarea ma indeamna sa las masina si sa mergem in padure k e mai bine asa...am zis k nu si am parcat vizavi pe ceva drum plin de cratere, in apropierea soselei...trece un biciclist si dupa care se apuca de ceva oral (platit in avans) iar eu vreau sa o pipai la care ea speriata ma refuza (dar am avut impresia k ascunde ceva dubio)...la un moment dat kktu de iphone ce il am incepe sa sune si sa se aprinda flash-ul , interpretat de acea sugatoare k si cum as filma-o...se ridica si zice k o sa cheme pe cineva...nu comentez mare lucru k era deja coborata din masina si intorc cu greu masina timp in care ea intra in padurea unde imi propusese sa mergem (si unde urma sa fiu talharit probabil...sau ei calcati in picioare) si iese cu peshtanu...arunca ceva pietre in masina fara a nimeri iar eu plec in graba...am renuntat ulterior la ideea de a-mi strica partida de pescuit si de a ma intoarce cu gasca pentru un alt fel de futai...atentie mare si spor la futut in continuare!!!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:ph
  • Oras:ph

sanglierx de ce nu ai cerut nu nr de tel ceva ... si eu doresc sa cunosc o  "ursoaica" am trecut de cateva ori pe acolo si pauza .. erau doar doua tipe gypsi  si vreo  3 " somoni" cu o masina neagra ... 

Salut inca o data,

Sper ca postarea e ok intrucat e vb de o traseista.

Este o tipa Oana, pe la vreo 40+ milfa BBW , isi face veacul in Benzinaria Mol de la Km 6

Am testat-o acu ceva timp, 

Initail am testat-o in spatele benzinariei la un oral soldat cu un nota 7.,

Apoi fiind amator de tipe mari gen BBw intr-o seara m-a mancat in cur si i-am zis sa ne-o tragem.

A cam ezitat dar pana la urma a aceptat sa o aduc acasa, ea fiind mare si eu la fel un futut in masina iesea clari din discutie.

Am ajuns acas si de aci a inceput distractia.

S-a dezbracat , dar evident fara a-si da jis sutienul ssi sosetele.

Dupa ce am tras-o de atentia a ramas si fara astea.

Ce sa spun ditamai ursoaica sani mari si si burtica mare si un cur mare si rotund, pufoasa cu carne moale.

am invitat-o la dus insa a refuza sustinad ca e dusata(de precizat ca la Mol presteazadecat oral =25 ron)

Am inceput cu ceva sarutari pe corp cu supt de sani si ceva cunilingus.Pasarica(ditamai vulturul)rasa fara mirosuri,larguta, bagat 3 degete, nu a comentat.A zis ceva de genu ca ii place sa fie linsa insa nu de da pe pate.Dupa ceva timp trecut ea la aparat, un oral soft fara dt si fara atentie la zonele adiacente, executat fara maini , incercat sa o imping de cap de cateva ori, nu a comentat insa a cam opus rezistenta,Trecut la un Lady on top, apoi un doggy, nu a comentat.Nu te grabeste, Sprefinal am pus-o pe marginea patului la niste umeri craci unde am si finalizat..Actiunea a durat ceva intrucat cum am spus tipa nu e stramta in pizda=-chiar ea mi-a spus ca face asta mai de mult.

Imbracat si dus ursoaicva inapoi la Benzinarie.

Note;

Locatie- fara nota(la mine0

Ursoaca un 7, mai pufoasa decat ma asteptam.

Oral un 8 ca nu s-a grabit.(accepta Cim))

Normal un 7.5 ca nu comenteaza ce ii faci.-mai mult a m muncit eu

Halatul -40 ron am intrbat dc e ok si a zis ca da.

Avand in vedere ca eu am anumite fantezii mai ciudate cate o data a fo ok.

Spor, scuze la greselilde de scriere.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salutare... Sub podul centurii de vest , pe drumul ce duce catre parcul industrial gasiti dupa ora 11 o roscata frumusica foc , genul slim 165 cm. Tocuri cui , blugi mulati , genul dupa care intorci capul pe strada

Oral 50 ron

Normal 60 ron

Face numai protejat. Zice ca a nascut de 3 luni

desii nu se vede.

