Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

Acum am trecut spre Blejoi si fix acolo la bariera erau 3 fete 1 blonda si 2 mai de culoare (n am putut oprii).Cat despre fata de la benzina Petrom aveti grija fix pana sa intrii in benzinarie cum vii dispre Bv era tras un audi alb cu nr de MAI care se observa doar de aproape. Toate cele bune.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Cine s-ar risca cu normal neprotejat la curve? Vorbim atat despre cele care stau la strada, cat si despre cele din apartament oricat de bine ar arata.

 

Pe Catalina am ales-o pana acum doar la oral.Chiar voiam sa o testez azi sau maine si la normal sa vedem ce stie.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Cine s-ar risca cu normal neprotejat la curve? Vorbim atat despre cele care stau la strada, cat si despre cele din apartament oricat de bine ar arata.

 

Pe Catalina am ales-o pana acum doar la oral.Chiar voiam sa o testez azi sau maine si la normal sa vedem ce stie.

N-are sens sa faci sex cu cauciuc. Mai bine o laba. Daca ti-e frica, nu te duce. Poti pati rahaturi mult mai nasole decat o boala venerica. 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

N-are sens sa faci sex cu cauciuc. Mai bine o laba. Daca ti-e frica, nu te duce. Poti pati rahaturi mult mai nasole decat o boala venerica.

 

 

Vrăjeală. Eu merg cu tine daca ii dai normal neprotejat la una de pe strada eu îți plătesc 2 ore la care vrei de la top
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Vrăjeală. Eu merg cu tine daca ii dai normal neprotejat la una de pe strada eu îți plătesc 2 ore la care vrei de la top

Problema e sa vrea ea, nu sa-i dau eu. Mergem la dnsoara de la Paulesti? S-ar putea sa se bucure mult sa ma vada. 

 

Hm, deja sunt in dilema: Izabella, Adina sau o domnisoara care nu este in Top dar imi place foarte mult compania dansei. 

 

Iti trimit un nr. de tel. in privat?  :bravo

Link spre comentariu

Zilele trecute am dat o fuga pe la gagica de la Paulesti...am asteptat cam 15 min ca nu venise la treaba... actiunea in masina...am inceput eu...fata deja stia cum vreau..s a asezat capra si dai limbi in pizda si in cur...sa vezi ce se onduleaza cand primeste limbi...dupa a trecut la oral si finalizat...oralul destul de bun

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Iubite de-ale tale pe care nu aveai unde sa le duci sau pustoaice agățate seara prin oras?

PS:vreun pont pe unde as putea sa combin gagici de 18-20 ani?

Intre 20 si 26-28 sunt in perioada de "party people": [se] descopera, experimenteaza, le-au mai iesit gargaunii din cap si le-a cam incins fomica. 18-20 e cea mai de cacat perioada din viata lor: se cred zeite, au senzatia ca au valoare, majoritatea astora cu situatie familiala acceptabila sunt in primii ani de facultate si au senzatia ca le asteapta un viitor stralucit si vor cat mai mult, sa se vanda cat mai scump unora cat mai jjmecheri si pentru totdeauna, ca sa scape de griji... Numa' cacati in capu' lor. Dupa 40 se acumuleaza instinctul sexual si isi mai si revin la realitate (problema e ca este foarte posibil sa fie traumatizate cel putin psihic, foarte grav, ca urmare a alegerilor de cacat facute pana atunci). 

 

Pe la salile de fitzness in perioada asta, ca vine vara si pregatesc toate marfa de expunere... 

  • Like 1
Link spre comentariu

Am vazut azi o bruneta in Corlatesti,p e la ora 17.20, la 100 de metri pana in calea ferata. Nu am vazut f bine cum arata, doar ca era inalta. Eram cu radarul in masina nu am putut sa opresc.

Pe principala sau pe drumul care duce spre pădure?

Link spre comentariu
  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste
  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salutare.

Profitand de timpul liber pe care l-am avut astazi in jurul orei 13 zic sa merg pe centura, acolo ne place 😅

Pe Negoiesti nimic, pe Ghighiu nimic, spre Corlatesti unde zicea un coleg mai sus nimic.

 

Ori am avut eu ghinion si fetele erau la treaba, ori nu erau pe traseu.

 

Asteptam sa se mai incalzeasca sa vina din afara prospaturile😂saptamana asta slabe sanse, Busu nu ne ajuta deloc

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Telefon: 0770065488
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0770065488
  • Oras:Ploiesti

La LukOil spre Brasov refac drumul si nu se poate intra unde stateau fetele,oare unde s-au mutat ?Erau 3 brunete super , curate,  gipsane.

 

also la intersectia cu buda spre oras erau acum cateva saptamani 3-4 fete ...am trecut ieri si era numai una vai de capul ei.... 

La Bucov din ce in ce mai rar vad fete ( si stau putin ,din ce am observat de la 10 dim pana la ora 5 maxim )

La rondul "rusinii" langa dibas mai sunt niste fete super ok , 2 gipsy si o romanca , ales fata de culoare OP+NP super ok nu face figuri la pozitii,fara mirosuri dubioase.++++

In Blejoi la MOL capat republicii mai e o fata care presteaza doar oral , am intrebat din fuga, cere 50 lei dar e urata asa , mi se pare destul de mult pentru ce ofera ....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...