Sari la conținut

Locuri "traseiste"


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Vin cu vesti fierbinti, dragi colegi.

Veneam astazi in jurul orei 18 de la Valeni si m-am gandit sa merg spre casa pe la Vega.

 

Am trecut de rafinaria Rompetrol, de calea ferata si la 100 metri pe stanga o domnisoara bruneta, ochelari, fusta, craci lungi, slabuta, frumusica la fata.

 

Cunoaste cineva detalii?

A mai vazut-o cineva?

 

Din pacate nu am putut opri.

Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Tu crezi ca orice vezi pe langa drum e de futut? N am vazut in viata mea sa fie pe la vega la bariera vreo domnișoara de genul...

Am mai patit sa convertesc cate una, din greseala.  :laugh2  Nu strica sa arunci momeala, unele se prind (profesoarele/invatatoarele sunt mai putin agreabile, o asistenta s-a dovedit chiar interesanta, isteata :atm  ).  :girly  Posibil dnsoara pe care a vazut-o la bariera de la Vega sa fie aceeasi cu cea care apare mai departe,  pe la giratoriul de la Blejoi.  :thinking

  • Like 3
Link spre comentariu

Èšărăncuța de la ghighiu era la treabă în trening...ðŸ˜pentru o descărcare scurta apelez la ea regulat. Cu toate că îi dau doar cu balon mui3

Ä‚ început să folosească apa sau nu prea conteaza la tine jegaria si mirosul care e pe dansa?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Ă început să folosească apa sau nu prea conteaza la tine jegaria si mirosul care e pe dansa?

Nu e exact cum am spus paginile anterioare, are pământ sub unghii și miroase ciudat, dar o suge bine cel puțin eu sunt mulțumit la 30 lei mi.o suge chiar bine protejat. Inițial eram deranjat de jegul de sub unghii dar văd că a descoperit oja.oricum mai mult decât muie protejată nu as avea curaj cu ea
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Èšărăncuța de la ghighiu era la treabă în trening...ðŸ˜pentru o descărcare scurta apelez la ea regulat. Cu toate că îi dau doar cu balon mui3

 

Nici să nu încerci fără vreodată..parerea mea..

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am văzut în seara asta pe la 5 o bruneta in parcarea de până în rondul de la Carrefour shopping cum vii dinspre Văleni de munte. Nu părea de etnie, și chiar buna la corp. Știe cineva de ea? detalii

Am văzut.o și eu sunt doua bruneta. Asta și încă una slabă și înaltă, stau la camioanele alea parcate pe strada din spate de la mall
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Am văzut.o și eu sunt doua bruneta. Asta și încă una slabă și înaltă, stau la camioanele alea parcate pe strada din spate de la mall

 

Nu aveți curaj sa atacați prada băieți? 😂😂

Link spre comentariu

Am capsat aseara o pustoaica din sensul giratoriu de la metro. Slabuta, inalta, simpatica la fata dar avea privirea putin suie. Nu era de etnie, chiar mi s-a parut finuta fata de altele de la strada. 50 fin oral sau normal, nu comenta, a stat cum am pus-o. A meritat de o descarcare pe fuga. Cica ar avea 19 ani.

  • Like 2
Link spre comentariu

Am capsat aseara o pustoaica din sensul giratoriu de la metro. Slabuta, inalta, simpatica la fata dar avea privirea putin suie. Nu era de etnie, chiar mi s-a parut finuta fata de altele de la strada. 50 fin oral sau normal, nu comenta, a stat cum am pus-o. A meritat de o descarcare pe fuga. Cica ar avea 19 ani.

La ce oră?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...