Eu am dat 40 pt oral. Se poarta frumos , o suge de nota 7, pacat ca pe acea zona trebuie sa stai cu

ochii dupa garda

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Confirm si eu spusele colegului xrxx77...trecut pe la 14 prin zona, era o roşcată draguta la fata, buna la corp, nu am putut opri, eram cu politia în maşină

si daca nu erai cu "politia", cum opreai in locul ala foarte aglomerat?

 

arata bine si pare si frumusica, dar locatia e foarte naspa; acolo e un ambuteiaj continuu, autoturisme, microbuze, autobuze care duc mii de muncitori pe platforma industriala si la depozite; e riscul ft mare ca un cunoscut sa te vada, sa iti recunoasca masina; am cateva cunostinte care trec zilnic pe acolo, si cred ca mai toata lumea din Ploiesti are cel putin un apropiat care merge zilnic pe acolo la/de la serviciu!

eu am trecut de mai multe ori pe acolo in zile diferite si am vazut-o aproape de fiecare data intre orele 13-16 chiar sub pod, pe ambele parti, dar mi-a fost ruisne/teama sa opresc la ea; vorbea cu tiristi, soferi de dube, dar niciunul cu numar de PH...

 

poate e o intrebare mai copilareasca, dar cum procedati cand luati/aduceti inapoi "traseiste"?

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Asa cum spune si colegul gogaie1 , locatia este un dezastru. Dupa cum am spus anterior am incercat serviciile fetei pt ca desii prefer fetele de apartament , asta mi s-a parut "spalata"

Daca opresti te pune sa intrii cu masina imediat dupa pod in dreapta prin noroaie si balti. Este imposibil sa nu lovesti masina pe dedesupt. Se vede masina din drum in timpul "ostilitatilor".

Eu am un vehicul de firma necunoscut in zona , dar daca detineti masini ce pot fi recunoscute nu opriti. Este al naibii de riscant sa va astepte nevestele cu vatraiul in prag. E cam greu sa explici ce naiba cautai cu masina in ciulini in zona aia.

Si mie mi-a spus ca este mai rentabil sa stea acolo decat in apartament. Eu trec zilnic la sv pe acolo. De cand a dat frigul topaie ca o capra sa se incalzeasca.

Pacat de ea. Are potential sa faca cariera intr-o locatie , dar acolo eu nu o vad bine

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Si ar mai fi un dezavantaj acolo pe marginea strazii.

Calitatea clientilor ce ii are in acel loc o sa o trimita cu siguranta la spitalul de boli venerice.

In acest moment pare desteapta pt ca nu accepta decat OP sau NP dar daca lasa jos pretentia asta se duce la ......

Si are un corp beton... pipait personal :)

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

sanglierx de ce nu ai cerut nu nr de tel ceva ... si eu doresc sa cunosc o  "ursoaica" am trecut de cateva ori pe acolo si pauza .. erau doar doua tipe gypsi  si vreo  3 " somoni" cu o masina neagra ... 

A zis ca o gasesc mereu seara acolo , dar daca dau de ea ii cer nr si il postez.

Link spre comentariu
  • Oras:prahova
  • Oras:prahova

Aparitie noua la intrare in Baumax...am riscat si am oprit cu masina..luat una bucata fata si deplasat in parcare la Decatlon unde s-a si desfasurat actiunea. Ce pot spune...nu am cascat ochii bine ...d-ra f naspa (nota 5)...oralul ,la cererea mea protejat, ceva banal, fara alte atentii (nota 5)...halat 20 ron ..nu recomand !!

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Aparitie noua la intrare in Baumax...am riscat si am oprit cu masina..luat una bucata fata si deplasat in parcare la Decatlon unde s-a si desfasurat actiunea. Ce pot spune...nu am cascat ochii bine ...d-ra f naspa (nota 5)...oralul ,la cererea mea protejat, ceva banal, fara alte atentii (nota 5)...halat 20 ron ..nu recomand !!

 

La 20 ron nu poti avea prea mari pretentii :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...