Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

A testat-o cineva si la normal?

 

Toate bune!

Salut! Am testat-o eu si la normal. Ca si pozitie, am ales LOT cu finalizare in balon, pe bancheta din spate (avand in vedere ca are ceva sani, merita sa i-o dai asa si nu doar capra. S-a implicat cum trebuie si de aceea cred ca merita un 8-9, mai ales tinand cont ca nu a mai tinut seama de timpul pe care il depasisem)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Care Petruta...in ce zona statea ca nu o stiu

In parcarea de tiruri dintre Albești și mizil. Cerea 30 oral 40 normal 50 combinat. Daca te cunoștea mergea și cu 20 oralul și făcut bine ea in genunchi cu priviri cu Deep...de câteva ori am platit oral și m.a tras și la normal fara sa plătesc. Era super ok ...nu era pe genul repede înainte că blonda de la Albești sau țigancă de la Harry auto, sau împuțită ca aia de la ghighiu....apoi a dispărut subit
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare, am vazut in week in drum spre munte la vre o 2- 3 km de Petromul unde opreste toata lumea de la isire de pe centura Ploiestiului pe DN unde se face un drum la dreapta, o domnisoara bruneta care nu arata rau din mers. Stie cineva ceva de ea? Multumesc

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Salutare, am vazut in week in drum spre munte la vre o 2- 3 km de Petromul unde opreste toata lumea de la isire de pe centura Ploiestiului pe DN unde se face un drum la dreapta, o domnisoara bruneta care nu arata rau din mers. Stie cineva ceva de ea? Multumesc

Daca este domnisoara pe care o stim, pot spune ca a prezentat o igiena impecabila la cateva inspectii succesive, practica un sex oral destul de bun (inclusiv dornica de deepthroat, se mandreste cu abilitatile sale) dar cu conditia de a fi in control deplin al miscarii. Se prezinta in mod mai... original la inceput, dar daca esti amabil si atent cu dansa cred ca este foarte dornica sa coopereze. Ar fi incantata sa o duci chiar la o pensiune, acolo se manifesta mai in voie.  :hihat

 

Cunoaste cineva traseiste care sa faca deep....in afara de alea care nu mai sunt

Dnsoara de la Paulesti?! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Unde sta la Petrom?

E incredibil...prima data a aparut fata asta in peisaj si apoi s-a infintat Ploiestiul...cu toate acestea, inca mai sunt persoane ce nu o cunosc. Vezi ca s-a vorbit pe topicul asta o gramada despre ea, mai deruleaza si tu (sa nu mai umplem inca 3 pagini doar despre ea).

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Cea mai tare experienta pe care am avut-o cu asta de la Paulesti a fost intr-o seara cand eram cu un prieten, aveam chef de nebunii stradale, eu cunoscand-o pe domnisoara am purces spre locatie.

 

Am dat 50 lei de fiecare, ne-a dus spre BricoDepot, noi in spate si ea intre noi.A supt din fiecare pana la ultima picatura.E super de treaba daca te comporti frumos cu ea.Pot confirma si colegii.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...